Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Melvin Malmberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF
Boys Gi / Orange / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-18
Gotowy
Emil Eneroth
Växjö Ju-jutsuklubb
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-29
Gotowy
Kristoffer Wredberg
JJK Samurai
Jonathan Miseroy Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Melvin Malmberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Viktor Einarsson
Nybro Kampsport Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Olle Roosling Apex Kalmar Idrottsförening
Boys Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Felix Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Mio Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Melvin Malmberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF Wygrana na punkty - 01:06
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Viktor Einarsson
Nybro Kampsport Center IF
Olle Häggblad Nybro Kampsport Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Boys Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Felix Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Max Fröjd Nybro Kampsport Center IF
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Olle Roosling
Apex Kalmar Idrottsförening
Olle Häggblad Nybro Kampsport Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Boys Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Mio Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Wygrana na punkty - 03:00
Max Fröjd Nybro Kampsport Center IF
Boys Gi / Orange / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-10
Gotowy
Theodore Grenmark
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
1-13
Gotowy
Emil Eneroth
Växjö Ju-jutsuklubb
Ali Nazari Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-19
Gotowy
Haydar Mashin
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Adam Miakhil JJK Samurai
Boys Gi / Orange / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Theodore Grenmark
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
1-14
Gotowy
Emil Eneroth
Växjö Ju-jutsuklubb
Ali Nazari Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-20
Gotowy
Marcel Deluca
Växjö Titans Kampsportsförening
Hassan Mohebbi JJK Samurai Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-21
Gotowy
Haydar Mashin
Växjö Titans Kampsportsförening
Unknown User Allstars Kampsportförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-22
Gotowy
Hassan Mohebbi
JJK Samurai
Daniel Rydqvist Apex Kalmar Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-16
Gotowy
Emil Eneroth
Växjö Ju-jutsuklubb
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-27
Gotowy
Kristoffer Wredberg
JJK Samurai
Jonathan Miseroy Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-17
Gotowy
Emil Eneroth
Växjö Ju-jutsuklubb
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-23
Gotowy
Adam Miakhil
JJK Samurai
Hassan Mohebbi JJK Samurai Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-28
Gotowy
Kristoffer Wredberg
JJK Samurai
Jonathan Miseroy Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-24
Gotowy
Marcel Deluca
Växjö Titans Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 05:00
Haydar Mashin Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-30
Gotowy
Daniel Rezaee
GBG MAC IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Alan Alaa Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-25
Gotowy
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Daniel Rydqvist Apex Kalmar Idrottsförening Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-26
Gotowy
Hassan Mohebbi
JJK Samurai
Marcel Deluca Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-31
Gotowy
Daniel Rezaee
GBG MAC IF
Alan Alaa Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-33
Gotowy
Emanuel Eklund
JJK Samurai
Niclas Aldorsson Apex Kalmar Idrottsförening Wygrana na punkty - 06:00