Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A37
Gotowy
Chris Christoffersen
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrana na punkty - 05:00
Simon Lund
Adult, Male / Blue / Feather, -70,00 kg
(Mats)
B42
Gotowy
Sebastian Furmanek
Kaisho Kampsportklubb
Michel Cerqueira GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Adult, Male / Blue / Feather, -70,00 kg
(Mats)
B43
Gotowy
André Vinasco
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Kevin Naderi Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:17
Adult, Male / Purple / Light, --76,00 kg
(Mats)
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
Gotowy
Fredrik Håkansson
Lidköpings BudoKlubb
Wygrana walkowerem
Jacob Mårtensson Valhalla Jiu Jitsu IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
Gotowy
Olof Gottfridsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrana walkowerem
Douglas Gustavsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Adult, Male / Blue / Light Feather, -64,00 kg
(Mats)
B44
Gotowy
Hossein Alizadeh
Dynamix Herrljunga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Joel Rosenqvist Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A38
Gotowy
Aram Warsan
Art Of Roll IF
Simon Svensson Växjö Ju-jutsuklubb Wygrana na punkty - 05:00
Masters, Female / Master 1, 30 years+ / Purple / Light, -64,00 kg
(Mats)
B45
Gotowy
Josefin Hjorth
CCC Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Lydia Green
Adult, Male / Purple / Ultra Heavy, +100,50 kg
(Mats)
C38
Gotowy
Arvid Axelsson
Kingpin Grappling Academy IF
Alexander Baffoun Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 07:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A39
Gotowy
Denys Zelinskyi
FC Phoenix IF
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Adult, Female / Purple / Heavy, -79,30 kg
(Mats)
B46
Gotowy
Kerstin Nylander
TK BJJ SWEDEN
Fanny Lundström GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A40
Gotowy
Theodor Shafaati
Art Of Roll IF
Chris Christoffersen Föreningen Frontier MMA Akademi Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:15
Adult, Male / Blue / Feather, -70,00 kg
(Mats)
B47
Gotowy
Michel Cerqueira
GBG MAC IF
Wygrana na punkty - 06:00
Kevin Naderi Valhalla Jiu Jitsu IF
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C41
Gotowy
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A41
Gotowy
Fredrik Håkansson
Lidköpings BudoKlubb
Olof Gottfridsson Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrana na punkty - 05:00
Masters, Female / Master 1, 30 years+ / Purple / Light, -64,00 kg
(Mats)
B48
Gotowy
Linn Hansson
Föreningen Team Gringo
Wygrana na punkty - 06:00
Lydia Green
Adult, Male / Purple / Middle, -82,30 kg
(Mats)
C37
Gotowy
Felix Hagby
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Henrik Edström För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Adult, Male / Purple / Ultra Heavy, +100,50 kg
(Mats)
C39
Gotowy
Ludvig Fagerberg
Frölunda Kampsport Center IF
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C42
Gotowy
Emma Särén
Dynamix Herrljunga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Natalie Lycén FC Phoenix IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A42
Gotowy
Simon Svensson
Växjö Ju-jutsuklubb
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Adult, Male / Black / Heavy, -94,30 kg
(Mats)
B49
Gotowy
Alec Baulding
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:42
Martin Hedenbergh Conde IF
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C43
Gotowy
Unknown User
Växjö Ju-jutsuklubb
Amanda Vikingsson FC Phoenix IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A43
Gotowy
Chris Christoffersen
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrana na punkty - 05:00
Olof Gottfridsson Föreningen Frontier MMA Akademi
Female Absolute / White / Adult & Master / Open weight
(Mats)
C44
Gotowy
Vigdis Eidsvaag
Frontline Academy Oslo-HQ
Louise Lemming CSA.dk Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute / Purple / Adult & Master / Open weight
(Mats)
B50
Gotowy
Lydia Green
Josefin Hjorth CCC Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 07:00
Male Absolute / White / Adult & Masters / +76
(Mats)
A44
Gotowy
Kristofer Tapper
Frölunda Kampsport Center IF
Wygrana walkowerem
Antonio Patljak Conde IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / +76
(Mats)
A45
Gotowy
Vincent Cimiano
Ultimate Gym Idrottsförening.
Adrian Toth Ås kampsport Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Adult, Male / Purple / Ultra Heavy, +100,50 kg
(Mats)
C40
Gotowy
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:27
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF
Male Absolute / White / Adult & Masters / -76
(Mats)
A46
Gotowy
Hassan Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Chris Christoffersen Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Absolute / White / Adult & Masters / +76
(Mats)
A47
Gotowy
Unknown User
FC Phoenix IF
Patrik Evertsson Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Female Absolute / Purple / Adult & Master / Open weight
(Mats)
B51
Gotowy
Fanny Lundström
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Linn Hansson Föreningen Team Gringo