Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / -44 kg
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
Završeno
Leon Soussi
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Seif Elrubey Järfälla Kampsportklubb
Boys / White / -44 kg
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A90
Završeno
Seif Elrubey
Järfälla Kampsportklubb
Hugo Grip Föreningen Team Hang Loose Pobeda bez borbe
Boys / White / -56 kg (ålder:2008)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B35
Završeno
Oscar Hedqvist
Liljeholmen BJJ & MMA
Valter Lindroth Panda Dojo IF
Boys / White / +72 kg (ålder:2004-5)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B78
Završeno
Unknown User
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Abdujamol Abduazizov Allstars Kampsportförening
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A1
Završeno
Edith Egerup
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 00:50
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A3
Završeno
Tiara Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A2
Završeno
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:26
Novalie Strigér
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A5
Završeno
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 00:52
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A4
Završeno
Edith Egerup
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Tiara Gallegos Lauren Orca Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:16
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B1
Završeno
Marcus Ruja
Prana Jiu Jitsu klubb
Christoffer Landberg Pobedio Završnicom - 01:34
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A6
Završeno
Tiara Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Novalie Strigér Pobedio Završnicom - 00:12
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C1
Završeno
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobeda po poenima
Peter Holmberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C2
Završeno
James Nevis Berggren
Team Leites Stockholm IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C3
Završeno
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobeda po poenima
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C4
Završeno
James Nevis Berggren
Team Leites Stockholm IF
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 00:46
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B2
Završeno
Marcus Michie
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Benjamin Landberg Pobedio Završnicom - 02:56
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A9
Završeno
Ida Bengtsson
Panda Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:53
Saga Klysing SKIFT
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C9
Završeno
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 02:00
Felix Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A10
Završeno
Blanka Idebro
Liljeholmen BJJ & MMA
Saga Strigér Pobedio Završnicom - 00:47
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B3
Završeno
Christoffer Landberg
Pobedio Završnicom - 02:28
Isac Olsson Supreme Gym
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A11
Završeno
Ida Bengtsson
Panda Dojo IF
Ylva Öhrn Liljeholmen BJJ & MMA Pobeda po poenima - 03:00
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C10
Završeno
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Pobedio Završnicom - 00:42
Wincent Thyde Liljeholmen BJJ & MMA
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B4
Završeno
Benjamin Landberg
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Pobedio Završnicom - 01:50
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C11
Završeno
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Lorenz Yenidogan Liljeholmen BJJ & MMA Pobedio Odlukom - 02:00
Boys / White / Yellow / -48 kg (ålder: 2006-8)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B11
Završeno
Rio Berg Aygün
Liljeholmen BJJ & MMA
Maximo Henrysson Combat Academy IF Täby Pobedio Završnicom - 00:23
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B5
Završeno
Marcus Ruja
Prana Jiu Jitsu klubb
Benjamin Landberg Pobeda po poenima - 03:00
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C12
Završeno
Noah Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Odlukom - 02:00
Nils Hallbäcken Liljeholmen BJJ & MMA
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A7
Završeno
Novalie Strigér
Pobeda po poenima - 03:00
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C5
Završeno
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 01:12
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A8
Završeno
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 00:51
Novalie Strigér
Boys / White / Yellow / -48 kg (ålder: 2006-8)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B12
Završeno
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 00:36
Rio Berg Aygün Liljeholmen BJJ & MMA
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B6
Završeno
Marcus Michie
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Isac Olsson Supreme Gym Pobedio Završnicom - 00:19