Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
F56
Afgelopen
Boris Honc
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:20
Martin Gradéus Växjö Titans Kampsportsförening
Open division / Female / Adult / Blue
(Sunday)
G56
Afgelopen
Regina Tornberg
Hilti Västerås BJJ Klubb
Gewonnen via Punten - 06:00
Eleonora Nocentini Sköldebrink Art Of Roll IF
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
E52
Afgelopen
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Gewonnen via Punten - 07:00
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF
Open division / Male / Master 30 + / Blue / +76 kg
(Sunday)
C73
Afgelopen
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Johan Selin Fenix Budo & Kampsportsförening Gewonnen via Punten - 05:00
Open division / Male / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday)
A88
Afgelopen
Oliver Ström
Valhalla Jiu Jitsu IF
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:23
An Nguyen Arte Suave DK
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
F59
Afgelopen
Håvard Eriksen
Kimura Norway
Gewonnen via Punten - 05:00
Victor Wellsmo FC Phoenix IF
Open division / Male / Master 30 + / Purple / Open weight
(Sunday)
D67
Afgelopen
Joakim Chienh
Mjölby Fight Gym
Troels Sigvardt Arte Suave DK Gewonnen via Overgave - 01:32
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
B72
Afgelopen
Stian Larsen
Kimura Norway
FARIS BEN-LAMKADEM ROGER GRACIE ACADEMY Gewonnen via Punten - 06:00
Open division / Male / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday)
A89
Afgelopen
Karl Pegers
Gewonnen via Overgave - 02:18
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF
Open division / Male / Master 30 + / Purple / Open weight
(Sunday)
D68
Afgelopen
Pierre Nelander
Växjö Titans Kampsportsförening
Andreas Rydström Föreningen Karlshamn Fightcenter Gewonnen via Overgave - 02:07
Open division / Male / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday)
A90
Afgelopen
Adlan Kurakaev
KJJS
Oliver Ström Valhalla Jiu Jitsu IF Gewonnen via Punten - 06:00
Open division / Male / Master 30 + / Brown / Open weight
(Sunday)
H65
Afgelopen
Anders Hjorth
FC Phoenix IF
Gewonnen via Punten - 06:00
Joachim Claesson
Open division / Male / Master 30 + / Blue / +76 kg
(Sunday)
C74
Afgelopen
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Tony Fethke Kristiansand BJJ Gewonnen via Overgave - 02:03
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
E53
Afgelopen
Simon Immerstrand
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 00:18
Martin Haastrup Arte Suave DK
Open division / Female / Adult / Blue
(Sunday)
G57
Afgelopen
Anne Brudvik
Hilti Västerås BJJ Klubb
Gewonnen via Overgave - 04:29
Nicole Bohlin Frontline Academy Örebro
Open division / Male / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday)
F61
Afgelopen
Jimmy Boqvist
Föreningen Fight Center Kristinehamn
Gewonnen via Punten - 05:00
Robert Bratt Panda Dojo IF
Open division / Male / Master 30 + / Blue / +76 kg
(Sunday)
C75
Afgelopen
Daniel Halberg
Arte Suave DK
Gewonnen via Overgave - 01:01
Johan Selin Fenix Budo & Kampsportsförening
Open division / Male / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday)
F62
Afgelopen
Martin Sedolf
Arte Suave DK
Alberto Chrysoulakis Fenix Budo & Kampsportsförening Gewonnen via Punten - 05:00
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
E54
Afgelopen
Kjetil Lydvo
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 00:39
Alexander Baffoun Art Of Roll IF
Open division / Female / Adult / Blue
(Sunday)
G58
Afgelopen
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Punten - 06:00
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter
Open division / Male / Master 30 + / Purple / Open weight
(Sunday)
D69
Afgelopen
Joakim Chienh
Mjölby Fight Gym
Pierre Nelander Växjö Titans Kampsportsförening Gewonnen via Punten - 06:00
Open division / Male / Master 30 + / White / -76 kg
(Sunday)
F57
Afgelopen
Christian Ernest
GBG MAC IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Michael Nguyen Arte Suave DK
Open division / Male / Master 30 + / Blue / +76 kg
(Sunday)
C76
Afgelopen
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gewonnen via Overgave - 01:48
Johan Selin Fenix Budo & Kampsportsförening
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
E56
Afgelopen
Simon Immerstrand
Prana Jiu Jitsu klubb
Kjetil Lydvo Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Overgave - 02:59
Open division / Male / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday)
F64
Afgelopen
JAMIL KHAN
ROGER GRACIE ACADEMY
Gewonnen via Overgave - 00:53
Jimmy Boqvist Föreningen Fight Center Kristinehamn
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
B73
Afgelopen
Markus Ljungqvist
Conde IF
Stian Larsen Kimura Norway Gewonnen via Punten - 06:00
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
E55
Afgelopen
Joakim F. Bomstad
Frontline Academy Drammen
Gewonnen via Overgave - 04:14
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy
Open division / Female / Adult / Blue
(Sunday)
G59
Afgelopen
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Gewonnen op Beslissing - 06:00
Regina Tornberg Hilti Västerås BJJ Klubb
Open division / Male / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday)
A91
Afgelopen
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Gewonnen via Punten - 06:00
Adlan Kurakaev KJJS
Open division / Male / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday)
F63
Afgelopen
Håkon Olsen
Kristiansand BJJ
Mattias Ernemo West Coast Jiu-Jitsu Varberg Gewonnen via Punten - 05:00
Open division / Male / Master 30 + / Purple / Open weight
(Sunday)
D70
Afgelopen
Troels Sigvardt
Arte Suave DK
Gewonnen via Overgave - 04:33
Andreas Rydström Föreningen Karlshamn Fightcenter
Open division / Male / Master 30 + / Blue / +76 kg
(Sunday)
C77
Afgelopen
Tony Fethke
Kristiansand BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Daniel Halberg Arte Suave DK