Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Purple / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
Afgelopen
Mikael Green
Lidköpings BudoKlubb
Simon Immerstrand Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Walkover
Men / Purple / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
H63
Afgelopen
Arne Nordbø
Växjö Titans Kampsportsförening
Gewonnen via Walkover
Mikael Green Lidköpings BudoKlubb
Men / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
Afgelopen
Kristian Mandel
Ultimate Gym Idrottsförening.
Gewonnen via Walkover
Szymon Cierach BERSERKERS TEAM
Men / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
Afgelopen
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Gewonnen via Walkover
Szymon Cierach BERSERKERS TEAM
Boys / -37 kg / 6-7 years / White - Grey
(Sunday)
A28
Afgelopen
Gabriel Källestig
GBG MAC IF
Elias Løvseth-Martinsen KIMURA NOVA UNIAO
Boys / +72 kg / 10-12 years / White - Grey
(Sunday)
C24
Afgelopen
Dexter Gunnhage
Frölunda Kampsport Center IF
Kristoffer Melbye KIMURA NOVA UNIAO
Boys / -44 kg / 12-14 years / White - Grey
(Sunday)
Afgelopen
Malik Hasilov
Gewonnen via Walkover
Abdullah Bachiri Arte Suave DK
Boys / -44 kg / 12-14 years / White - Grey
(Sunday)
Afgelopen
Andrew Palm
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gewonnen via Walkover
Abdullah Bachiri Arte Suave DK
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / White
(Sunday)
E19
Afgelopen
Oliver Reuterhäll
Hilti Västerås BJJ Klubb
Ibrahim Al-Jaberi Kaisho Kampsportklubb
Juvenile boys / -89,3 kg (Super heavy) / White
(Sunday)
F30
Afgelopen
Jonathan Khosravani
FC Phoenix IF
Daniell Styve Frontline Academy Bergen
Juvenile boys / -74 kg (Middle) / White
(Sunday)
Afgelopen
Mojtaba Hosseini
Elias Huovinen Orca Jiu Jitsu Gewonnen via Walkover
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / Blue
(Sunday)
Afgelopen
Sander Bringeland
Oxy
Gewonnen via Walkover
Alireza Mohammady Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juvenile boys / -79,3 kg (Medium heavy) / Blue
(Sunday)
Afgelopen
Saifdin Elkhatib
Arte Suave DK
Gewonnen via Walkover
Alireza Mohammady Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juvenile girls / -60,5 kg (Middle) / Blue - Purple
(Sunday)
E28
Afgelopen
Astrid Schölin
ANETA POKORNÁ Gracie Barra Birmingham
Girls / -44 kg / 12-13 years / White - Grey
(Sunday)
Afgelopen
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Gewonnen via Walkover
Albina Ademi Gbg MMA & BJJ IF
Girls / -44 kg / 12-13 years / White - Grey
(Sunday)
Afgelopen
Elize Larsson
Svedala Kampsportsförening
Gewonnen via Walkover
Albina Ademi Gbg MMA & BJJ IF
Boys / -25 kg / 8-9 years / White - Grey
(Sunday)
Afgelopen
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Jessica Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gewonnen via Walkover
Boys / -25 kg / 8-9 years / White - Grey
(Sunday)
Afgelopen
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gewonnen via Walkover
Boys / +72 kg / 14-15 years / White - Green
(Sunday)
Afgelopen
Jonathan Renlund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gewonnen via Walkover
William Wallin Nacka Dojo IF
Boys / +72 kg / 14-15 years / White - Green
(Sunday)
Afgelopen
Alexandros Kosmidis
Elliot Brunstorp Nacka Dojo IF Gewonnen via Walkover
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
Afgelopen
Robin Jonsson
Gewonnen via Walkover
Stian Langerud Kimura Norway
Open division / Male / Master 30 + / Purple / Open weight
(Sunday)
Afgelopen
Troels Sigvardt
Arte Suave DK
Gewonnen via Walkover
Adnan Sokolovic TK BJJ SWEDEN
Open division / Male / Master 30 + / Purple / Open weight
(Sunday)
Afgelopen
Joakim Chienh
Mjölby Fight Gym
Gewonnen via Walkover
Sonny Leandex Arte Suave DK
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
Afgelopen
Magnus Ruud
Frontline Academy Oslo-HQ
Jacob Ahlin Gewonnen via Walkover
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
Afgelopen
Magnus Carlsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Gewonnen via Walkover
Mike Tajik Prana Jiu Jitsu klubb
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
Afgelopen
Erik Wilén
Mjölby Fight Gym
Gewonnen via Walkover
Christoffer Granberg Lidköpings BudoKlubb
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
Afgelopen
Kristian Mandel
Ultimate Gym Idrottsförening.
Gewonnen via Walkover
Karl André Reichelt Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Open division / Female / Adult / White
(Sunday)
Afgelopen
Line Kapskarmo
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Walkover
Hsu Ann Cheah Mjölby Fight Gym
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
Afgelopen
Daniel Da Silva Stevens
Fightzone Malmö
Mathias Schiemann The Last Round Gewonnen via Walkover
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
Afgelopen
Martin Janson
Gewonnen via Walkover
Daniel Da Silva Stevens Fightzone Malmö
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H1
Afgelopen
Marine Conte
Conde IF
Gewonnen via Overgave - 01:57
Lilian Karlsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A1
Afgelopen
Ronja Källmark
Borås Grappling Academy
Elizabett Johansson Växjö Titans Kampsportsförening Gewonnen via Punten