Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A44
Završeno
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Pobeda po poenima - 06:00
Denniz Löfgren Hilti BJJ Stockholm
Adult, Male / Blue / Super Heavy, -100,50 kg
(Mats)
B43
Završeno
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Björn Eriksen Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Pobeda po poenima - 06:00
Adult, Male / Blue / Medium Heavy, -88,30 kg
(Mats)
C45
Završeno
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Amir Jawad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A43
Završeno
Norbert Nagel
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening Pobeda po poenima - 05:00
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B47
Završeno
Astrid Schölin
Pobeda po poenima - 06:00
Emma Källmark Medina Borås Grappling Academy
Adult, Male / Brown / Super Heavy, -100,50 kg
(Mats)
C48
Završeno
Sorin Raduta
Hamburgsund BJJ
Christopher Lee-Klockare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobedio Završnicom - 05:37
Male Absolute / White / Adult / -76
(Mats)
A45
Završeno
André Vinasco
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Timi Latorraca Valhalla Jiu Jitsu IF
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B48
Završeno
Linn Paulson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 06:00
Angelica Caspersson Lidköpings BudoKlubb
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
Završeno
Niklas Frangi
JJK Samurai
Pobeda bez borbe
Erik OLSSON Samurang Fightcenter IF
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C50
Završeno
Rasmus Brandt
Hamburgsund BJJ
Mikael Latva Lidköpings BudoKlubb Pobedio Završnicom - 02:47
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A46
Završeno
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 06:00
Sebastian Lindberg Ultimate Gym Idrottsförening.
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B49
Završeno
Lina Andersson
Lund Grappling Academy
Pobeda po poenima - 06:00
Astrid Schölin
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C51
Završeno
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Andreas Holmberg FC Phoenix IF Pobedio Odlukom - 05:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A47
Završeno
Robin Bohlin
Pobeda po poenima - 06:00
Sebastian Nilsen Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Mats)
B52
Završeno
Douglas Bernal
Frontline Academy Örebro
Pobedio Završnicom - 04:37
Johan Hellberg Nacka Dojo IF
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C52
Završeno
Michał Rajewski
Hamburgsund BJJ
Vedad Babic Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A48
Završeno
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Pobedio Završnicom - 00:18
Ricki Valloyas Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B50
Završeno
Angelica Caspersson
Lidköpings BudoKlubb
Astrid Schölin Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A49
Završeno
Alain Powell
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobeda po poenima - 06:00
Frederico Pereira Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Adult, Male / Brown / Super Heavy, -100,50 kg
(Mats)
C53
Završeno
Henri Lindroos
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 01:04
Christopher Lee-Klockare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C54
Završeno
Xhevdet Muli
Valhalla Jiu Jitsu IF
Joakim Joheman FC Phoenix IF Pobedio Završnicom - 03:02
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C55
Završeno
Timothy Balerado Nilsson
Conde IF
Arian Shwan Växjö Titans Kampsportsförening Pobedio Završnicom - 02:06
Female Absolute / Blue / Adult+Master / Open weight
(Mats)
B51
Završeno
Linn Paulson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 06:00
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A51
Završeno
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Robin Bohlin Pobedio Završnicom - 02:13
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C56
Završeno
Amin Bolakhrif
Hilti BJJ Stockholm
Niklas Frangi JJK Samurai Pobedio Završnicom - 00:18
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C57
Završeno
Mikael Latva
Lidköpings BudoKlubb
Pobedio Završnicom - 02:11
Andreas Holmberg FC Phoenix IF
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Mats)
B53
Završeno
Christofer Alvenby
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy Pobedio Završnicom - 01:53
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C58
Završeno
Vedad Babic
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobedio Završnicom - 02:22
Joakim Joheman FC Phoenix IF
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Mats)
B54
Završeno
Henrik Edström
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Sebastian Wik Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A52
Završeno
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Pobedio Završnicom - 00:22
Alain Powell Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Male Absolute / White / Adult / +76
(Mats)
C59
Završeno
Kristofer Tapper
Frölunda Kampsport Center IF
Arian Shwan Växjö Titans Kampsportsförening Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Mats)
A53
Završeno
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Robin Bohlin Pobedio Završnicom - 04:30