Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-7
Finito
Isak Ramic
Ekerö BJJ klubb
Henry McIntosh P2 Bjj Won by Submission - 01:05
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-7
Finito
Ivar Candan Holmgren
Prana Jiu Jitsu klubb
Reza Jawad Stark IF Won by points - 02:00
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-8
Finito
Anton Bruzén
Samurang Fightcenter IF
Won by Submission - 00:14
Pontus Hallqvist Borlänge kampsportförening
Girls / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-11
Finito
Mirabelle Andrén
Ekerö BJJ klubb
Fröja Höglund Samurang Fightcenter IF Won by points - 02:00
Boys / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-6
Finito
Trym Selin
Orca Jiu Jitsu
Knut Heppling Checkmat Haninge Won by points - 03:00
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-10
Finito
Fredrik Bohm
Nacka Dojo IF
Casper Jonsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-9
Finito
Colin Engholm
Prana Jiu Jitsu klubb
Yawe Theo Mbalire Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Juvenile boys / White / -58,5 kg (Light feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-4
Finito
Angel Moreno Salgado
Prana Jiu Jitsu klubb
Jack Lapidus Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:07
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-7
Finito
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Vidan Parezanovic Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 02:45
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-8
Finito
Nicholas McAlpine
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 02:00
Enzo Söderhäll Nacka Dojo IF
Boys / 6-7 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-9
Finito
Adam Hessel Katanic
Samurang Fightcenter IF
Won by Submission - 00:39
Alexander Johansson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-7
Finito
Isac Lindroos
Järfälla Kampsportklubb
Mikel Gullbrand Upplands Bro United Kampsport Won by Submission - 02:46
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-10
Finito
Pontus Hallqvist
Borlänge kampsportförening
Camilo Lindgren Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 00:50
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-12
Finito
Gabriel Arslan
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by Submission - 02:38
Christopher Tham Viva Zapata Martial Arts IF
Girls / 6-7 years / White / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-12
Finito
Fröja Höglund
Samurang Fightcenter IF
Won by Submission - 01:01
Lilly-Elisabeth Lindgren Ekerö BJJ klubb
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Finito
Ellen Dahlberg
Gävle Ju-Jutsu
Nina Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by Walkover
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-8
Finito
Dante Andrén
Ekerö BJJ klubb
Won by points - 03:00
John Fjaestad Nacka Dojo IF
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-7
Finito
Elias Dahlqvist
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 05:00
Gavyn Ndayizeye P2 Bjj
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-9
Finito
Ludvig Skoglund
Samurang Fightcenter IF
Ivar Candan Holmgren Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:11
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-13
Finito
Emil Erlandsson
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Tor Hultgren Panda Dojo IF
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-11
Finito
Dewin Miklic
Stark IF
Adam He Nacka Dojo IF Won by points - 03:00
Boys / 8-9 years / White / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-12
Finito
Jakob Westman
Viva Zapata Martial Arts IF
Adam Djematene Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 02:13
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-12
Finito
Ines Källebo Kolonej
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 01:59
Sigrid Ryding-Berg Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-8
Finito
Matheo Mourad
Hilti Västerås Bjj Klubb
Theodore Oliveira Gjelset SKIFT Won by points - 03:00
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-11
Finito
Odin O'Brien
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 02:00
George Elkhouri Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-8
Finito
Ebbe Ericsson Berg
Orca Jiu Jitsu
Thomas Banzi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 01:42
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-9
Finito
Dexter Pagmar Claeson
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 05:00
Anton Bruzén Samurang Fightcenter IF
Juvenile boys / White / +89,3 (Ultra heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-12
Finito
Ajin Kamil
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Vigor Fägnell Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-10
Finito
Mikel Gullbrand
Upplands Bro United Kampsport
Dante Andrén Ekerö BJJ klubb Won by points - 03:00
Girls / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-11
Finito
Vanessa Palonperä
Checkmat Haninge
Won by points - 03:00
Viola Sandberg Viva Zapata Martial Arts IF
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-10
Finito
Colin Ask
Ekerö BJJ klubb
Noah Källebo Kolonej Viva Zapata Martial Arts IF Won by Decision - 00:28
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-9
Finito
Hugo Mourou
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 03:00
Julian Girod Larsson Prana Jiu Jitsu klubb