Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-7
Ferdig
Isak Ramic
Ekerö BJJ klubb
Henry McIntosh P2 Bjj Seier på submission - 01:05
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-7
Ferdig
Ivar Candan Holmgren
Prana Jiu Jitsu klubb
Reza Jawad Stark IF Seier med poeng - 02:00
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-8
Ferdig
Anton Bruzén
Samurang Fightcenter IF
Seier på submission - 00:14
Pontus Hallqvist Borlänge kampsportförening
Girls / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-11
Ferdig
Mirabelle Andrén
Ekerö BJJ klubb
Fröja Höglund Samurang Fightcenter IF Seier med poeng - 02:00
Boys / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-6
Ferdig
Trym Selin
Orca Jiu Jitsu
Knut Heppling Checkmat Haninge Seier med poeng - 03:00
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-10
Ferdig
Fredrik Bohm
Nacka Dojo IF
Casper Jonsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Seier på submission
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-9
Ferdig
Colin Engholm
Prana Jiu Jitsu klubb
Yawe Theo Mbalire Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Juvenile boys / White / -58,5 kg (Light feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-4
Ferdig
Angel Moreno Salgado
Prana Jiu Jitsu klubb
Jack Lapidus Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 01:07
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-7
Ferdig
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Vidan Parezanovic Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 02:45
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-8
Ferdig
Nicholas McAlpine
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier med poeng - 02:00
Enzo Söderhäll Nacka Dojo IF
Boys / 6-7 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-9
Ferdig
Adam Hessel Katanic
Samurang Fightcenter IF
Seier på submission - 00:39
Alexander Johansson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-7
Ferdig
Isac Lindroos
Järfälla Kampsportklubb
Mikel Gullbrand Upplands Bro United Kampsport Seier på submission - 02:46
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-10
Ferdig
Pontus Hallqvist
Borlänge kampsportförening
Camilo Lindgren Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Seier på submission - 00:50
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-12
Ferdig
Gabriel Arslan
Hilti Västerås Bjj Klubb
Seier på submission - 02:38
Christopher Tham Viva Zapata Martial Arts IF
Girls / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-12
Ferdig
Fröja Höglund
Samurang Fightcenter IF
Seier på submission - 01:01
Lilly-Elisabeth Lindgren Ekerö BJJ klubb
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Ferdig
Ellen Dahlberg
Gävle Ju-Jutsu
Nina Ingholt Nybro Kampsport Center IF Seier på Walkover
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-8
Ferdig
Dante Andrén
Ekerö BJJ klubb
Seier med poeng - 03:00
John Fjaestad Nacka Dojo IF
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-7
Ferdig
Elias Dahlqvist
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier med poeng - 05:00
Gavyn Ndayizeye P2 Bjj
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-9
Ferdig
Ludvig Skoglund
Samurang Fightcenter IF
Ivar Candan Holmgren Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 01:11
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-13
Ferdig
Emil Erlandsson
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 04:00
Tor Hultgren Panda Dojo IF
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-11
Ferdig
Dewin Miklic
Stark IF
Adam He Nacka Dojo IF Seier med poeng - 03:00
Boys / 8-9 years / White / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-12
Ferdig
Jakob Westman
Viva Zapata Martial Arts IF
Adam Djematene Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 02:13
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-12
Ferdig
Ines Källebo Kolonej
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier på submission - 01:59
Sigrid Ryding-Berg Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-8
Ferdig
Matheo Mourad
Hilti Västerås Bjj Klubb
Theodore Oliveira Gjelset SKIFT Seier med poeng - 03:00
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-11
Ferdig
Odin O'Brien
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier med poeng - 02:00
George Elkhouri Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-8
Ferdig
Ebbe Ericsson Berg
Orca Jiu Jitsu
Thomas Banzi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Seier på submission - 01:42
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-9
Ferdig
Dexter Pagmar Claeson
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 05:00
Anton Bruzén Samurang Fightcenter IF
Juvenile boys / White / +89,3 (Ultra heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-12
Ferdig
Ajin Kamil
Växjö Titans Kampsportsförening
Seier med poeng - 05:00
Vigor Fägnell Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-10
Ferdig
Mikel Gullbrand
Upplands Bro United Kampsport
Dante Andrén Ekerö BJJ klubb Seier med poeng - 03:00
Girls / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-11
Ferdig
Vanessa Palonperä
Checkmat Haninge
Seier med poeng - 03:00
Viola Sandberg Viva Zapata Martial Arts IF
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-10
Ferdig
Colin Ask
Ekerö BJJ klubb
Noah Källebo Kolonej Viva Zapata Martial Arts IF Seier ved dommeravgjørelse - 00:28
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-9
Ferdig
Hugo Mourou
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier med poeng - 03:00
Julian Girod Larsson Prana Jiu Jitsu klubb