Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-41
已完成
Daniel Pettersson
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Walkover
Fredrik Berglund Sundsvalls Budoklubb
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-49
已完成
Emil Steiner
Telge BJJ & MMA
Richard Stolt Team Macc Won by Submission - 02:44
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-50
已完成
Jonathan Öhrman
Sundsvalls Budoklubb
Olof Ekedahl Stark IF Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-42
已完成
Patrik Rytkönen
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 05:00
Christian Tamayo Monasterio Idrottsförening Tumba Brasilian JiuJitsu
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-51
已完成
Saba Jarwalli
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by points - 06:00
Alisina Faramarzi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-43
已完成
Diego Valladares
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Daniel Pettersson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-44
已完成
Marcus Ogeborg
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Jacob Michalak Allstars Kampsportförening Won by Submission - 03:11
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-52
已完成
Nikita Tzonov
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 06:00
Olof Ekedahl Stark IF
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-45
已完成
Christian Tamayo Monasterio
Idrottsförening Tumba Brasilian JiuJitsu
Won by points - 05:00
Daniel Pettersson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-53
已完成
Richard Stolt
Team Macc
Vilmer Schönbeck Stark IF Won by Submission - 05:26
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-46
已完成
Mikael Wolodko
Liljeholmen BJJ & MMA
Marcus Ogeborg Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-47
已完成
Patrik Rytkönen
Viva Zapata Martial Arts IF
Diego Valladares Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 04:13
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-54
已完成
Saba Jarwalli
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
William Tuomivaara Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 06:00
Female Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
2-55
已完成
Siri Alvsing
Viva Zapata Martial Arts IF
Oakson Yakubi Stark IF Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-48
已完成
Jacob Michalak
Allstars Kampsportförening
Won by points - 05:00
Marcus Ogeborg Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-49
已完成
Arth Kumar
Team Macc
Won by points - 05:00
Daniel Scheffold Checkmat Haninge
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-50
已完成
Josefina Svens
Gävle Ju-Jutsu
Daphne Blommé Telge BJJ & MMA Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-56
已完成
Richard Stolt
Team Macc
Won by Submission - 02:06
Saba Jarwalli Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-57
已完成
Sven Von Schoultz
Combat Academy IF Täby
Won by Disqualification (disqualification)
Robin Bergström Sundsvalls Budoklubb
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-58
已完成
Vilmer Schönbeck
Stark IF
Won by Submission - 01:26
William Tuomivaara Poseidon Jiu Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-52
已完成
Rebecka Hjelm
Telge BJJ & MMA
Won by points - 05:00
Kadi Esken Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-51
已完成
Alex Caballero
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Daniel Scheffold Checkmat Haninge
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-59
已完成
Maximo Barria
Won by Decision - 05:00
Pelle Schieber Viva Zapata Martial Arts IF
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-54
已完成
Josefina Svens
Gävle Ju-Jutsu
Kadi Esken Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Walkover
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-55
已完成
Jonathan Olsson
SKIFT
Simon Ogunnaike Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-60
已完成
Sven Von Schoultz
Combat Academy IF Täby
Carl-Michael Andersson Team Macc Won by Decision - 05:00
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-56
已完成
Daphne Blommé
Telge BJJ & MMA
Rebecka Hjelm Telge BJJ & MMA Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-53
已完成
Arth Kumar
Team Macc
Alex Caballero Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Decision - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-62
已完成
Alejandro Toutparfait
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 07:00
Ivan Lindekrantz Idrottsförening Tumba Brasilian JiuJitsu
Female Gi / White / Adult / -64 kg
(Day 1)
1-57
已完成
Milla Kvick
Gävle Ju-Jutsu
Lova Britse Stark IF Won by Decision - 05:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg
(Day 1)
1-58
已完成
Alexandra Lignell
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Karolin Ney Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 03:02