Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -37 kg /White-Orange
(Saturday )
B10
Gotowy
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
Hannah Mihalj Checkmat Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys-Girls / -40 kg / Grey
(Saturday )
B12
Gotowy
Oliver Siemonsen
Fightworld
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Isabelle Crowley Sörensson Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / -48 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A7
Gotowy
Alex Rygaard
Art Of Roll IF
Leon Kalyun Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Saturday )
D4
Gotowy
Ted Mäntylä
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Simon Svensson Växjö Ju-jutsuklubb
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C6
Gotowy
Nour Akare
Epic Fight Club
Dennis Petreski FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Boys / -56 kg / Yellow
(Saturday )
A9
Gotowy
Hosen Al-Beraktar
Conde IF
Angelos Adamopoulos Novus Academy Wygrana na punkty - 03:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday )
B13
Gotowy
Eleonora Nocentini Sköldebrink
Art Of Roll IF
Wygrana na punkty - 05:00
Pernille Bredgaard CSA.dk
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D6
Gotowy
Clément Faure
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Ronny Koliniatis Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Boys / +72 kg / Yellow - Green
(Saturday )
A11
Gotowy
Mikael Hoffmann
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Wygrana na punkty - 04:00
Kosrat Salman Malmö Mixed Martial Arts IF
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C7
Gotowy
Kevin Naderi
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Felix Samuelsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D7
Gotowy
Kawel Kader
FC Phoenix IF
Rasmus Almström Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 06:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday )
B14
Gotowy
Malin Svärd
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Mimmi Källmark Dynamix Herrljunga
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday )
A12
Gotowy
Adrian Jahre
Novus Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Rasmus Larsson FC Phoenix IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D8
Gotowy
Nikos Koliniatis
Valhalla Jiu Jitsu IF
Oliver Ström Lund Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday )
C8
Gotowy
Krystian Rybak
Lund Grappling Academy
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening Wygrana na punkty
Boys / -37 kg /White-Orange
(Saturday )
B11
Gotowy
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Hannah Mihalj Checkmat Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday )
C9
Gotowy
Ata Çağın Ateş
The Last Round
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Rodrigo Ignacio Ferrer Maldonado Fightzone Malmö
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D9
Gotowy
Adam Frick
Kaisho Kampsportklubb
Aleksander Jomisko Novus Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:45
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday )
B17
Gotowy
Ronja Källmark
Dynamix Herrljunga BJJ
Carla Vagland Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday )
C11
Gotowy
Unknown User
Art Of Roll IF
Renato Vidovic FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday )
B15
Gotowy
Pernille Bredgaard
CSA.dk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:51
Mimmi Källmark Dynamix Herrljunga
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D10
Gotowy
Ronny Koliniatis
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Rasmus Almström Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday )
A13
Gotowy
Mathias Åström
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Adem Crnalic Art Of Roll IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday )
C10
Gotowy
Hassan Mohammedi
Växjö Titans Kampsportsförening
Ata Çağın Ateş The Last Round Wygrana na punkty - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday )
A14
Gotowy
Robin Björk
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Lönnesjö Team Carvalho Halmstad
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday )
B18
Gotowy
Talla Molki
FC Phoenix IF
Wygrana na punkty - 05:00
Ronja Källmark Dynamix Herrljunga BJJ
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D11
Gotowy
Sebastian Nilsen
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Wygrana na punkty - 06:00
Ola Jacobsson Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday )
A15
Gotowy
Jonathan Bremberg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrana na punkty - 05:00
Abdullahi Abdi
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday )
C14
Gotowy
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Maksim Gorgi Växjö Titans Kampsportsförening Wygrana na punkty - 05:00
Men / Adult / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday )
B20
Gotowy
Robin Vendel
Lund Grappling Academy
Filip Sandung FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday )
D12
Gotowy
Oliver Ström
Lund Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Aleksander Jomisko Novus Academy
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Saturday )
B16
Gotowy
Eleonora Nocentini Sköldebrink
Art Of Roll IF
Wygrana na punkty - 05:00
Malin Svärd Conde IF