Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
Färdig
Unknown User
Fightzone Malmö
Felipe Machado Fightzone Malmö Vann på Walkover
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
E-29
Färdig
Jasmine Ashjaei
Art of Roll IF
Vann på Submission - 01:08
Aylin Cinar Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-28
Färdig
Pim Hulthen
Conde IF
Vann på poäng - 04:00
Danny Linton Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-38
Färdig
Lion Anehamre
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 03:00
Abraham Jensen Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior 1 (9-10yrs) / -36,2 kg
(Lördag)
C-26
Färdig
Amina Hamarsheh
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 03:00
Angelina Costa Lima Salamon Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-39
Färdig
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
Vann på Submission - 01:02
Noah El Ghazzi Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-29
Färdig
Amadeus Svensson
Conde IF
Vann på poäng - 04:00
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-40
Färdig
Leon Veljkovic
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 00:17
Abraham Jensen Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-29
Färdig
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:07
Anessia Stanisic Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
Färdig
Fabian Persson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Huechel Altamirano MMA Center IF Vann på Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
E-30
Färdig
Benjamin Ickiewicz
Art of Roll IF
Mika Makslahti MMA Center IF Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-35
Färdig
Herman Nilsson
Fightzone Malmö
Harry Ragnerup Fightzone Malmö Vann på Submission - 03:00
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-41
Färdig
Sam M. Figueroa
Art of Roll IF
Vann på Submission - 00:35
Noah El Ghazzi Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-30
Färdig
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:14
Melisa Cinar Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
A-42
Färdig
Malik Koc
Arte Suave DK
Vann på Submission - 00:34
Chebu Altamirano Ponce MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-30
Färdig
Naeem Adan
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Pim Hulthen Conde IF Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-45
Färdig
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Simon Nåsell Växjö Titans Kampsportsförening Vann på Submission - 00:29
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-31
Färdig
Leia Acklid
Kaisho Kampsportklubb
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
A-43
Färdig
Malik Koc
Arte Suave DK
Liam Berber Fightzone Malmö Vann på Submission - 00:56
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-31
Färdig
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Danny Linton Fightzone Malmö Vann via diskvalificering - 01:36
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-40
Färdig
Leah Quinta Magana
MMA Center IF
Sonia Svensson Fightzone Malmö Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-32
Färdig
Natalie Mogman
Art of Roll IF
Vann på Submission - 02:20
Anessia Stanisic Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-31
Färdig
Oskar Andersson
Fightzone Malmö
Robin Strandberg Art of Roll IF Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-36
Färdig
Fabian Persson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Harry Ragnerup Fightzone Malmö Vann på Submission - 01:25
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-46
Färdig
Sandro Buzdalek
Kaisho Kampsportklubb
Adam Khatuev Kaisho Kampsportklubb Vann på Submission - 03:44
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-32
Färdig
Amadeus Svensson
Conde IF
Vann på Submission - 03:06
Naeem Adan Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-33
Färdig
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Vann på poäng - 03:00
Leia Acklid Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
A-44
Färdig
Liam Berber
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 02:11
Chebu Altamirano Ponce MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-37
Färdig
Huechel Altamirano
MMA Center IF
Vann på Submission - 02:36
Herman Nilsson Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-32
Färdig
Vladimir Stepanov
Ystad sportklubb Bjj
Jason Dahlskog Fightzone Malmö Vann på Submission - 03:52
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-33
Färdig
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-34
Färdig
Natalie Mogman
Art of Roll IF
Vann på Submission - 00:40
Melisa Cinar Fightzone Malmö