Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
B17
Finito
Trine Jensen
Roger Gracie Academy Oslo
Won by Submission - 01:11
Xing Liu Frontline Academy Örebro
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D16
Finito
Chahrazed Olsson
Linköpings Budoklubb
Won by Submission - 04:34
Sanne Kilpala Appelqvist Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
E12
Finito
Drago Boras
Lund Grappling Academy
Niklas Wikstrand Lund Grappling Academy Won by points - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C17
Finito
Even Fjeld
Frontline Academy Voss
Jakob Skåring Lund Grappling Academy Won by Submission - 02:23
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B14
Finito
Simon Kok
Halmstad kampsportsförening
Won by Submission - 03:31
Emil Jonsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A14
Finito
Hassan Mohammadi
Växjö Titans Kampsportsförening
William Hagberg IKSU Won by points - 05:00
Women / Purple / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F18
Finito
Tove Kärki
Team Leites Stockholm IF
Veronika Holmsten Hudik BJJ IF Won by points - 07:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C16
Finito
Jonathan Ruud Grønli
Team Trondheim Bjj
Wail Bolakhrif Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 02:45
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D19
Finito
Markus Jacobsson
Borås Grappling Academy
Roland Rottenstein Conde IF Won by points - 05:00
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G16
Finito
Rami Bahsson
Conde IF
Alan Alaa Växjö Titans Kampsportsförening Won by points - 06:00
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H15
Finito
Njord Øystrøm
TSI Basketak
Noor Almadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 01:14
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
B18
Finito
Marianne Eriksen
Roger Gracie Academy Oslo
Won by Submission - 04:17
Shanga Djeza
Men / -82,3 kg (Middle) / Black / Adult
(Saturday)
E15
Finito
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 10:00
Italo De Azevedo PSLPB CICERO COSTHA
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H11
Finito
Helene Soleng Lyngmo
TKS Jiu Jitsu
Maggie Mahon Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 06:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A15
Finito
Vegard Støvring
Frontline Academy Oslo-HQ
Ajmal Maleki Dynamix Herrljunga Won by Decision - 05:00
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D20
Finito
Abbe Said
Andrew White Budoklubben Shindo Won by Submission - 03:02
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B15
Finito
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Won by points - 05:00
Emil Jonsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G17
Finito
Kristoffer Dahlstrøm
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:57
Tim Sandström West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Women / Purple / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F13
Finito
Alma-mia Ugarte
Orca Jiu Jitsu
Linn Paulson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by points - 07:00
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H16
Finito
Bastian Arredondo
Guigo jiu jitsu Norway
Jonathan Hart Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 06:00
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D17
Finito
Elin Sundfors
Samurang Fightcenter IF
Won by Submission - 01:09
Sanne Kilpala Appelqvist Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G18
Finito
William Tregart
Arte Suave DK
Won by Submission - 01:21
Reidar Arntzen Conde IF
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A16
Finito
Gustav Widing
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Sebastian Wilhelmsen Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 02:39
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C18
Finito
Wojciech Lesniak
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 03:04
Lucas Kulwicki CHECKMAT INTERNATIONAL
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G19
Finito
Daniel Stridsberg
Halmstad kampsportsförening
David Schneider GBG MAC IF Won by Submission - 05:57
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D21
Finito
Max Jensen
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 03:02
Kai Jauhiainen Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A17
Finito
Hamza Kiran
Team Gullaksen
Won by Submission - 02:58
Johan Ahlgren Växjö Titans Kampsportsförening
Women / Brown & Black / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
E18
Finito
Elina Moestam Lindblad
Allstars Kampsportförening
Won by points - 08:00
Hanna Hirvonen Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B16
Finito
Mikal Larssen
Arendal BJJ
Simon Kok Halmstad kampsportsförening Won by points - 05:00
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D18
Finito
Victoria Zaugg
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Chahrazed Olsson Linköpings Budoklubb Won by points - 05:00
Women / Purple / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F16
Finito
Dessie S-Andersson
Växjö Titans Kampsportsförening
Anne Brudvik Hilti Västerås Bjj Klubb Won by Submission - 04:36
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A18
Finito
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Won by points - 05:00
Robert Sugumaran Valhalla Jiu Jitsu IF