Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / -31 kg / 8-9 years
(Tapouten)
A10
Finished
Anton Sjömark
Won by Submission - 00:52
Albin Norman IFK Mariefred
Girls / Grey / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
B10
Finished
Karolina Hellberg
SKIFT
Won by Submission - 00:30
Michaela Pepermans Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Green / -68 kg / 14-15 years
(Tapouten)
C14
Finished
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:06
Einari Karlmark Hilti BJJ Stockholm
Boys / Grey / -28 kg / 8-9 years
(Tapouten)
Finished
To be decided
Achilles Tahmazidis Lets roll bjj Won by Walkover
Boys / White / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A11
Finished
Max Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
Won by Submission - 01:13
Hannes Larsson Bålsta Dojo IF
Girls / Grey / -56 kg / 14-15 years
(Tapouten)
B12
Finished
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by points - 04:00
Alice Nordmark Hilti BJJ Stockholm
Boys / Grey / -28 kg / 8-9 years
(Tapouten)
Boys / Grey / -28 kg / 8-9 years
(Tapouten)
D16
Finished
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Won by Submission - 01:39
Achilles Tahmazidis Lets roll bjj
Boys / Green / -56 kg / 14-15 years
(Tapouten)
C12
Finished
Sebastian Svahn
Won by Submission - 02:02
Hugo Johansson Poseidon BJJ
Boys / Grey / -28 kg / 10-11 years
(Tapouten)
D18
Finished
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 02:30
Theodore Grenmark
Boys / White / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A12
Finished
Max Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
William Loginger Bålsta Dojo IF Won by Submission - 03:50
Juvenile boys / Blue / -64 kg (Feather)
(Tapouten)
B14
Finished
Fredrik Jäderblom
Bålsta Dojo IF
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:50
Boys / Green / -68 kg / 14-15 years
(Tapouten)
C15
Finished
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:34
Einari Karlmark Hilti BJJ Stockholm
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Tapouten)
D21
Finished
Erik Karlmark
Hilti BJJ Stockholm
Asad Mohammed Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 03:41
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Tapouten)
C17
Finished
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Won by points - 05:00
Max Bengtsson
Boys / White / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A13
Finished
Vilmer Lundmark
Bålsta Dojo IF
Neo Tered Dynamix Köping Idrottsförening Won by Submission - 01:33
Juvenile boys / Blue / -64 kg (Feather)
(Tapouten)
B15
Finished
Fredrik Jäderblom
Bålsta Dojo IF
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 04:49
Boys / White / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A14
Finished
Jacob Missailidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Abdurakhmon Hafizov Won by points - 04:00
Boys / Grey / -28 kg / 10-11 years
(Tapouten)
D19
Finished
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 04:00
Theodore Grenmark
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Tapouten)
C18
Finished
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Won by points - 05:00
Joel Myrsell REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Tapouten)
Finished
Albin Costa
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Walkover
Iakovos Kollias Allstars Kampsportförening
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Tapouten)
Finished
Albin Costa
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Max Bengtsson Won by Walkover
Boys / Grey / -34 kg / 8-9 years
(Tapouten)
D22
Finished
Asad Mohammed
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 02:48
Girls / White / -34 kg / 8-9 years
(Tapouten)
B17
Finished
Amitia Engcrantz
Bålsta Dojo IF
Won by points - 00:06
Joline Karlsson Hilti BJJ Eskilstuna
Boys / White / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A16
Finished
Vilmer Lundmark
Bålsta Dojo IF
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 01:24
Boys / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
D23
Finished
Alexios Tahmazidis
Lets roll bjj
Won by points - 04:00
Tyzon Arvind/Mazibuko Bålsta Dojo IF
Boys / White / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A15
Finished
Neo Tered
Dynamix Köping Idrottsförening
Abdurakhmon Hafizov Won by Submission - 01:20
Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tapouten)
C19
Finished
Emre Köyluoglu
Rinkeby jiu jitsu klubb
Kim Nordlund Borlänge Kampsportförening Won by points - 05:00
Female / White / Adult / -64 kg (Light)
(Tapouten)
B19
Finished
Johanna Larsson
Frontline Academy Örebro
Lina Linljeholm Won by points - 05:00
Boys / Grey / -37 kg / 6-7 years
(Tapouten)
D25
Finished
Danial Mohammed
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Victor Bäckefelt IF Norrköping Kampsport Won by Submission - 01:21
Boys / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
D24
Finished
Alexios Tahmazidis
Lets roll bjj
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 00:13
Boys / White / -44 kg / 8-9 years
(Tapouten)
A17
Finished
Maximilian Aliaga Ljung
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Won by Submission - 01:28
Viggo Olsson Bålsta Dojo IF