Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
A-15
Dokončeno
Jennifer Granelius
Won by Submission - 02:01
Manon Carriere Umeå Kampcenter IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
F-16
Dokončeno
Viktor Lönnblad
Hilti Fightcenter Åland
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by points - 06:00
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Sunday 8th October)
A-18
Dokončeno
Ramadan Cilomba
Allstars Kampsportförening
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter Won by points
Men / Master 2 (36+) / Brown / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
E-19
Dokončeno
Jesper Birgersson
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Won by Submission - 00:43
Jean-Philippe Aranda
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
G-17
Dokončeno
Ivan Sundell
Won by Submission - 03:56
David Svensson Nacka Dojo IF
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Sunday 8th October)
D-17
Dokončeno
Eva-My Persson
Nacka Dojo IF
Won by points - 06:00
Cindy Nabro IKSU
Men / Master 2 (36+) / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 8th October)
E-14
Dokončeno
Mathias Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Marc Lundberg Nacka Dojo IF Won by points - 05:00
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
B-10
Dokončeno
Octavio Mella
Max Bengtsson Won by Submission - 03:30
Men / Master 2 (36+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
C-18
Dokončeno
Andreas Bjurman
Allstars Kampsportförening
Won by points - 05:00
John Gripenholm Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
H-15
Dokončeno
Alexander Nsundi
Nacka Dojo IF
Won by points - 05:00
Christoffer Börjesson Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
F-17
Dokončeno
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
David Johansson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 03:40
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
G-18
Dokončeno
Frej Erickson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Christopher Jeanpier Basauri Corrales Nacka Dojo IF Won by Submission - 05:57
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-19
Dokončeno
Simon Lezbedi
Viva Zapata Martial Arts IF
Erik Hurtig Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Sunday 8th October)
B-16
Dokončeno
Hannes Lundholm
Telge BJJ & MMA
Linus Hammarlund Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 05:00
Men / Master 1 (30+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 8th October)
Dokončeno
Erik Hagsten
Team Leites Stockholm IF
Won by Walkover
Björn Örtenberg IF Norrköping Kampsport
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
F-18
Dokončeno
Viktor Hervieu
Team Leites Stockholm IF
Mathias Persson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by Submission - 00:52
Men / Master 1 (30+) / Brown / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
E-17
Dokončeno
Daniel Gordin
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by Submission - 00:58
Zige Malmgren Nybro Kampsport Center IF
Women / Adult / Blue / -58,5 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
D-15
Dokončeno
Karin Wahlberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Nicole Bohlin Frontline Academy Örebro Won by Submission - 01:06
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
C-20
Dokončeno
Stefan Forsgren
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 03:58
Mattis Erngren Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Master 2 (36+) / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
H-13
Dokončeno
Robert Bratt
Panda Dojo IF
Eslao Mayorga Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 00:08
Women / Adult / Blue / -64 kg (Light)
(Sunday 8th October)
Dokončeno
Isabelle Vistam
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Anne Brudvik Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Adult / Blue / -64 kg (Light feather)
(Sunday 8th October)
F-21
Dokončeno
Erik Nordahl
Won by Submission - 03:04
Jesper Zels Föreningen Västerås Kampsportcenter
Men / Adult / Brown / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
E-20
Dokončeno
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:24
Andrew Laxa
Women / Adult / Blue / -58,5 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
D-16
Dokončeno
Yesi Rodriguez
Team Leites Stockholm IF
Joyce Najm Widell Allstars Kampsportförening Won by Submission - 05:49
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
A-16
Dokončeno
Amanda Heed
Lets roll bjj
Jennifer Granelius Won by points - 05:00
Men / Master 1 (30+) / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
H-16
Dokončeno
Joakim Niklasson
Combat Academy IF Täby
Won by points - 05:00
Kamo Poghosyan Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
G-19
Dokončeno
Rasmus Liegnell
Norrtälje MMA
Erik Lundin Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by Submission - 04:32
Men / Adult / Brown / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
E-21
Dokončeno
Aleksi Ruuskanen
MMA Vantaa
Won by points - 08:00
Erik Friberg Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 8th October)
C-21
Dokončeno
Alexander Nystrand
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Unknown User Conde IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Sunday 8th October)
B-20
Dokončeno
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Won by Submission - 02:04
Alexander Vasquez Guerrero Nacka Dojo IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Sunday 8th October)
F-19
Dokončeno
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Won by Decision - 06:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 8th October)
A-20
Dokončeno
Alexander Heldt
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Diego Valladares Team Leites Stockholm IF