Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / -53,5 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
G1
Dokončeno
Emma Nilsson
Silverstadens Kampsportcenter
Won by Submission - 04:19
Hsu Ann Cheah Mjölby Fight Gym
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
C1
Dokončeno
Benn Folkvord
Oxy
Won by Submission - 01:02
Danyael Wongsukha MMA Center IF
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
D1
Dokončeno
Fanny Åhrman
Budoklubben Shindo
Won by points - 05:00
Ajla Kasumi
Men / Black / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F1
Dokončeno
Martin Hedenbergh
Conde IF
Michael Maarup Pedersen Arte Suave DK Won by Submission - 08:30
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B1
Dokončeno
Richard Lindén
Ultimate Gym Idrottsförening.
Won by points - 05:00
David Chea Gbg MMA & BJJ IF
Men / Black / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
E1
Dokončeno
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Tommy Lilleskog Langaker Kimura Norway Won by points - 10:00
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
C2
Dokončeno
Christian Ernest
GBG MAC IF
Aron Gabrielsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 05:00
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H2
Dokončeno
Helene Soleng Lyngmo
TKS Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:43
Mimmi Källmark Dynamix Herrljunga
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A2
Dokončeno
Kristy Toompalu
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Decision
Line Kummervold Fighters lab
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G2
Dokončeno
Duyen Tran
Team Trondheim Bjj
Won by Submission - 02:48
Unknown User Roger Gracie Academy Oslo
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B2
Dokončeno
Jacob Friberg
Malmö Muay Thai IF
Kevin Wiseman Team Carvalho Halmstad Won by points - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
D3
Dokončeno
Tawar Latif
FC Phoenix IF
Won by points - 05:00
Sandra Buder Kingpin Grappling Academy IF
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H3
Dokončeno
Diana Kader
FC Phoenix IF
Won by Submission - 02:55
Diana Svenn Kingpin Grappling Academy IF
Women / White / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
C5
Dokončeno
Jaana Benjaminsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 05:00
Kristina Hillman
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G3
Dokončeno
Stephanie Kristiansen
Frontline Academy Oslo
Emma Eklund Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 02:14
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A3
Dokončeno
Line Kapskarmo
Frontline Academy Oslo-HQ
Elina Landqvist Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 05:00
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G4
Dokončeno
Louise Nøhr
Arte Suave DK
Amanda Heed Lets roll bjj Won by points - 05:00
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
E2
Dokončeno
Daniel Haglind
Malmö Mixed Martial Arts IF
Won by points - 10:00
Luka Radulovic TKS Jiu Jitsu
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B3
Dokončeno
John Magne Garen
Frontline Academy Bergen
Alexander Fuentes Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 01:53
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
D2
Dokončeno
Fanny Åhrman
Budoklubben Shindo
Vera Haraldsen Kimura Norway Won by Submission - 01:18
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H4
Dokončeno
Marine Conte
Conde IF
Won by Submission - 03:52
Helene Soleng Lyngmo TKS Jiu Jitsu
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
C3
Dokončeno
Danyael Wongsukha
MMA Center IF
Christian Ernest GBG MAC IF Won by points - 05:00
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A4
Dokončeno
Elizabett Johansson
Växjö Titans Kampsportsförening
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ Won by Disqualification (disqualification) - 03:52
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
D6
Dokončeno
Han Huynh
TK BJJ SWEDEN
Hossein Alizadeh Dynamix Herrljunga Won by points - 05:00
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Master 1 (30+)
(Saturday)
F4
Dokončeno
Jesper Freyschuss
Mjölby Fight Gym
Eivind Johansen Kimura Norway Won by Submission - 00:52
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B4
Dokončeno
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Won by points - 05:00
Chris Christoffersen Föreningen Frontier MMA Akademi
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
G5
Dokončeno
Marlene Ullerlien
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 05:00
Jasmine Marcusson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Men / Black / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F2
Dokončeno
Johannes Andersson
Lund Grappling Academy
Michael Maarup Pedersen Arte Suave DK Won by points - 10:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H8
Dokončeno
Rasmus Brandt
Hamburgsund BJJ
Won by Submission - 01:45
Tony Pettersen Fit4Fight Gym Idrottsförening
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C6
Dokončeno
Vedad Babic
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Philip Jørgensen Arte Suave DK Won by Submission - 01:34
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
A5
Dokončeno
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Marte Ludvigsen Tømta Kimura Norway Won by points - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
D4
Dokončeno
Fanny Åhrman
Budoklubben Shindo
Won by Submission - 04:19
Sandra Buder Kingpin Grappling Academy IF