Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H28
Gotowy
Madeleine Danielsson
Prana Jiu Jitsu klubb
Elin Salomonsson Frontline Academy Oslo-HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:09
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A31
Gotowy
August Emmoth
Hilti Västerås Bjj Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Granit Morina Föreningen Karlshamn Fightcenter
Women / Brown / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
E13
Gotowy
Julia Mæle
Oxy
Madeleine Håkansson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrana na punkty - 08:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G26
Gotowy
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 06:00
Tommy Moström Ystad sportklubb Bjj
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
B31
Gotowy
Alexander Samuelsson
JJK Samurai
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Juan Flores Castellon MMA Center IF
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D25
Gotowy
Martin Kapeller
Team Carvalho Halmstad
Wygrana na punkty - 05:00
Erik Andersson
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F19
Gotowy
Dildar Aslan
Prana Jiu Jitsu klubb
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
C29
Gotowy
Hampus Viström
Nacka Dojo IF
Gabriel Grønås Kimura Norway Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H29
Gotowy
Emelie Tärnfalk
Hilti BJJ Stockholm
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Dessie S-Andersson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A32
Gotowy
Timi Latorraca
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana na punkty - 06:00
Erik Earnest FC Phoenix IF
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
C28
Gotowy
Ali Aljasim
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Ata Çağın Ateş The Last Round
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H30
Gotowy
Anna Mouchard
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrana na punkty - 06:00
Josefin Hjorth FC Phoenix IF
Women / Blue / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
G24
Gotowy
Regina Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Wygrana na punkty - 06:00
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B28
Gotowy
Alexander Fuentes
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Serwan Al-badri Art Of Roll IF
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D26
Gotowy
Alfred Nebrelius
Lund Grappling Academy
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 05:00
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F20
Gotowy
Erik Lindén
Kampsportscentret LSS
Carl-Erik Høyum Frontline Academy Oslo Wygrana na punkty - 07:00
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F21
Gotowy
Rickard Folkesson
Oxy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:56
Martin Machl
Men / Blue / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C32
Gotowy
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrana na punkty - 05:00
Adam Billger Budoklubben Shindo
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
B32
Gotowy
Modestas Martisauskas
DYNAMIX FIGHTING SPORTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Juan Flores Castellon MMA Center IF
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A30
Gotowy
Lars Martin Hov
KIMURA NOVA UNIAO
Erik Johannessen Kristiansand BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G27
Gotowy
Carlo Sicanica
Fightzone Malmö
Kawel Kader FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D27
Gotowy
Samuel Fernandez
Silverstadens Kampsportcenter
Johan Tömmernes KFUM F-zone Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H31
Gotowy
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana na punkty
Lina Olofsson Öststorm Panda Dojo IF
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F22
Gotowy
Mandorf Aronson
Viva Zapata Martial Arts IF
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
C30
Gotowy
Ata Çağın Ateş
The Last Round
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Hampus Viström Nacka Dojo IF
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G28
Gotowy
Mathias Antonsen
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana na punkty - 06:00
Abu Rashid Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A33
Gotowy
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Sander Bringeland Oxy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D28
Gotowy
Yildirim Kurt
Conde IF
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
B34
Gotowy
André Van Der Eynden
Kimura Norway
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Anders Dankvardt Fit4Fight Gym IF
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A34
Gotowy
Petter Karlsson
Lund Grappling Academy
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
*Open division - Adult black belt male*
(Saturday)
E18
Gotowy
Martin Svensson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Alec Baulding Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H32
Gotowy
Elin Salomonsson
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Matilda Gleerup Art Of Roll IF