Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A35
Dokončeno
Kim Nordlund
Dala BJJ
Won by points - 06:00
Timmy Le Persson Apex Kalmar Idrottsförening
Women / Blue / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
G25
Dokončeno
Eleonore Byrlén
Kaisho Kampsportklubb
Katla Björnsdóttir Arte Suave DK Won by points - 06:00
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F23
Dokončeno
Carl-Erik Høyum
Frontline Academy Oslo
Won by Submission - 03:00
Rickard Folkesson Oxy
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D29
Dokončeno
Niclas Aldorsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Alfred Lindeborg Lund Grappling Academy Won by Submission - 03:57
Men / Blue / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C33
Dokončeno
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Amir Neko Hisingens brasilianska jiu jitsu IF Won by Submission - 01:57
Women / Blue / -53,5 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B35
Dokončeno
Mara Kelly
BJJ Revolution Team
Joyce Najm Widell Allstars Kampsportförening Won by points - 06:00
*Open division - Adult black belt male*
(Saturday)
E19
Dokončeno
Martin Janson
Frank Liu Arte Suave DK Won by Submission - 06:35
Men / Blue / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C34
Dokončeno
Alberto Chrysoulakis
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Sef Jaffat Fighters lab
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H33
Dokončeno
Emelie Tärnfalk
Hilti BJJ Stockholm
Won by Submission - 05:05
Paulina Brinck
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D30
Dokončeno
Alan Alaa
Växjö Titans Kampsportsförening
Christian Artback Apex Kalmar Idrottsförening Won by points - 05:00
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A36
Dokončeno
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:54
David De Toro
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
B33
Dokončeno
Erlend Nicolai Sætren
Nesodden BJJ
Won by Submission - 00:58
Alexander Samuelsson JJK Samurai
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G29
Dokončeno
Stig Kirkedam
Fighters lab
FARIS BEN-LAMKADEM ROGER GRACIE ACADEMY Won by Submission - 03:17
*Open division - Adult black belt male*
(Saturday)
E20
Dokončeno
Tommy Lilleskog Langaker
Kimura Norway
Won by Submission - 08:22
Joachim Sveinson Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Purple / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
F24
Dokončeno
Mandorf Aronson
Viva Zapata Martial Arts IF
Rickard Folkesson Oxy Won by Submission - 06:04
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
C31
Dokončeno
Ali Aljasim
Won by points - 06:00
Gabriel Grønås Kimura Norway
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H34
Dokončeno
Anna Mouchard
Kingpin Grappling Academy IF
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 06:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D31
Dokončeno
Mattias Stigberg
Gracie Barra Skallsjö
Won by Submission - 01:39
Unknown User Conde IF
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G30
Dokončeno
Saimon Louis
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 06:00
Thomas Aghazadeh Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A37
Dokončeno
Ricki Valloyas
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Submission - 03:50
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Women / Blue / -53,5 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B36
Dokončeno
Arlene Mc Padden
Frontline Academy Örebro
Mara Kelly BJJ Revolution Team Won by points - 06:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D32
Dokončeno
Matías Agulla
Conde IF
Richard Hansen Arendal BJJ Won by Submission - 01:50
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D33
Dokončeno
Cesar Araujo
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Emil Samuelsson Conde IF Won by Submission - 02:37
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A38
Dokončeno
August Emmoth
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by Decision - 06:00
Arturo Chavez Hässlehus IK
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H35
Dokončeno
Elin Salomonsson
Frontline Academy Oslo-HQ
Emelie Tärnfalk Hilti BJJ Stockholm Won by Decision - 06:00
Men / Blue / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C35
Dokončeno
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by points - 05:00
Sef Jaffat Fighters lab
Women / Blue / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B38
Dokončeno
Janne Røsegg
Frontline Academy Drammen
Eleonora Nocentini Sköldebrink Art Of Roll IF Won by points - 06:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G31
Dokončeno
Victor Knuts
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Leo Eliasson FC Phoenix IF Won by Submission - 01:24
*Open division - Adult black belt male*
(Saturday)
E21
Dokončeno
Daniel Haglind
Malmö Mixed Martial Arts IF
Alexander Musi Wennergren Lund Grappling Academy Won by Submission - 06:42
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D34
Dokončeno
Martin Kapeller
Team Carvalho Halmstad
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 05:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
G32
Dokončeno
Karar Al-Mafraje
Kristiansand BJJ
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by Submission - 04:11
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A40
Dokončeno
Sander Bringeland
Oxy
Won by points - 06:00
Emilio Suarez Ardiles Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening