Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys/girls white/grey -40,3 kg
(Day 1)
1-16
Färdig
Max Hildén
Telge BJJ & MMA
Vann på Submission - 01:03
Tilda Johansson SKIFT
Boys/girls white/grey -40,3 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Hugo Wåglund
SKIFT
Manfred Larsson SKIFT Vann på Submission - 00:08
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-14
Färdig
Junayd Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Liam Lindberg Checkmat Haninge Vann på Submission - 01:22
Boys/girls white/grey -45,3 kg
(Day 1)
Färdig
Thea Tärnhamn
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Emilia Lopez Nacka Dojo IF Vann på Walkover
Boys/girls white/grey -40,3 kg
(Day 1)
1-18
Färdig
Tyra Bellman
Supreme Gym
Vann på Submission - 00:29
Max Hildén Telge BJJ & MMA
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-15
Färdig
Nouh Noel Akrawi
Prana Jiu Jitsu klubb
Joline Moberg Sabeghi Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Vann på poäng - 03:00
Boys/girls white/grey -40,3 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Manfred Larsson
SKIFT
Vann på poäng - 04:00
Tilda Johansson SKIFT
Boys/girls grey -42,3 kg
(Day 1)
2-22
Färdig
Neo Sundström
SKIFT
Vann på Submission - 00:00
Liam Klysing SKIFT
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-16
Färdig
Estelle Littenström
Liam Lindberg Checkmat Haninge Vann på Submission - 00:26
Boys/girls white/grey -45,3 kg
(Day 1)
Färdig
Thea Tärnhamn
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Valentina Belov Stark IF Vann på Walkover
Boys/girls white/grey -40,3 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
Hugo Wåglund
SKIFT
Max Hildén Telge BJJ & MMA Vann på Submission - 01:44
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-17
Färdig
Junayd Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Vann på poäng - 03:00
Joline Moberg Sabeghi Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys/girls white/grey -40,3 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Tyra Bellman
Supreme Gym
Vann på poäng - 04:00
Tilda Johansson SKIFT
Boys/girls grey -42,3 kg
(Day 1)
2-23
Färdig
Ella Ada
Karlskoga Budoklubb
Vann på Submission - 01:26
Lilly Philipsson Stark IF
Boys/girls white/grey -45,3 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Emilia Lopez
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 01:08
Valentina Belov Stark IF
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-18
Färdig
Nouh Noel Akrawi
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på poäng - 03:00
Estelle Littenström
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-19
Färdig
Joline Moberg Sabeghi
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Liam Lindberg Checkmat Haninge Vann på Submission - 02:17
Boys Gi / Grey/Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
1-23
Färdig
Elliot Winqvist
SKIFT
Vann på poäng - 04:00
Ted Westermark Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/girls grey -42,3 kg
(Day 1)
2-24
Färdig
Saga Klysing
SKIFT
Aurora Söderlind Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 00:48
Boys yellow/orange -44,3 kg
(Day 1)
1-26
Färdig
Anton Sjömark
Theodore Grenmark Supreme Gym Vann på Submission - 00:28
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-20
Färdig
Junayd Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Estelle Littenström Vann på poäng - 03:00
Boys/girls grey/yellow -48,3kg
(Day 1)
1-28
Färdig
Gilbert Rosen
Prana Jiu Jitsu klubb
Elling Marklund Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 01:04
Boys Gi / Grey/Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
1-24
Färdig
Emanuel Marklund
Vann på Submission - 01:40
Ted Westermark Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/girls white -33,2 kg
(Day 1)
2-21
Färdig
Nouh Noel Akrawi
Prana Jiu Jitsu klubb
Liam Lindberg Checkmat Haninge Vann på Submission - 01:05
Boys yellow/orange -44,3 kg
(Day 1)
1-27
Färdig
Anton Sjömark
Theodore Grenmark Supreme Gym Vann på Submission - 00:23
Boys/girls grey/yellow -48,3kg
(Day 1)
1-29
Färdig
Gilbert Rosen
Prana Jiu Jitsu klubb
Elling Marklund Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 00:35
Boys/girls grey -42,3 kg
(Day 1)
2-25
Färdig
Liam Klysing
SKIFT
Vann på poäng - 03:00
Ella Ada Karlskoga Budoklubb
Boys Gi / Grey/Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
1-25
Färdig
Elliot Winqvist
SKIFT
Emanuel Marklund Vann på poäng - 04:00
Boys/girls grey -42,3 kg
(Day 1)
2-26
Färdig
Lilly Philipsson
Stark IF
Vann på Submission - 00:58
Saga Klysing SKIFT
Boys/girls grey -42,3 kg
(Day 1)
2-27
Färdig
Neo Sundström
SKIFT
Aurora Söderlind Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 00:52
Boys white -65 kg
(Day 1)
Färdig
Hugo Rydahl
Vann på Walkover
Lars Östling Sundsvalls Budoklubb
Boys/girls white/grey -51 kg
(Day 1)
2-34
Färdig
Erik Skoglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Leon Juric SKIFT Vann på Submission - 01:25