Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Male / Brown/Black / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
62
Gotowy
Tor Toudahl
SIAM BJJ / Halavanca
Karl Pegers Stark IF Wygrana walkowerem
Male Gi / Male / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(GI)
59
Gotowy
Antonio Patljak
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Leith Al-sheesh Fightzone Malmö
Male Gi / Male / Brown/Black / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
64
Gotowy
Jakob Bitici
JJK Samurai
Markus Lilienberg Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:28
Male Gi / Male / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(GI)
57
Gotowy
Ali Delshad Khatoun Yaghma
CANTAGALO INTERNATIONAL
Dominik Masomi JJK Samurai Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Male Gi / Male / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(GI)
60
Gotowy
Roger Kindström
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Wygrana na punkty - 06:00
Mohamed Houssin Malmö Muay Thai IF
Male Gi / Male / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(GI)
58
Gotowy
Sobhan Delzendehnejad
Järfälla Kampsportklubb
Wygrana na punkty - 05:00
Kenneth Hillman Ultimate Gym Idrottsförening.
Female Gi / Female / Purple / Adult / -64 kg (Light)
(GI)
63
Gotowy
Alma-mia Ugarte
Orca Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:58
Danielle Jana Schönborn Conde IF
Male Gi / Male / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(GI)
61
Gotowy
Mihailo Andric
Fightzone Malmö
Lewaa Elrubey Järfälla Kampsportklubb Wygrana walkowerem
Female Gi / Female / Purple / Adult / -64 kg (Light)
(GI)
66
Gotowy
Tove Kärki
Stark IF
Cristal Hernandez Gutierrez CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Male / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(GI)
62
Gotowy
Imnay Ahmedin Telsem
CHECKMAT INTERNATIONAL
Dexter Gunnhage Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Male / Brown/Black / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
65
Gotowy
Sebastian Cruz R
Malmö Muay Thai IF
Karl Pegers Stark IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Male Gi / Male / Brown/Black / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
67
Gotowy
Jakob Bitici
JJK Samurai
Sebastian Cruz R Malmö Muay Thai IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:38
Male Gi / Male / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(GI)
59
Gotowy
Asaad Jumaah
Supreme Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Kenneth Hillman Ultimate Gym Idrottsförening.
Male Gi / Male / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(GI)
63
Gotowy
Mohamed Houssin
Malmö Muay Thai IF
Wygrana walkowerem
Mihailo Andric Fightzone Malmö
Male Gi / Male / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(GI)
64
Gotowy
Roger Kindström
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Lewaa Elrubey Järfälla Kampsportklubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Male Gi / Male / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(GI)
60
Gotowy
Elie Sandberg
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Sobhan Delzendehnejad Järfälla Kampsportklubb
Male Gi / Male / Brown/Black / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
68
Gotowy
Markus Lilienberg
Fightzone Malmö
Karl Pegers Stark IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Juniors No-Gi / Girls 16-18 years / +60 kg
(NO-GI)
1-9
Gotowy
Jessica Fica
CHECKMAT INTERNATIONAL
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Andrea Ekeberg Kaisho Kampsportklubb