Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(GI)
18
Gotowy
Sam M. Figueroa
Art of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Eddie Sigvardsson Frontline Academy Örebro
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -74,0 kg (Middle)
(GI)
13
Gotowy
Adrian Iggsten
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Emil Aslan Stark IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(GI)
Gotowy
Felipe Machado
Wygrana walkowerem
Joel Hjelmsten Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(GI)
15
Gotowy
Annie Nicander
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Kasper Axelsson MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(GI)
15
Gotowy
Jack Delbréus
Skanörs MMA-klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Osman Simmo GBG MAC IF
Female Gi / Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(GI)
15
Gotowy
Sham Hotheiry
Malmö Muay Thai IF
Eira Victoria E. Ahl Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(GI)
19
Gotowy
Nora Ashjaei
Art of Roll IF
Wygrana na punkty - 03:00
Eddie Sigvardsson Frontline Academy Örebro
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(GI)
17
Gotowy
Felipe Machado
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Rafael Delgado MMA Center IF
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
21
Gotowy
Massimo Lega
GBG MAC IF
Wygrana na punkty - 03:00
Natalie Mogman Art of Roll IF
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -74,0 kg (Middle)
(GI)
14
Gotowy
Adrian Iggsten
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 05:00
Emil Aslan Stark IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(GI)
18
Gotowy
Levis Kvist
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Victor Aronsson Conde IF
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
22
Gotowy
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Sevim Simmo GBG MAC IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(GI)
16
Gotowy
Dahlia Berteling Marof
GBG MAC IF
Daniela Taveira De Almeida GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Female Gi / Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(GI)
16
Gotowy
Michaela Grönlund
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Chero Eliassi Stark IF
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(GI)
20
Gotowy
Lionel Tanha
MMA Center IF
Sam M. Figueroa Art of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(GI)
Gotowy
Joel Hjelmsten
Valhalla Jiu Jitsu IF
Rafael Delgado MMA Center IF Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(GI)
19
Gotowy
Emilia Lopes Svenningsson
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Leon Veljkovic
Male Gi / Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(GI)
19
Gotowy
Sackarias Drogba Abdulaziz
Järfälla Kampsportklubb
Wygrana na punkty - 05:00
René Emanuelson FC Phoenix IF
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
Gotowy
Massimo Lega
GBG MAC IF
Wygrana walkowerem
Unknown User GBG MAC IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
22
Gotowy
Millie Veljkovic
Matteus Isik-David Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
23
Gotowy
Georgije Gavric
Art of Roll IF
Wygrana na punkty - 03:00
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(GI)
20
Gotowy
Victor Aronsson
Conde IF
Wygrana na punkty - 03:00
Leon Veljkovic
Female Gi / Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(GI)
17
Gotowy
Sham Hotheiry
Malmö Muay Thai IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Chero Eliassi Stark IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
23
Gotowy
Sofia Ivanovska
Art of Roll IF
Majed Alasadi GBG MAC IF Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
Gotowy
Mikael Tarighi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana walkowerem
Soufian Lemkaddem Orca Jiu Jitsu
Male Gi / Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
25
Gotowy
Tim Ahlgren
Supreme Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Mohsin Khawari Nacka Dojo IF
Female Gi / Female / White / Adult / -69 kg (Middle)
(GI)
18
Gotowy
Eira Victoria E. Ahl
Wygrana na punkty - 05:00
Michaela Grönlund
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
Gotowy
Julian Porpora
Renegade
Mourad Chamoun MMA Center IF Wygrana walkowerem
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
Gotowy
Unknown User
GBG MAC IF
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(GI)
21
Gotowy
Levis Kvist
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Emilia Lopes Svenningsson MMA Center IF
Male Gi / Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
Gotowy
Markus Jifors
MMA Center IF
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
24
Gotowy
Nova T Johansson
MMA Center IF
Melina Seidl Fightzone Malmö Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:28