Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-50
Terminé
Leonit Krasniqi
Frontline Academy Drammen
Gagné par points - 05:00
Ante Thoring Dala BJJ
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-48
Terminé
Olle Rang
Karlskrona BJJ
Gagné par points - 05:00
Benjamin Hsieh Grip Gym
Girls / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-47
Terminé
Else Augustin
Viva Zapata Martial Arts IF
Valentina Belov Stark IF Gagné par points - 04:00
Boys / 14-15 years / Orange / +72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-53
Terminé
Sebastian Lindefjärd
Checkmat Haninge
Gagné par points - 04:00
Theo Kanberg Apex Kalmar Idrottsförening
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-51
Terminé
Kaung Htet San
Bodø Jiu Jitsu
Roland Rottenstein Conde IF Gagné par soumission - 01:34
Girls / 10-11 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-54
Terminé
Felicia Huynh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gagné par points - 04:00
Hedvig Engström Salo Viva Zapata Martial Arts IF
Girls / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-47
Terminé
Isabel Myrling
Nacka Dojo IF
Gagné par points - 04:00
Leyla Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Girls / 14-15 years / White - Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-47
Terminé
Felicia Lindberg
Checkmat Haninge
Gagné par soumission - 00:51
Tyra Padgett P2 Bjj
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-51
Terminé
Tor Broström
Mjölby Fight Gym
Gagné par soumission - 00:30
Linus Gynning Viva Zapata Martial Arts IF
Boys / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-57
Terminé
Fillipos Meletiou
Borlänge kampsportförening
Gagné par soumission - 01:31
Parsa Behrooz Nyköpings Bushidoförening
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-48
Terminé
Lia Glad
Stark IF
Kadi Esken Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 05:00
Girls / 12-13 years / White - Grey / -56 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-51
Terminé
Linnea Alvesand
Ekerö BJJ klubb
Gagné par soumission - 01:34
Melina Mejia Hornk Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 14-15 years / White-Grey / +72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-46
Terminé
Lukas Lindberg
P2 Bjj
Gagné par points - 04:00
Dax Wåhlin Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / 10-11 years / Grey / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-42
Terminé
Penny Lundberg
Frontline Academy Örebro
Celeste Aguilar Checkmat Haninge Gagné par soumission - 00:16
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-52
Terminé
Filip Pregler
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 01:19
Jonas Bågenmark Föreningen Arete BJJ Linköping
Girls / 10-11 years / White / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-48
Terminé
Leyla Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Gagné par décision - 04:00
Victoria Lau Nacka Dojo IF
Girls / 10-11 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-55
Terminé
Hedvig Engström Salo
Viva Zapata Martial Arts IF
Junie Asplund Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par soumission - 00:51
Girls / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-48
Terminé
Bianca Arnoldsson
Team Leites Stockholm IF
Gagné par décision - 04:00
Else Augustin Viva Zapata Martial Arts IF
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-49
Terminé
Gustav Nilsson
Frontline Academy Örebro
Gagné par points - 05:00
Emil Lång Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-52
Terminé
Matin Ahmadi
Frontline Academy Örebro
Gagné par points - 05:00
Gabriel Falk IKSU
Boys / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-58
Terminé
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Noah Emilsdotter Gracie Stockholm Competition Team Gagné par points - 04:00
Boys / 14-15 years / Grey / -64 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-51
Terminé
Sixten Renman
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 04:00
Botan Kasirga Kaisho Kampsportklubb
Girls / 14-15 years / White - Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-48
Terminé
Felicia Lindberg
Checkmat Haninge
Gagné par soumission - 00:30
Sophia Ulfson Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-50
Terminé
William Johnsson Aktanius
Mjölby Fight Gym
Olle Rang Karlskrona BJJ Gagné par Disqualification - 02:44
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / +76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-55
Terminé
Kristoffer Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gagné par soumission - 03:53
Johan Birkestedt Karlskrona BJJ
Boys / 14-15 years / Orange / +72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-54
Terminé
Theo Kanberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Gagné par soumission - 00:15
Elias Elneus IFK Mariefred
Girls / 12-13 years / White - Grey / -56 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-52
Terminé
Linnea Alvesand
Ekerö BJJ klubb
Gagné par soumission - 00:44
Isabelle Sjöblom Järfälla Kampsportklubb
Girls / 14-15 years / Orange-Green / -60 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-50
Terminé
Tove Carneborn
Nacka Dojo IF
Gagné par soumission - 01:16
Agnes Nylander IFK Mariefred
Boys / 14-15 years / Yellow / +72 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-55
Terminé
Yacob Al-mashat
Hilti Västerås Bjj Klubb
Yousef Jaro Art of Roll IF Gagné par soumission - 00:55
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-53
Terminé
Kaung Htet San
Bodø Jiu Jitsu
Jonas Bågenmark Föreningen Arete BJJ Linköping Gagné par soumission - 02:26
Girls / 10-11 years / Grey / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-43
Terminé
Ylva Öhrn
Liljeholmen BJJ & MMA
Gagné par points - 04:00
Raija-Simone Aschberg Nacka Dojo IF
Boys / 14-15 years / Grey / -64 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-50
Terminé
Olle Grönlund Frisell
Nacka Dojo IF
Milos Miskovic Conde IF Gagné par soumission - 01:19