Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C1
Gotowy
Emilia Nordén
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 04:00
Malou Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B4
Gotowy
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Liam Klysing SKIFT
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A4
Gotowy
Emma Stasik
Lets roll bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / White/Grey / -28 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A2
Gotowy
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Alexander Khan Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B2
Gotowy
Mireia Toribio
IFK Mariefred
Jessica Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D2
Gotowy
Edvin Wiklund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B5
Gotowy
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Liam Klysing SKIFT
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A5
Gotowy
Miranda Toribio
IFK Mariefred
Wygrana na punkty - 04:00
Amelie Frändegård Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D3
Gotowy
Walter Borelius
Lets roll bjj
Kayin Terry Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Girls / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B3
Gotowy
Hannah Åsenlund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jessica Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Boys / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C4
Gotowy
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Markus Skogman Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D4
Gotowy
Denali Bartholomew Backlund
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Edvin Wiklund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C2
Gotowy
Emilia Nordén
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 04:00
Malou Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Gotowy
Filip Astvik
Orca Jiu Jitsu
Edvin Etibarsson Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D5
Gotowy
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Kayin Terry Team Leites Stockholm IF
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A6
Gotowy
Emma Stasik
Lets roll bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Miranda Toribio IFK Mariefred
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B7
Gotowy
Lucas Kuijl
Team Leites Stockholm IF
Albert Stark Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A7
Gotowy
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Amelie Frändegård Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C5
Gotowy
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
David Stolt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D6
Gotowy
Walter Borelius
Lets roll bjj
Wygrana na punkty - 03:00
Edvin Wiklund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -31 kg / 10-11 years Group A
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A10
Gotowy
Justus Frederiksen
Allstars Kampsportförening
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Gotowy
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Wygrana walkowerem
Julius Erixon Lets roll bjj
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Gotowy
Filip Astvik
Orca Jiu Jitsu
Lucas Kuijl Team Leites Stockholm IF Wygrana walkowerem
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B8
Gotowy
Edvin Etibarsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Albert Stark Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Boys / White/Grey / -37 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C6
Gotowy
Markus Skogman
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
David Stolt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A8
Gotowy
Emma Stasik
Lets roll bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Amelie Frändegård Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Gotowy
Filip Astvik
Orca Jiu Jitsu
Lo Roos Nacka Dojo IF Wygrana walkowerem
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D7
Gotowy
Denali Bartholomew Backlund
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Gotowy
Lucas Kuijl
Team Leites Stockholm IF
Wygrana walkowerem
Julius Erixon Lets roll bjj
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A9
Gotowy
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Miranda Toribio IFK Mariefred
Boys / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B9
Gotowy
Edvin Etibarsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Lo Roos Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D8
Gotowy
Edvin Wiklund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kayin Terry Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21