Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
C6
Finished
Devin Benali
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Submission - 00:26
Alexander Eriksson Lets roll bjj
Boys / White / -28 kg / 8-9 years
(Tapouten)
A4
Finished
Kimi Aitto-oja
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Viggo Richter Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:31
Girls / White / -31 kg / 6-7 years
(Tapouten)
Finished
Sophia-jane Hedman
Lets roll bjj
Won by Walkover
Andrea Christina Prado Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / Yellow / +72 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D7
Finished
Sandra Gustafsson
Vendela Petersson Won by points
Boys / Yellow / -40 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A5
Finished
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 04:00
Marcus Frösell Lets roll bjj
Girls / Orange / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D11
Finished
Molly Frösell
Lets roll bjj
Won by points - 04:00
Julia Mraz
Boys / Yellow / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C4
Finished
Lucas Burström
Lets roll bjj
Won by points - 04:00
Theodor Christiansson Dynamix Köping Idrottsförening
Girls / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B5
Finished
Amira Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:10
Agnes Nylander IFK Mariefred
Girls / Grey / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B6
Finished
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 02:51
Boys / Yellow / -40 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A6
Finished
Maximus Åberg
Hilti BJJ Stockholm
Neo Vis Jamegar Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:36
Girls / Orange / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
Girls / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B4
Finished
Emilia Korkiakangas
Bålsta Dojo IF
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF Won by points - 04:00
Girls / Orange / -68 kg / 14-15 years
(Tapouten)
D13
Finished
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:36
Astrid Hamelin IFK Mariefred
Boys / White / -25 kg / 6-7 years
(Tapouten)
Finished
Suhayl Nurdiniy
Won by Walkover
Liam Mångelin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Green / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C7
Finished
Alvin Söderström
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Submission - 01:13
Isac Bertilsson Bålsta Dojo IF
Boys / Yellow / -40 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A8
Finished
Marcus Frösell
Lets roll bjj
Won by Submission - 02:20
Maximus Åberg Hilti BJJ Stockholm
Boys / Green / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C8
Finished
Olle Wahlund
IFK Mariefred
Felix Wargloo Won by Submission - 01:03
Girls / Orange / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D12
Finished
Molly Frösell
Lets roll bjj
Won by points - 04:00
Angelina Youssef Lets roll bjj
Girls / Grey / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B7
Finished
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Decision - 04:00
Boys / Yellow / -40 kg / 10-11 years
(Tapouten)
A7
Finished
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Neo Vis Jamegar Prana Jiu Jitsu klubb Won by Decision - 04:00
Boys / Orange / -68 kg / 12-13 years
(Tapouten)
Finished
Joel Gelinder
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Walkover
Alex Oganesian Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / Orange / -68 kg / 12-13 years
(Tapouten)
Finished
Joel Gelinder
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Walkover
Ludwig Höglund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Green / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C10
Finished
Isac Bertilsson
Bålsta Dojo IF
Won by Submission - 01:53
Olle Wahlund IFK Mariefred
Girls / Orange / -68 kg / 14-15 years
(Tapouten)
D14
Finished
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Mika Bokedal Hilti BJJ Stockholm
Girls / Grey / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
B9
Finished
Karolina Hellberg
SKIFT
Won by Submission - 00:52
Disa Almgren KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Boys / Green / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C9
Finished
Alvin Söderström
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Felix Wargloo Won by points - 04:00
Boys / White / -31 kg / 8-9 years
(Tapouten)
A9
Finished
Liam Smedberg
IFK Mariefred
Anton Sjömark Won by Submission - 03:05
Girls / Grey / -56 kg / 14-15 years
(Tapouten)
B11
Finished
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by points - 04:00
Alice Nordmark Hilti BJJ Stockholm
Girls / Yellow / +72 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D8
Finished
Sandra Gustafsson
Vendela Petersson Won by points
Boys / Orange / +72 kg / 14-15 years
(Tapouten)
Finished
Elis Wiklund
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Walkover
Danilo Jovanovic Djurgårdens IF Kampsportsförening
Boys / Green / -56 kg / 14-15 years
(Tapouten)
C11
Finished
Sebastian Svahn
Won by Submission - 00:55
Hugo Johansson Poseidon BJJ
Boys / Grey / -28 kg / 8-9 years
(Tapouten)
D15
Finished
Lucas Karlsson
Panda Dojo IF
Won by Submission - 02:30
Rafael Kirjonen Lets roll bjj