Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B10
Dokončeno
Rafael Delgado
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Ibrahim Alkarkhi Dynamix Herrljunga
10-11 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
C12
Dokončeno
Zeir Keric
Conde IF
Won by Submission - 02:05
Melwin Björnram Frontline Academy Örebro
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A13
Dokončeno
Vera Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Disqualification (disqualification) - 01:05
Tindra Skirhammar GBG MAC IF
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B13
Dokončeno
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
David Alm MMA Center IF
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C10
Dokončeno
Abdifatah Mohamed
Conde IF
Won by points - 03:00
Alexander Yakubi IF Stockholm BJJ-Center
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A11
Dokončeno
Lexie Lindskog
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 00:53
Vega Granath Conde IF
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B11
Dokončeno
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Won by points - 03:00
Ibrahim Alkarkhi Dynamix Herrljunga
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
A12
Dokončeno
Lillie Zetterholm
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Rumejsa Keric Conde IF Won by Submission - 00:40
7-9 år / Pojke / Vitt - grått / -42 kg
(Day 1)
C11
Dokončeno
Harry Kusagård
MMA Center IF
Won by Submission - 01:16
Milo Elvekrok För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A14
Dokončeno
Embla Wavik
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Darwinne Jallow Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by Submission - 01:51
7-8 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B12
Dokončeno
Rafael Delgado
MMA Center IF
Amadeus Svensson Won by points - 03:00
10-11 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
C13
Dokončeno
Kingston Borner Bah
MMA Center IF
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:43
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -36 kg
(Day 1)
C18
Dokončeno
Vince Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Hamza Elhadj Conde IF Won by Decision - 03:00
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A15
Dokončeno
Moa Bauer
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 02:32
Melanie Johansson Kingpin Grappling Academy IF
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B14
Dokončeno
Marius Österlund
MMA Center IF
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA Won by Submission - 00:26
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B19
Dokončeno
Matteus Isik-David
Jesper Tullock-Haglund MMA Center IF Won by Submission - 00:46
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B15
Dokončeno
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
Marius Österlund MMA Center IF
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A16
Dokončeno
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by Submission - 00:36
Embla Wavik Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
10-11 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
C14
Dokončeno
Zeir Keric
Conde IF
Kingston Borner Bah MMA Center IF Won by Disqualification (disqualification) - 02:50
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A17
Dokončeno
Darwinne Jallow
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by Submission - 01:31
Moa Bauer För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10-11 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
C15
Dokončeno
Melwin Björnram
Frontline Academy Örebro
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:42
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B16
Dokončeno
David Alm
MMA Center IF
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA Won by Submission - 00:19
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A18
Dokončeno
Vera Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 01:49
Melanie Johansson Kingpin Grappling Academy IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -36 kg
(Day 1)
C19
Dokončeno
Gabriel Peterhagen
Mölnlycke Academy
Joachim Mathias Ludena Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 03:00
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B20
Dokončeno
Vilmer Strind
Dynamix Herrljunga
Maximilian Engstedt Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 01:36
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A19
Dokončeno
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by Submission - 02:34
Darwinne Jallow Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B17
Dokončeno
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA
10-11 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
C16
Dokončeno
Zeir Keric
Conde IF
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:29
10-11 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
C17
Dokončeno
Melwin Björnram
Frontline Academy Örebro
Kingston Borner Bah MMA Center IF Won by Submission - 02:29
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A20
Dokončeno
Vera Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
Embla Wavik Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B18
Dokončeno
David Alm
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Marius Österlund MMA Center IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -36 kg
(Day 1)
C20
Dokončeno
Vince Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Disqualification (disqualification) - 00:15
Gabriel Peterhagen Mölnlycke Academy