Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-61
Terminé
Ory Edlunden
Liljeholmen BJJ & MMA
Imnay Ahmedin Telsem Anima Jiujitsu Gagné par soumission - 04:09
Girls / 14-15 years / Grey - Yellow / -56 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-66
Terminé
Denice Gustafsson
Frontline Academy Örebro
Gagné par points - 04:00
Dinah Strid P2 Bjj
Boys / 12-13 years / Yellow - Orange / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-60
Terminé
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gagné par soumission - 03:05
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-66
Terminé
Janne Røsegg
Frontline Academy Drammen
Livia Rhodes Stark IF Gagné par points - 07:00
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-71
Terminé
Algot Magnusson
Nacka Dojo IF
Frank Mårtensson Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:52
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-64
Terminé
Mikael Ottosson
Nybro Kampsport Center IF
Suliman Alroini Frontline Academy Örebro Gagné par soumission - 04:35
Girls / 14-15 years / Grey - Yellow / -64 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-68
Terminé
Kerstin Lundberg
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 01:58
Ines Miranda Johansson Team Leites Stockholm IF
Girls / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-76
Terminé
Leah Sellberg
Nacka Dojo IF
Emelia Skoglund Stark IF Gagné par points - 04:00
Boys / 14-15 years / Orange / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-61
Terminé
Felix Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Leonard Åkerman Nacka Dojo IF Gagné par soumission - 00:55
Boys / 12-13 years / Yellow - Orange / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-61
Terminé
Milliam Grandez
Prana Jiu Jitsu klubb
Mio Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening Gagné par soumission - 00:45
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-62
Terminé
Abdirahman Farah
Föreningen Team Gringo
Fabian Stensberg Checkmat Norway Gagné par points - 06:00
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-68
Terminé
Leo Minas
Gracie Stockholm Competition Team
Sam Rameshgaran Conde IF Gagné par soumission - 03:06
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-66
Terminé
Alvar Nilsén
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Egil Berg Panda Dojo IF Gagné par soumission - 01:25
Boys / 14-15 years / Grey / -72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-70
Terminé
Alex Elkanev
MMA Center IF
Gagné par points - 04:00
Anton Mellqvist Bålsta Dojo IF
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-72
Terminé
Gabriel Babar
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 02:52
Algot Magnusson Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-65
Terminé
Albert Isaev
Frontline Academy Drammen
Gagné par soumission - 00:46
Edward Finke Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / 12-13 years / Yellow - Orange / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-62
Terminé
Uno Fahlen
Nacka Dojo IF
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par soumission - 01:39
Boys / 14-15 years / Yellow / -72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-70
Terminé
Axel Tullberg
Nacka Dojo IF
Simon Elmstedt Nacka Dojo IF Gagné par points - 04:00
Boys / 14-15 years / Orange - Green / -64 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-59
Terminé
Oscar Chen
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par Disqualification - 02:54
Vincent Palonperä Checkmat Haninge
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-63
Terminé
Ole Andreas Sulebakk
Aalesund Brazilian Jiu Jitsu
Mathias Liljeblad Umeå Kampcenter IF Gagné par soumission - 04:06
Boys / 12-13 years / Yellow - Orange / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-63
Terminé
Mio Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Johannes Makdessi Primate Lounge Gagné par soumission - 01:20
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-63
Terminé
Tor Broström
Mjölby Fight Gym
Gagné par soumission - 00:24
Matin Ahmadi Frontline Academy Örebro
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-63
Terminé
Piero Poblete Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 01:12
Andrejs Zubaničs Gracie Barra Brasa Latvia
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-64
Terminé
Anders Nath
Stark IF
Sajjad Shams Conde IF Gagné par soumission - 00:52
Boys / 14-15 years / Grey / -56 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-69
Terminé
Sam Rameshgaran
Conde IF
Gagné par soumission - 01:36
Eric Zetterberg P2 Bjj
Girls / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-77
Terminé
Aviva Kolberg
Bålsta Dojo IF
Emilia Ada Gracie Stockholm Competition Team Gagné par points - 04:00
Girls / 14-15 years / Grey - Yellow / -64 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-69
Terminé
Ines Miranda Johansson
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 04:00
Wania Eriksson 021 Grappling
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-62
Terminé
David Törnros
Frontline Academy Örebro
Gagné par soumission - 02:51
Ragnar Englund IKSU
Boys / 12-13 years / Yellow - Orange / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-64
Terminé
Sebastian Eriksson
Frontline Academy Örebro
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Gagné par soumission - 02:14
Boys / 14-15 years / Yellow / -72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-71
Terminé
Axel Tullberg
Nacka Dojo IF
Dag Westin Nacka Dojo IF Gagné par soumission - 03:43
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-67
Terminé
Camila Puga Vásquez
IKSU
Gagné par soumission - 03:17
Janne Røsegg Frontline Academy Drammen
Boys / 12-13 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-67
Terminé
Alvar Nilsén
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Victor Aronsson Conde IF Gagné par soumission - 00:22