Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
C-23
Terminé
Klaus Ncuti
IKSU
Gagné par soumission - 04:52
Tomas Ericsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-25
Terminé
Tony Blessander
021 Grappling
Gagné par soumission - 02:02
Johan Andersson Supreme Gym
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-22
Terminé
Mykola Kulinich
Adam Kaunisto Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par soumission - 01:18
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
H-21
Terminé
Anders Nordh
Gävle Ju-Jutsu
John Eriksson Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-23
Terminé
Ayob Hilwan
Frontline Academy Örebro
Gagné par soumission - 01:27
Arvid Rundh Borlänge kampsportförening
Men / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-27
Terminé
Daniel Seasman
Grapplingsällskapet Livhusaren
Gagné par soumission - 02:15
Mattias Karlsson Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-26
Terminé
Micha Grönvalls
Viva Zapata Martial Arts IF
Mamet Sulejmanov Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 04:32
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 20th October)
Terminé
Simon Gustafson
Viva Zapata Martial Arts IF
Lewaa Elrubey Järfälla Kampsportklubb Gagné par forfait
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-24
Terminé
Lucas Kulwicki
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par soumission - 01:40
Sacarias Valverde Terzi Järfälla Kampsportklubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-24
Terminé
Hannes Lundholm
Telge BJJ & MMA
Gagné par soumission - 01:59
Richard Costello Hudik BJJ IF
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-26
Terminé
Joakim Soto-roback
Föreningen Team Gringo
Gagné par points - 06:00
Jakob Odelstad Sundsvalls Budoklubb
Men / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-25
Terminé
Jimmy Hjorth
Andreas Christiansson Dynamix Köping Idrottsförening Gagné par soumission
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-25
Terminé
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Gagné par points - 05:00
Axel Blid Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
G-21
Terminé
Robert Andersson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Ove Gusevik Frontline Academy Oslo-HQ Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-25
Terminé
Sebastian Wilhelmsen
Frontline Academy Oslo-HQ
Johan Blixt Karlskoga Budoklubb Gagné par points - 05:00
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-23
Terminé
Martin Uslenghi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Niklas Larsson Linköpings Budoklubb Gagné par soumission - 01:14
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-27
Terminé
Fredrik Lewer
Liljeholmen BJJ & MMA
Tony Blessander 021 Grappling Gagné par soumission - 02:46
Men / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
F-23
Terminé
Jesper Zels
021 Grappling
Jakob Bitici JJK Samurai Gagné par points - 07:00
Men / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
D-28
Terminé
Georg Stahre
Dynamix Köping Idrottsförening
Gagné par points - 05:00
Ludvig Pulkert Liljeholmen BJJ & MMA
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-25
Terminé
Andreas Høiaas
Frontline Academy Oslo-HQ
Gagné par points - 07:00
Oliver Askew Telge BJJ & MMA
Men / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
B-28
Terminé
Mamet Sulejmanov
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 05:00
Benny Magnusson Dala BJJ
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
E-26
Terminé
William Hagberg
IKSU
Isak Nilsson Hilti BJJ Eskilstuna Gagné par points - 05:00
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-27
Terminé
Alan Alaa
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par soumission - 03:26
Sharmaerke Adib Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
G-22
Terminé
Karl-Johan Odqvist
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 04:17
Marcus Hedlund Nacka Dojo IF
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-28
Terminé
Rikard Magnusson
Dynamix Köping Idrottsförening
Gagné par points - 05:00
Jonas Elamson Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
F-21
Terminé
Karl Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par soumission - 01:39
Ilya Fredriksson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday 20th October)
D-31
Terminé
Marcus Porath
Gävle Ju-Jutsu
Gagné par soumission - 01:43
Anders Lindström Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
C-24
Terminé
Alexander Gallorini
Telge BJJ & MMA
Madi Susso Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 05:00
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
Terminé
Lars Solbakken
Frontline Academy Oslo-HQ
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Gagné par forfait
Women / Purple / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
F-24
Terminé
Satu Jokela
Finnfighters' Gym
Astrid Schölin Gagné par points - 07:00
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
H-26
Terminé
Stefan Liss
Frontline Academy Örebro
André Brännström IKSU Gagné par soumission - 02:57
Men / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 20th October)
G-19
Terminé
Karl Lindström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Gagné par points - 06:00
Kleber Alves Valhalla Jiu Jitsu IF