Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A33
Završeno
Norbert Nagel
Pobedio Završnicom - 02:26
Felix Samuelsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A34
Završeno
Fredrik Håkansson
Lidköpings BudoKlubb
Emil Persson JJK Samurai Pobedio Završnicom - 00:37
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
C40
Završeno
Frej Erickson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy Pobedio Završnicom - 04:02
Adult, Female / Blue / Medium Heavy, -74,00 kg
(Mats)
B39
Završeno
Angelica Caspersson
Lidköpings BudoKlubb
Pobedio Završnicom - 02:28
Nigar Setihesh Ippon/GBGMMA & BJJ IF
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A35
Završeno
Pontus Ljungqvist
Dennis Smajic JJK Samurai Pobeda po poenima - 05:00
Adult, Female / Blue / Middle, -69,00 kg
(Mats)
B38
Završeno
Vanessa Buca
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Heidy Geirup Valhalla Jiu Jitsu IF Pobeda po poenima - 06:00
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
C41
Završeno
Amir Jawad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda po poenima - 06:00
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF
Adult, Male / Blue / Light, --76,00 kg
(Mats)
A31
Završeno
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 06:00
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF
Adult, Male / Blue / Middle, -82,30 kg
(Mats)
C38
Završeno
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 06:00
Sebastian Espe Conde IF
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A36
Završeno
André Vinasco
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobedio Završnicom - 02:42
Felix Sundman JJK Samurai
Female Absolute / Purple / Adult+Master / Open weight
(Mats)
Završeno
Tove Kärki
Team Leites Stockholm IF
Fanny Lundström GBG MAC IF Pobeda bez borbe
Adult, Male / Blue / Super Heavy, -100,50 kg
(Mats)
B41
Završeno
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Pobedio Završnicom - 02:37
Bernard Beljan Valhalla Jiu Jitsu IF
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A37
Završeno
Timi Latorraca
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 05:00
Maurits Johansson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
C42
Završeno
Henrik Edström
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Felix Jönsson FC Phoenix IF Pobedio Završnicom - 03:20
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B44
Završeno
Isabella Barsati
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Linn Paulson Valhalla Jiu Jitsu IF Pobedio Završnicom - 00:56
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
C43
Završeno
Majid Poladi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A38
Završeno
Norbert Nagel
Pobedio Odlukom - 05:00
Emil Persson JJK Samurai
Female Absolute / Purple / Adult+Master / Open weight
(Mats)
Završeno
Ingrid Aasmundstad Thorsberg
Lidköpings BudoKlubb
Pobeda bez borbe
Tove Kärki Team Leites Stockholm IF
Adult, Male / Blue / Super Heavy, -100,50 kg
(Mats)
B42
Završeno
Björn Eriksen
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobeda po poenima - 06:00
Bernard Beljan Valhalla Jiu Jitsu IF
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
C44
Završeno
Amir Jawad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda po poenima - 06:00
Felix Jönsson FC Phoenix IF
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A39
Završeno
Dennis Smajic
JJK Samurai
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Pobedio Završnicom - 02:01
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A40
Završeno
Hassan Mohammedi
Växjö Titans Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Anton Pitsinki Conde IF
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B45
Završeno
Angelica Caspersson
Lidköpings BudoKlubb
Pobedio Završnicom - 03:20
Josefin Hjorth FC Phoenix IF
Masters, Male / Master 1, 30 years+ / Blue / Heavy, -94,30 kg
(Mats)
C46
Završeno
Mattias Ernemo
Budoklubben Shindo
Richard Johansen HALDEN Combat Academy Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A41
Završeno
Norbert Nagel
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:04
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B46
Završeno
Nigar Setihesh
Ippon/GBGMMA & BJJ IF
Lina Andersson Lund Grappling Academy Pobedio Završnicom - 05:21
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A42
Završeno
Hassan Mohammedi
Växjö Titans Kampsportsförening
Timi Latorraca Valhalla Jiu Jitsu IF Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:35
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
Završeno
Majid Poladi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Felix Jönsson FC Phoenix IF Pobeda bez borbe
Adult, Male / Brown / Super Heavy, -100,50 kg
(Mats)
C47
Završeno
Henri Lindroos
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 02:18
Christopher Lee-Klockare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
Završeno
Sebastian Palmdahl
Valhalla Jiu Jitsu IF
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Pobeda bez borbe
Female Absolute / Purple / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B40
Završeno
Fanny Lundström
GBG MAC IF
Pobedio Završnicom - 01:32
Ingrid Aasmundstad Thorsberg Lidköpings BudoKlubb
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C49
Završeno
Amin Bolakhrif
Hilti BJJ Stockholm
Pobeda po poenima - 05:00
Cesar Araujo Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening