Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-49
Окончено
Ruslan Amanulla
Liljeholmen BJJ & MMA
Philip Wermelin Allstars Kampsportförening Won by Decision - 05:00
Boys Gi / White / Teen III (14-15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
Окончено
Liam Lindström Liberg
Bålsta Dojo IF
Won by Walkover
Loe Zetterberg Nacka Dojo IF
Boys/Girls Gi / White- Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-64
Окончено
Liam Räf
P2 Bjj
Alexia Beyersdorff Primate Lounge Won by Submission - 01:05
Boys Gi / Grey / Junior II (11-13yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-73
Окончено
Johannes Makdessi
Primate Lounge
Won by Submission - 01:33
Theodor Gasinski Föreningen Team Hang Loose
Boys Gi / Yellow-Orange / Teen III (14-15yrs) / Above 73,0 kg
(Day 1)
3-51
Окончено
Ruzgar Turk
Liljeholmen BJJ & MMA
Ismail Andh Westberg Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:43
Boys/Girls Gi / White- Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-65
Окончено
Adam Djematene
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Victoria Lau Nacka Dojo IF
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior I (9-10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
1-74
Окончено
Mohsen Tantawi
Sport Club Achilles (Finland)
Roman Aschberg Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:28
Open No-Gi Male / Blue / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
2-52
Окончено
Daniel Olderius
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 03:10
Mikael Larsson Gooba Grappling
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -69,0 kg
(Day 1)
53
Окончено
Viggo Olsson
Bålsta Dojo IF
Walter Frejing Nacka Dojo IF Won by Disqualification (disqualification) - 01:17
Boys Gi / White / Teen III (14-15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
4-66
Окончено
Liam Lindström Liberg
Bålsta Dojo IF
Jonatan Vängelin Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala Won by Submission - 03:12
Girls Gi / Grey-Orange / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-53
Окончено
Darwinne Jallow
Nacka Dojo IF
Michelle Rothman Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -69,0 kg
(Day 1)
54
Окончено
Viggo Olsson
Bålsta Dojo IF
Walter Frejing Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys/Girls Gi / White- Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-67
Окончено
Alexia Beyersdorff
Primate Lounge
Won by points - 03:00
Adam Djematene Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Yellow-Orange / Teen III (14-15yrs) / Above 73,0 kg
(Day 1)
3-52
Окончено
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 01:37
Oliver Lennström Bålsta Dojo IF
Open No-Gi Male / Blue / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
2-54
Окончено
Juan Valoís
Grapplingverkstan Örebro IF
Won by Submission - 04:58
Daniel Olderius Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys/Girls Gi / White- Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-68
Окончено
Liam Räf
P2 Bjj
Victoria Lau Nacka Dojo IF Won by Submission - 02:07
Boys Gi / White / Teen III (14-15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
4-69
Окончено
Jonatan Vängelin
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Won by Walkover
Loe Zetterberg Nacka Dojo IF