Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-16
Afgelopen
Christopher Engström
Telge BJJ & MMA
Gustav Holmqvist Eskilstuna Budoklubb Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-15
Afgelopen
Samale Abib Yousef
Nacka Dojo IF
John Malm Gävle Ju-Jutsu Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:00
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
A-12
Afgelopen
Kiyoon Baek
Prana Jiu Jitsu klubb
Albert Stark Allstars Kampsportförening Gewonnen via Overgave - 02:46
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F-15
Afgelopen
Anton Särnstedt
Gävle Ju-Jutsu
Gewonnen via Overgave - 02:34
Christoffer Norell Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-14
Afgelopen
Pär Westberg
Dala BJJ
Alexander Baffoun Art Of Roll IF Gewonnen via Overgave - 00:22
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
Afgelopen
William Tregart
Arte Suave DK
Simon Svensson Växjö Ju-jutsuklubb Gewonnen via Walkover
Women / Purple / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-21
Afgelopen
Regina Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Gewonnen via Overgave - 00:54
Maurien De Oliveira Aragaki Maria Team Leites Stockholm IF
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-15
Afgelopen
Johannes Lundström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 00:44
Fredrik Widgren Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-16
Afgelopen
Asror Nematov
Allstars Kampsportförening
Gewonnen via Overgave - 00:25
Filip Pregler Team Leites Stockholm IF
Women / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-17
Afgelopen
Emma Jonasson
Växjö Ju-jutsuklubb
Venla Nivala Brasa CTA Gewonnen via Punten - 06:00
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A-16
Afgelopen
Jimmy Eklund
Combat Academy IF Täby
Jani Muntila Gewonnen via Overgave - 04:48
Men / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-16
Afgelopen
Kristoffer Björnfot Nyman
Viva Zapata Martial Arts IF
Kjetil Hestdalen Kimura Norway Gewonnen via Overgave - 01:22
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E-12
Afgelopen
Rikard Grankvist
IF Stockholm BJJ-Center
DANIEL DONAHUE Valhalla Jiu Jitsu IF Gewonnen via Punten - 08:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-17
Afgelopen
Dastan Tadzhibaev
Allstars Kampsportförening
Gewonnen via Overgave - 04:02
Claes Holm IF Stockholm BJJ-Center
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-16
Afgelopen
Mustafa Moradi
JJK Samurai
Gewonnen via Punten - 05:00
Abdullah Alaasar Telge BJJ & MMA
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-17
Afgelopen
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Gewonnen via Overgave - 02:41
William Hagberg IKSU
Women / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F-18
Afgelopen
Linnéa Powell
JJK Samurai
Sanna Jirlind Gewonnen via Punten - 05:00
Women / Purple / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H-19
Afgelopen
Lydia Green
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Gewonnen via Overgave - 05:17
Linn Hansson Föreningen Team Gringo
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-18
Afgelopen
Carimo Lacroix Só
Allstars Kampsportförening
David Änghagen Linköpings Budoklubb Gewonnen via Overgave - 02:11
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A-19
Afgelopen
Thomas Selin
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 05:00
Alexander Grundberg IF Stockholm BJJ-Center
Men / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G-15
Afgelopen
Jonas Nywall
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Jens Wiktorin Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 00:29
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-18
Afgelopen
Ayob Hilwan
Frontline Academy Örebro
Gewonnen via Punten - 05:00
Pär Öhman IKSU
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-17
Afgelopen
Abdirahman Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 03:18
Younes Essahli Vik Team Trondheim Bjj
Women / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
G-18
Afgelopen
Satu Lamminpää
Loop Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 06:00
Amanda Emricson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-19
Afgelopen
Jens Johansson
Sundsvalls Budoklubb
Sharmaerke Adib Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Punten - 05:00
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-16
Afgelopen
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Oliver Kiffer Gewonnen via Overgave - 03:47
Men / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H-22
Afgelopen
Magnus Granlund
Nacka Dojo IF
Johan Kanberg Apex Kalmar Idrottsförening Gewonnen via Punten - 05:00
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A-17
Afgelopen
Alexander Dinh
Panda Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 03:12
Jimmy Eklund Combat Academy IF Täby
Women / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F-19
Afgelopen
Sanna Jirlind
Gewonnen via Punten - 05:00
Tilda Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-18
Afgelopen
John Malm
Gävle Ju-Jutsu
Gewonnen via Overgave - 02:58
Mustafa Moradi JJK Samurai
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-19
Afgelopen
Håvard Larsen Rapp
TKS Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Arnar Guðbjartsson RVK MMA
Open Blackbelt Adult Male / Adult / Black
(Saturday-Adults & Masters)
E-19
Afgelopen
Martin Janson
Tacio Marcos Gewonnen via Overgave - 03:00