Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
완료됨
Emanuel Temiz
IFK Mariefred
Won by Walkover - 01:08
Jonas Makarovas Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C8
완료됨
Leo Barner
MMA Center IF
Andreas Temiz IFK Mariefred Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -33,20 kg
(Day 1)
A10
완료됨
Oscar Andersson
MMA Center IF
Won by Submission - 01:50
Yousef Atta Conde IF
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E3
완료됨
Elise Delbréus
Skanörs MMA-klubb
Won by points - 03:00
Fröja Höglund Samurang Fightcenter IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D4
완료됨
Zakaria Hachicho
FC Phoenix IF
Won by Submission - 02:52
Adam Idmalm Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
B6
완료됨
Ludvig Rosenius Apelryd
Won by Submission - 00:14
Adam Hessel Katanic Samurang Fightcenter IF
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E8
완료됨
Joline Andersson
MMA Center IF
Yanina Dani Föreningen Redline Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / 20,0 kg
(Day 1)
A9
완료됨
Mio Gidlund
MMA Center IF
Won by Submission - 01:16
Bilal Taras MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C9
완료됨
Ayoub Waheid
Föreningen Redline
Davian Flores MMA Center IF Won by Submission - 00:19
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -33,20 kg
(Day 1)
A11
완료됨
Ebbe Jormvik
Kingpin Grappling Academy IF
Philip Grammatico Kingpin Grappling Academy IF Won by Submission - 01:58
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C12
완료됨
Andreas Temiz
IFK Mariefred
Won by points - 03:00
Milton Åberg MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E10
완료됨
Elise Delbréus
Skanörs MMA-klubb
Alina Golubovic Kingpin Grappling Academy IF Won by points
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D5
완료됨
Jens Hyldgaard
MMA Center IF
Johan Johansson Ultimate Gym Idrottsförening. Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Junior I / -45.3 kg
(Day 1)
B5
완료됨
Atle Widén
Gracie Barra Skallsjö
Won by points - 04:00
Huechel Altamirano MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C10
완료됨
Ayoub Waheid
Föreningen Redline
Won by Submission - 00:50
Ludvig Skoglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
완료됨
Jonas Makarovas
Valhalla Jiu Jitsu IF
Ludvig Rosenius Apelryd Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
B7
완료됨
Adam Hessel Katanic
Samurang Fightcenter IF
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF Won by Submission - 00:44
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
완료됨
Hamza Glabi
Föreningen Frontier MMA Akademi
Maximiliam Månulv Conde IF Won by Walkover
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C11
완료됨
Davian Flores
MMA Center IF
Won by Submission - 01:45
Leo Barner MMA Center IF
Boys Gi / Yellow / Junior III / -39,3 kg
(Day 1)
A16
완료됨
Victor Aronsson
Conde IF
Won by Submission - 01:36
Matas Martisauskas Borås Grappling Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -33,20 kg
(Day 1)
A12
완료됨
Yousef Atta
Conde IF
Won by points - 03:00
Ebbe Jormvik Kingpin Grappling Academy IF
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
B10
완료됨
Ludvig Rosenius Apelryd
Emanuel Temiz IFK Mariefred Won by points - 02:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
E5
완료됨
Fröja Höglund
Samurang Fightcenter IF
Joline Andersson MMA Center IF Won by Submission - 02:35
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C15
완료됨
Neo Fahlström
MMA Center IF
Ayoub Waheid Föreningen Redline Won by Submission - 00:15
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
완료됨
Jonas Makarovas
Valhalla Jiu Jitsu IF
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -33,20 kg
(Day 1)
A13
완료됨
Oscar Andersson
MMA Center IF
Won by Submission - 00:24
Philip Grammatico Kingpin Grappling Academy IF
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
D8
완료됨
Maximiliam Månulv
Conde IF
Martin Markovski MMA Center IF Won by Submission - 03:07
Boys Gi / Grey / Junior II / -45.3 kg
(Day 1)
E11
완료됨
Timothy Ravstam
Kingpin Grappling Academy IF
Moses Chamoun MMA Center IF Won by Submission - 02:20
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III / -24 kg
(Day 1)
B8
완료됨
Adam Hessel Katanic
Samurang Fightcenter IF
Emanuel Temiz IFK Mariefred Won by points - 02:00
Boys Gi / Yellow / Junior III / -39,3 kg
(Day 1)
A17
완료됨
Liam Berber
Fightzone Malmö
Won by Submission - 01:48
David Alm MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C13
완료됨
Leo Barner
MMA Center IF
Won by Submission - 01:19
Ludvig Skoglund Samurang Fightcenter IF
Boys Gi / White / Pee Wee I / -27 kg
(Day 1)
C14
완료됨
Andreas Temiz
IFK Mariefred
Won by points - 03:00
Davian Flores MMA Center IF