Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / -44 kg
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
Gotowy
Leon Soussi
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Seif Elrubey Järfälla Kampsportklubb
Boys / White / -44 kg
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A90
Gotowy
Seif Elrubey
Järfälla Kampsportklubb
Hugo Grip Föreningen Team Hang Loose Wygrana walkowerem
Boys / White / -56 kg (ålder:2008)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B35
Gotowy
Oscar Hedqvist
Liljeholmen BJJ & MMA
Valter Lindroth Panda Dojo IF
Boys / White / +72 kg (ålder:2004-5)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B78
Gotowy
Unknown User
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Abdujamol Abduazizov Allstars Kampsportförening
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A1
Gotowy
Edith Egerup
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A3
Gotowy
Tiara Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A2
Gotowy
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Novalie Strigér
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A5
Gotowy
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A4
Gotowy
Edith Egerup
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Tiara Gallegos Lauren Orca Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B1
Gotowy
Marcus Ruja
Prana Jiu Jitsu klubb
Christoffer Landberg Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A6
Gotowy
Tiara Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Novalie Strigér Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C1
Gotowy
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrana na punkty
Peter Holmberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C2
Gotowy
James Nevis Berggren
Team Leites Stockholm IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C3
Gotowy
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrana na punkty
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C4
Gotowy
James Nevis Berggren
Team Leites Stockholm IF
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B2
Gotowy
Marcus Michie
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Benjamin Landberg Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A9
Gotowy
Ida Bengtsson
Panda Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Saga Klysing SKIFT
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C9
Gotowy
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 02:00
Felix Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A10
Gotowy
Blanka Idebro
Liljeholmen BJJ & MMA
Saga Strigér Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B3
Gotowy
Christoffer Landberg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Isac Olsson Supreme Gym
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A11
Gotowy
Ida Bengtsson
Panda Dojo IF
Ylva Öhrn Liljeholmen BJJ & MMA Wygrana na punkty - 03:00
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C10
Gotowy
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Wincent Thyde Liljeholmen BJJ & MMA
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B4
Gotowy
Benjamin Landberg
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C11
Gotowy
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Lorenz Yenidogan Liljeholmen BJJ & MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Boys / White / Yellow / -48 kg (ålder: 2006-8)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B11
Gotowy
Rio Berg Aygün
Liljeholmen BJJ & MMA
Maximo Henrysson Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B5
Gotowy
Marcus Ruja
Prana Jiu Jitsu klubb
Benjamin Landberg Wygrana na punkty - 03:00
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C12
Gotowy
Noah Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Nils Hallbäcken Liljeholmen BJJ & MMA
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A7
Gotowy
Novalie Strigér
Wygrana na punkty - 03:00
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / Grey / -25kg (ålder:2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C5
Gotowy
Nico Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Girls / White / Yellow / -25kg / -28 kg (ålder:2009-11) Grupp A *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A8
Gotowy
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Novalie Strigér
Boys / White / Yellow / -48 kg (ålder: 2006-8)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B12
Gotowy
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Rio Berg Aygün Liljeholmen BJJ & MMA
Boys / White / Grey/ -48 kg (ålder:2007-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B6
Gotowy
Marcus Michie
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Isac Olsson Supreme Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19