Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B5
Gotowy
Adam Friberg
Valhalla Jiu Jitsu IF
Marcus Bremer Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G6
Gotowy
Duyen Tran
Team Trondheim Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Emma Eklund Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C7
Gotowy
Pierre Svensson
Ystad sportklubb Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Martin Hansen Kingpin Grappling
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
E4
Gotowy
Alexander Musi Wennergren
Lund Grappling Academy
Joachim Sveinson Frontline Academy Oslo-HQ Wygrana na punkty - 10:00
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
C4
Gotowy
Benn Folkvord
Oxy
Wygrana na punkty - 05:00
Aron Gabrielsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B6
Gotowy
Marcus Simonnæs
Frontline Academy Bergen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Jack Palm
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A8
Gotowy
Michael Hjalmarsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Robin Josipovic Borås Grappling Academy
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H9
Gotowy
Martin Gradéus
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 05:00
Rebwar Rozane Rambukk
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
D7
Gotowy
Nurtaj Nabi
Fighters lab
Elias Geirup Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty - 05:00
Women / White / -69 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G10
Gotowy
Eva Andersson
Panda Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Svenja Kämper Kimura Norway
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B7
Gotowy
Marcel Deluca
Växjö Titans Kampsportsförening
Gediminas Figurinas Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F7
Gotowy
Jacob Ahlin
Jonas Kei Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 07:00
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B8
Gotowy
Andreas Sjögren
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Daniel Langåker Kimura Norway Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A6
Gotowy
Elizabett Johansson
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Elina Landqvist Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C8
Gotowy
Marcus Belsing
Ultimate Gym Idrottsförening.
Inayatullah Omid Hakimy Föreningen Karlshamn Fightcenter Wygrana na punkty - 05:00
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
E3
Gotowy
Daniel Haglind
Malmö Mixed Martial Arts IF
Alec Baulding Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H10
Gotowy
Niklas Frangi
JJK Samurai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Daniell Styve Frontline Academy Bergen
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G7
Gotowy
Amanda Heed
Lets roll bjj
Marlene Ullerlien Frontline Academy Oslo-HQ Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
D8
Gotowy
Christopher Toala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Aminollah Mohammadi Dynamix Herrljunga
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A9
Gotowy
Unknown User
Art Of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Aleksandr Smirnov TK BJJ SWEDEN
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B9
Gotowy
Andreas Mårtensson
Robin Jonsson Wygrana na punkty - 05:00
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
F3
Gotowy
Mathias Schiemann
The Last Round
Wygrana na punkty - 10:00
Martin Janson
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A10
Gotowy
Michael Hjalmarsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C9
Gotowy
Asbjørn Jakobsen
Oxy
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Andreassen Oxy
Men / Brown / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
E8
Gotowy
Razmin Olad Azami
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:49
Alexander Höög Thomsen Stockholm BJJ-Center
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
D5
Gotowy
Vera Haraldsen
Kimura Norway
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Tawar Latif FC Phoenix IF
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A7
Gotowy
Kristy Toompalu
Frontline Academy Oslo-HQ
Marte Ludvigsen Tømta Kimura Norway Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H5
Gotowy
Diana Kader
FC Phoenix IF
Unknown User Roger Gracie Academy Oslo Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H11
Gotowy
Kristofer Tapper
Frölunda Kampsport Center IF
Carl Nordgren Apex Kalmar Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B10
Gotowy
Nermin Softić
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Figthers lab
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G8
Gotowy
Emma Eklund
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana na punkty - 05:00
Amanda Heed Lets roll bjj
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)