Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors No-Gi / 6-9 years / -32 kg
(NO-GI)
2-1
Gotowy
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
Victor Aronsson Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Juniors No-Gi / 6-9 years / -25 kg
(NO-GI)
1-1
Gotowy
Liam Aronsson
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission)
Céline Karlsson Cherbak GBG MAC IF
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
1
Gotowy
Edvin Rigstedt
Gracie Barra Skallsjö
Ali Jabbar Föreningen Redline Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
2
Gotowy
Elias Flasch
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:07
Emil Gervide Icon MMA Idrottsförening
Juniors No-Gi / 6-9 years / -25 kg
(NO-GI)
1-2
Gotowy
Liam Aronsson
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Céline Karlsson Cherbak GBG MAC IF
Juniors No-Gi / 10-12 years / +42 kg
(NO-GI)
1-6
Gotowy
Nea Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Juniors No-Gi / 10-12 years / +42 kg
(NO-GI)
1-7
Gotowy
Nea Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Juniors No-Gi / Girls 13-15 years / +52 kg
(NO-GI)
2-3
Gotowy
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Michaela Pepermans
Juniors No-Gi / 6-9 years / -32 kg
(NO-GI)
2-2
Gotowy
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
Victor Aronsson Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
3
Gotowy
Sror Sulaiman
Föreningen Redline
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:09
Gabriel Abrahamsson Comrades Jiu Jitsu (Strömstad Jiu Jitsu IF)
Juniors No-Gi / Girls 13-15 years / +52 kg
(NO-GI)
2-4
Gotowy
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Michaela Pepermans
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-6
Gotowy
Yunus Razaki
Conde IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
4
Gotowy
Edvin Rigstedt
Gracie Barra Skallsjö
Emil Gervide Icon MMA Idrottsförening Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Female No-Gi / Female / Adult / Beginner / +62 kg
(NO-GI)
1-11
Gotowy
Sham Hotheiry
Malmö Muay Thai IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Malin Borhult Ultimate Gym Idrottsförening.
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
5
Gotowy
Sror Sulaiman
Föreningen Redline
Behnam Razaki Conde IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-5
Gotowy
Jace Abrahamsson
Comrades Jiu Jitsu (Strömstad Jiu Jitsu IF)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Leo Andersson Samurang Fightcenter IF
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-7
Gotowy
Leo Andersson
Samurang Fightcenter IF
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Female No-Gi / Female / Adult / Intermediate / +62 kg
(NO-GI)
1-13
Gotowy
Hanna Thyberg
Fullkontaktsakademin IF
Anna Sandin Grappling Resistance IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -57 kg
(NO-GI)
2-9
Gotowy
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Ian Karlsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / +57 kg
(NO-GI)
2-11
Gotowy
Axel Andersson
Supreme Gym
Renis Lami Föreningen Redline Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
6
Gotowy
Jack Langen
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Gustav Tell FC Phoenix IF
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
7
Gotowy
Ali Jabbar
Föreningen Redline
Elias Flasch Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:37
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-8
Gotowy
Jace Abrahamsson
Comrades Jiu Jitsu (Strömstad Jiu Jitsu IF)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:52
Yunus Razaki Conde IF
Female No-Gi / Female / Adult / Beginner / +62 kg
(NO-GI)
1-12
Gotowy
Sham Hotheiry
Malmö Muay Thai IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Malin Borhult Ultimate Gym Idrottsförening.
Female No-Gi / Female / Adult / Intermediate / +62 kg
(NO-GI)
1-14
Gotowy
Pauliina Paasi
Grappling Resistance IF
Åsa Ankarling Borås Grappling Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:07
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -57 kg
(NO-GI)
2-10
Gotowy
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Ian Karlsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
8
Gotowy
Muslim Yaraliev
Icon MMA Idrottsförening
Elliot Grahn Borås Grappling Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
9
Gotowy
Melwin Hansson
Föreningen Team Gringo
Adam Daho Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:11
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / +57 kg
(NO-GI)
2-12
Gotowy
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Shakhriyor Uktamov Järfälla Kampsportklubb Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Juniors No-Gi / 10-12 years / -42 kg
(NO-GI)
1-3
Gotowy
Sami Kollgård
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Sam Rameshgaran Conde IF
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / +57 kg
(NO-GI)
2-13
Gotowy
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Emil Pedersen Conde IF
Juniors No-Gi / 10-12 years / -42 kg
(NO-GI)
1-4
Gotowy
Sami Kollgård
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Theodore Grenmark Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów