Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -25 kg / Grey
(MATS)
3
انتهى
Alina Bergström
Apex Kalmar Idrottsförening
Sofia Ivanovska Art Of Roll IF
Girls / -40 kg / Grey
(MATS)
9
انتهى
Jennifer Reino
Kreete Lindberg Svedala Kampsportsförening
Boys / +72 kg / White
(MATS)
42
انتهى
Anton Axelsson
Kingpin Grappling Academy IF
Elias Björkstrand Svedala Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -89,3 kg (Super heavy)
(MATS)
42
انتهى
Jonathan Khosravani
FC Phoenix IF
Alexander Simonsson
Juvenile boys / White / -58,5 kg (Light feather)
(MATS)
Boys / -34 kg / White
(MATS)
1
انتهى
Kansas Lindberg
Svedala Kampsportsförening
Yunus Razaki Conde IF Won by Submission - 00:44
Boys / Girls -22 kg / White/Grey
(MATS)
1
انتهى
Hugo Birck Bjerregaard
Bjj3000
Milo Svikovic Art Of Roll IF Won by points - 01:50
Girls / -25 kg / Grey
(MATS)
1
انتهى
Alina Bergström
Apex Kalmar Idrottsförening
Sofia Ivanovska Art Of Roll IF Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / White
(MATS)
2
انتهى
Adrian Stridbeck
Svedala Kampsportsförening
Gabriel Raflund Sommerv Art Of Roll IF Won by Submission - 01:31
Boys / Girls -22 kg / White/Grey
(MATS)
2
انتهى
Elena Sabbah
Bjj3000
Nova T Johansson MMA Center IF Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / Grey /Yellow /Orange
(MATS)
5
انتهى
Isac Kucan LYberg
Art Of Roll IF
Yunus Koc Arte Suave DK Won by Submission - 01:46
Girls / -31 kg / Grey/Yellow
(MATS)
4
انتهى
Denice Gustafsson
Unknown User GBG MAC IF Won by Submission - 02:27
Boys / -25 kg / White/ Grey
(MATS)
5
انتهى
Salim Sabbah
Bjj3000
Vincent Torstensson Team Carvalho Halmstad Won by points - 03:00
Girls / -25 kg / Grey
(MATS)
2
انتهى
Alina Bergström
Apex Kalmar Idrottsförening
Sofia Ivanovska Art Of Roll IF Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / Grey /Yellow /Orange
(MATS)
6
انتهى
Albin Brinkstam
Svedala Kampsportsförening
Isac Kucan LYberg Art Of Roll IF Won by Disqualification (disqualification) - 00:25
Boys / Girls -22 kg / White/Grey
(MATS)
4
انتهى
Hugo Birck Bjerregaard
Bjj3000
Elena Sabbah Bjj3000 Won by points - 03:00
Girls / -31 kg / Grey/Yellow
(MATS)
5
انتهى
Saga Källvenius
Won by points - 03:00
Denice Gustafsson
Boys / -34 kg / White
(MATS)
4
انتهى
Kansas Lindberg
Svedala Kampsportsförening
Adrian Stridbeck Svedala Kampsportsförening Won by points - 03:00
Boys / -25 kg / White/ Grey
(MATS)
6
انتهى
Sixten Wejrot
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Amadeus Svensson Won by points - 03:00
Girls / -40 kg / Grey
(MATS)
7
انتهى
Jennifer Reino
Won by Submission - 02:24
Kreete Lindberg Svedala Kampsportsförening
Boys / -37 kg / Grey
(MATS)
8
انتهى
Sofia Bøgh
Bjj3000
Liam Kvist Art Of Roll IF Won by Submission - 00:26
Boys / -34 kg / White
(MATS)
3
انتهى
Yunus Razaki
Conde IF
Won by Submission - 00:53
Gabriel Raflund Sommerv Art Of Roll IF
Boys / -28 kg / White
(MATS)
9
انتهى
Brian Flores
MMA Center IF
Viggo Petersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00
Girls / -31 kg / Grey/Yellow
(MATS)
6
انتهى
Unknown User
GBG MAC IF
Saga Källvenius Won by Submission - 02:21
Boys / -34 kg / Grey /Yellow /Orange
(MATS)
7
انتهى
Yunus Koc
Arte Suave DK
Won by Submission - 01:32
Isac Kucan LYberg Art Of Roll IF
Boys / Girls -22 kg / White/Grey
(MATS)
3
انتهى
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:42
Nova T Johansson MMA Center IF
Boys / -37 kg / Grey
(MATS)
10
انتهى
Christian-Nicola Savic
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:18
Isabella Akbas Bjj3000
Girls / -40 kg / Grey
(MATS)
8
انتهى
Jennifer Reino
Won by points - 03:00
Kreete Lindberg Svedala Kampsportsförening
Boys / -25 kg / White/ Grey
(MATS)
7
انتهى
Vincent Torstensson
Team Carvalho Halmstad
Won by points - 03:00
Amadeus Svensson
Boys / -37 kg / Grey
(MATS)
9
انتهى
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:39
Bjarke Thømming YIK.DK / Brotherhood
Boys / -40 kg / Yellow /Orange
(MATS)
14
انتهى
Magomed Hamzatov
Conde IF
Won by Submission - 01:53
Vile Kindstrand MMA Center IF
Boys / -44 kg / Yellow
(MATS)