Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C1
Završeno
Emilia Nordén
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 04:00
Malou Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B4
Završeno
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobedio Završnicom - 00:43
Liam Klysing SKIFT
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A4
Završeno
Emma Stasik
Lets roll bjj
Pobedio Završnicom - 00:35
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / White/Grey / -28 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A2
Završeno
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Pobedio Završnicom - 02:28
Alexander Khan Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B2
Završeno
Mireia Toribio
IFK Mariefred
Jessica Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobedio Završnicom - 02:30
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D2
Završeno
Edvin Wiklund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Pobedio Završnicom - 00:26
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B5
Završeno
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobedio Završnicom - 00:38
Liam Klysing SKIFT
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A5
Završeno
Miranda Toribio
IFK Mariefred
Pobeda po poenima - 04:00
Amelie Frändegård Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D3
Završeno
Walter Borelius
Lets roll bjj
Kayin Terry Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 02:47
Girls / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B3
Završeno
Hannah Åsenlund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jessica Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobedio Završnicom - 02:07
Boys / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C4
Završeno
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Pobedio Završnicom - 01:07
Markus Skogman Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D4
Završeno
Denali Bartholomew Backlund
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobeda po poenima - 03:00
Edvin Wiklund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C2
Završeno
Emilia Nordén
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 04:00
Malou Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Završeno
Filip Astvik
Orca Jiu Jitsu
Edvin Etibarsson Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda bez borbe
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D5
Završeno
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobedio Završnicom - 01:01
Kayin Terry Team Leites Stockholm IF
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A6
Završeno
Emma Stasik
Lets roll bjj
Pobedio Završnicom - 00:14
Miranda Toribio IFK Mariefred
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B7
Završeno
Lucas Kuijl
Team Leites Stockholm IF
Albert Stark Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 00:15
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A7
Završeno
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Pobedio Završnicom - 01:04
Amelie Frändegård Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C5
Završeno
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Pobedio Završnicom - 01:42
David Stolt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D6
Završeno
Walter Borelius
Lets roll bjj
Pobeda po poenima - 03:00
Edvin Wiklund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -31 kg / 10-11 years Group A
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A10
Završeno
Justus Frederiksen
Allstars Kampsportförening
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF Pobeda po poenima - 04:00
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Završeno
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Pobeda bez borbe
Julius Erixon Lets roll bjj
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Završeno
Filip Astvik
Orca Jiu Jitsu
Lucas Kuijl Team Leites Stockholm IF Pobeda bez borbe
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B8
Završeno
Edvin Etibarsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Albert Stark Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 00:09
Boys / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C6
Završeno
Markus Skogman
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 04:00
David Stolt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A8
Završeno
Emma Stasik
Lets roll bjj
Pobedio Završnicom - 00:24
Amelie Frändegård Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Završeno
Filip Astvik
Orca Jiu Jitsu
Lo Roos Nacka Dojo IF Pobeda bez borbe
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D7
Završeno
Denali Bartholomew Backlund
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Pobedio Završnicom - 01:02
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Završeno
Lucas Kuijl
Team Leites Stockholm IF
Pobeda bez borbe
Julius Erixon Lets roll bjj
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A9
Završeno
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Pobedio Završnicom - 01:55
Miranda Toribio IFK Mariefred
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B9
Završeno
Edvin Etibarsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Lo Roos Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 01:27
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D8
Završeno
Edvin Wiklund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kayin Terry Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 01:21