Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -48.3 kg
(Lördag)
Acabado
Unknown User
Fightzone Malmö
Felipe Machado Fightzone Malmö Won by Walkover
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
E-29
Acabado
Jasmine Ashjaei
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:08
Aylin Cinar Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-28
Acabado
Pim Hulthen
Conde IF
Won by points - 04:00
Danny Linton Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-38
Acabado
Lion Anehamre
Lund Grappling Academy
Won by points - 03:00
Abraham Jensen Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior 1 (9-10yrs) / -36,2 kg
(Lördag)
C-26
Acabado
Amina Hamarsheh
Fightzone Malmö
Won by points - 03:00
Angelina Costa Lima Salamon Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-39
Acabado
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
Won by Submission - 01:02
Noah El Ghazzi Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-29
Acabado
Amadeus Svensson
Conde IF
Won by points - 04:00
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-40
Acabado
Leon Veljkovic
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:17
Abraham Jensen Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-29
Acabado
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Won by Submission - 01:07
Anessia Stanisic Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
Acabado
Fabian Persson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Huechel Altamirano MMA Center IF Won by Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
E-30
Acabado
Benjamin Ickiewicz
Art Of Roll IF
Mika Makslahti MMA Center IF Won by points - 05:00
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-35
Acabado
Herman Nilsson
Fightzone Malmö
Harry Ragnerup Fightzone Malmö Won by Submission - 03:00
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-41
Acabado
Sam M. Figueroa
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:35
Noah El Ghazzi Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-30
Acabado
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Won by Submission - 01:14
Melisa Cinar Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
A-42
Acabado
Malik Koc
Arte Suave DK
Won by Submission - 00:34
Chebu Altamirano Ponce MMA Center IF
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-30
Acabado
Naeem Adan
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Pim Hulthen Conde IF Won by points - 04:00
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-45
Acabado
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Simon Nåsell Växjö Titans Kampsportsförening Won by Submission - 00:29
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-31
Acabado
Leia Acklid
Kaisho Kampsportklubb
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
A-43
Acabado
Malik Koc
Arte Suave DK
Liam Berber Fightzone Malmö Won by Submission - 00:56
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-31
Acabado
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Danny Linton Fightzone Malmö Won by Disqualification (disqualification) - 01:36
Girls Gi / White, Grey & Yellow/ Junior I, II & III (10-12yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
D-40
Acabado
Leah Quinta Magana
MMA Center IF
Sonia Svensson Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-32
Acabado
Natalie Mogman
Art Of Roll IF
Won by Submission - 02:20
Anessia Stanisic Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-31
Acabado
Oskar Andersson
Fightzone Malmö
Robin Strandberg Art Of Roll IF Won by points - 05:00
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-36
Acabado
Fabian Persson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Harry Ragnerup Fightzone Malmö Won by Submission - 01:25
Boys Gi / White & Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
A-46
Acabado
Sandro Buzdalek
Kaisho Kampsportklubb
Adam Khatuev Kaisho Kampsportklubb Won by Submission - 03:44
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-32
Acabado
Amadeus Svensson
Conde IF
Won by Submission - 03:06
Naeem Adan Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-33
Acabado
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Won by points - 03:00
Leia Acklid Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
A-44
Acabado
Liam Berber
Fightzone Malmö
Won by Submission - 02:11
Chebu Altamirano Ponce MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -42.3 kg
(Lördag)
D-37
Acabado
Huechel Altamirano
MMA Center IF
Won by Submission - 02:36
Herman Nilsson Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
E-32
Acabado
Vladimir Stepanov
Ystad sportklubb Bjj
Jason Dahlskog Fightzone Malmö Won by Submission - 03:52
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
B-33
Acabado
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (9-10yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
C-34
Acabado
Natalie Mogman
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:40
Melisa Cinar Fightzone Malmö