Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F12
Gotowy
Jonas Kei
Prana Jiu Jitsu klubb
Morten Einemo Novus Academy Wygrane przez Poddanie (submission)
Women / Blue / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G17
Gotowy
Karin Wahlberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Nicole Bohlin Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Women / Purple / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
E10
Gotowy
Kerstin Nylander
TK BJJ SWEDEN
Wygrana na punkty - 07:00
Thais Taveira De Almeida
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D18
Gotowy
Eirik Haugsgjerd
Kimura Norway
Niclas Aldorsson Apex Kalmar Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A20
Gotowy
Emil Slinde
Frontline Academy Oslo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Johannes Åkerlund Frontline Academy Örebro
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
Gotowy
Allan Otti
Frontline Academy Drammen
Stig Nielsen Arte Suave DK Wygrana walkowerem
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C17
Gotowy
Philip Jørgensen
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Inayatullah Omid Hakimy Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
H22
Gotowy
Nikita Moratchevski
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Patrik Bohman Team Leites Stockholm IF
Women / Blue / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G16
Gotowy
Astrid Schölin
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:24
Viktorija Sertvytyte Fighters lab
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
D15
Gotowy
Hossein Alizadeh
Dynamix Herrljunga
Wygrana na punkty - 05:00
Omid Amini
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B22
Gotowy
Alexander Fuentes
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Marcus Bremer Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F13
Gotowy
Mahir Chaabi
Arte Suave DK
Jivar Shirwan Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 07:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A21
Gotowy
Unknown User
Art Of Roll IF
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:31
Pawel Armata Ystad sportklubb Bjj
Women / Brown / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
E12
Gotowy
Madeleine Håkansson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Wygrana na punkty - 08:00
Anne Lene Andersen GFTEAM
Women / Blue / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
G20
Gotowy
Regina Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:31
Katarina Johansen Novus Academy
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H25
Gotowy
Anna Mouchard
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrana na punkty - 06:00
Melissa Wallbom
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B23
Gotowy
Marcus Simonnæs
Frontline Academy Bergen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Robin Jonsson
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D19
Gotowy
Alan Alaa
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 05:00
Oliver Weberg Kaisho Kampsportklubb
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
C21
Gotowy
Timothy Balerado Nilsson
Conde IF
Håvard Eriksen KIMURA NOVA UNIAO Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
A24
Gotowy
Malik Tambe
Team Leites Stockholm IF
Endre Drivenes Oxy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B24
Gotowy
Sebastian Lindell
Hamburgsund BJJ
Serwan Al-badri Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F16
Gotowy
Mandorf Aronson
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:21
Mats Berg Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C20
Gotowy
Johan Wallström
Kingpin Grappling
Wygrana na punkty - 05:00
Stig Nielsen Arte Suave DK
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H20
Gotowy
Niklas Frangi
JJK Samurai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Unknown User Frontline Academy Bergen
Women / Blue / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G18
Gotowy
Viktorija Sertvytyte
Fighters lab
Karin Wahlberg Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 06:00
Men / Black / -82,3 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
E14
Gotowy
Martin Svensson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrana na punkty - 06:00
Knut Thoresen Frontline Academy Oslo
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
D16
Gotowy
Ariel Campoverde
Frontline Academy Örebro
Christopher Toala Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A22
Gotowy
Johannes Åkerlund
Frontline Academy Örebro
Pawel Armata Ystad sportklubb Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
H23
Gotowy
Aron Berge
Karlskoga Budoklubb
Patrik Bohman Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B25
Gotowy
Richard Lindén
Ultimate Gym Idrottsförening.
Alexander Fuentes Frontline Academy Oslo-HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
C22
Gotowy
Koo-Han Artursson
Samurang Fightcenter IF
Alexander Bokander Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F17
Gotowy
MORTEN GULLAKSEN
Arte Suave DK
Erik Lindén Kampsportscentret LSS Wygrana na punkty - 07:00