Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday )
A44
Gotowy
Domingos Mestre
GBG MAC IF
Anoshirvan Parvazi FC Phoenix IF Wygrana walkowerem - 02:54
Absolute Men / White / -76
(Saturday )
C56
Gotowy
Mert Okan Kazaklar
CHECK MATT
Wygrana walkowerem
Olle Lindgren Lund Grappling Academy
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday )
C42
Gotowy
Eleonore Byrlén
Kaisho Kampsportklubb
Katla Björnsdóttir Arte Suave DK Wygrana na punkty - 06:00
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D52
Gotowy
Abdullah Hallak
Apex Kalmar Idrottsförening
Wygrana walkowerem
Martin Goltermann CSA.dk
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D47
Gotowy
Alex Sandro Martins De Oliveira
Wygrana walkowerem
Kevin Medina Dynamix Herrljunga BJJ
Absolute Men/Blue -76
(Saturday )
B53
Gotowy
Emilio Suarez Ardiles
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Ola Jacobsson Team Carvalho Halmstad Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Absolute Women / White
(Saturday )
D43
Gotowy
Eleonora Nocentini Sköldebrink
Art Of Roll IF
Carla Vagland Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A45
Gotowy
Morten Gullaksen
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Patric Skog Lund Grappling Academy
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday )
C43
Gotowy
Mindaugas Kuciauskas
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Unknown User West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Absolute Men/Blue -76
(Saturday )
B54
Gotowy
Oliver Ström
Lund Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Sebastian Palmdahl GBG MAC IF
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A47
Gotowy
Alexander J. Andheden
Fenix Budo & Kampsportsförening
Joshua Aman Manczak Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
Absolute Women / White
(Saturday )
D44
Gotowy
Malin Svärd
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Mimmi Källmark Dynamix Herrljunga
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D45
Gotowy
Kevin Munje
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy
Women / Adult / Purple / -64 kg (Light)
(Saturday )
C44
Gotowy
Madeleine Håkansson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Cristiane Nascimento Kaisho Kampsportklubb
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A48
Gotowy
Domingos Mestre
GBG MAC IF
Robert Nyström Team Carvalho Halmstad Wygrana walkowerem
Absolute Women / White
(Saturday )
D46
Gotowy
Eleonora Nocentini Sköldebrink
Art Of Roll IF
Mimmi Källmark Dynamix Herrljunga Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B56
Gotowy
Mindaugas Kuciauskas
Arte Suave DK
Wygrana na punkty - 05:00
Mattias Frisk Borås Grappling Academy
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday )
C45
Gotowy
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Eleonore Byrlén Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday )
C46
Gotowy
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Serwan Al-badri Art Of Roll IF
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D48
Gotowy
Peter Gustafsson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Unknown User CHECKMAT Wygrana walkowerem
Men / Adult / Purple / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday )
A59
Gotowy
Jacek Matyja
Novus Academy
Joshua Aman Manczak Arte Suave DK Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Absolute Men/Blue -76
(Saturday )
B57
Gotowy
Emilio Suarez Ardiles
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Sebastian Palmdahl GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Absolute Women / White
(Saturday )
D49
Gotowy
Carla Vagland
Wygrana na punkty - 05:00
Malin Svärd Conde IF
Absolute Men / Black
(Saturday )
C47
Gotowy
Mathias Schiemann
The Last Round
Wygrana na punkty - 10:00
Christopher Hermanstad Novus Academy
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A49
Gotowy
Mervan Sert
Kaisho Kampsportklubb
Morten Gullaksen Arte Suave DK Wygrana na punkty - 07:00
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D50
Gotowy
Felix Hagby
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Mohamed Hamid Växjö Titans Kampsportsförening
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B58
Gotowy
Robin Vendel
Lund Grappling Academy
Wygrana walkowerem
Rasmus Larsson FC Phoenix IF
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D51
Gotowy
Teodor Eriksson
Lidköpings BudoKlubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:26
Mathias Ejby Djurhuus Arte Suave DK
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B63
Gotowy
Vedad Babic
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Wygrana walkowerem
Carlo Sicanica Fightzone Malmö
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D55
Gotowy
Unknown User
CHECKMAT
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana walkowerem
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A50
Gotowy
Anoshirvan Parvazi
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B59
Gotowy
Unknown User
Abdullahi Abdi Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24