Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B20
Färdig
Burhan Göker
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Vann på poäng - 05:00
Norbert Nagel
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C19
Färdig
Rickard Folkesson
Oxy
Vann på poäng - 06:00
Mervan Sert Kaisho Kampsportklubb
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H19
Färdig
Jill Jonassen
Frontline Academy Bergen
Vann på Submission - 04:07
Mariette Dalen Roger Gracie Academy Oslo
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F16
Färdig
Eivind Johansen
Kimura Norway
Vann på Submission - 01:45
David Gustafsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A25
Färdig
Kristian Svendsen
Kimura Nova Uniao
Oscar Gran Hilti Akademi Nord Idrottsförening Vann på poäng - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D21
Färdig
Melke Behnan
Allstars
Jonathan Micu GBG MAC IF Vann på poäng - 05:00
Women / Purple / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
E16
Färdig
Madeleine Håkansson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Vann på Submission - 05:52
Oda Pleym Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B21
Färdig
Nikos Koliniatis
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på poäng - 05:00
Sebastian Lindell Hamburgsund BJJ
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G20
Färdig
Medet Nursultanov
FC Phoenix IF
Vann på Submission - 04:48
Sverre Søderberg Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F17
Färdig
Robin Gidlöv
FC Phoenix IF
Huseyn Abaszada Frontline Academy Oslo-HQ Vann på Submission - 02:02
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C20
Färdig
Elisha Turner
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 06:00
Douglas Bernal Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H22
Färdig
Tina Jonsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Submission - 04:57
Nanna Hübinette Team Leites Stockholm IF
Men / Purple / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
F19
Färdig
Christoffer Danielson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pierre Larsson Kingpin Grappling Academy IF Vann på Submission - 02:04
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A26
Färdig
Christoffer Börjesson
Viva Zapata Martial Arts IF
Vann på poäng - 05:00
Mikael Rasmussen
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B22
Färdig
Thomas Kristiansen
Kimura Norway
Carl-Magnus Ryman Frölunda Kampsport Center IF Vann på Submission - 02:03
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G21
Färdig
Magnus Ruud
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 06:00
Robin Bohlin Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D22
Färdig
Dennis Mrak
Vann på poäng - 05:00
Mathias Carlund Föreningen Yogui BJJ
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H23
Färdig
Madelein Larsson Wollnik
Conde IF
Vann på Submission - 04:13
Melissa Calti Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B23
Färdig
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Shamad Aliev Roger Gracie Academy Oslo Vann på Submission - 03:58
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C21
Färdig
Fredrik Wagner
Viva Zapata Martial Arts IF
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy Vann på poäng - 06:00
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F18
Färdig
David Gustafsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Robin Gidlöv FC Phoenix IF Vann på Submission - 02:08
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
E15
Färdig
Eivind Johansen
Kimura Norway
Huseyn Abaszada Frontline Academy Oslo-HQ Vann på Submission - 03:35
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D23
Färdig
Miro Pentti
WFC Warriors
Vann på Submission - 03:47
Victor Ståhlkrantz Kingpin Grappling Academy IF
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A28
Färdig
Frank Hofstetter Gasparini
Kimura Norway
Mads Rudolfsen Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association Vann på poäng - 05:00
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H20
Färdig
Linn Paulson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på poäng - 05:00
Danielle Jana Schönborn GBG MAC IF
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G22
Färdig
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Karl Pegers Hilti Akademi Nord Idrottsförening Vann på Submission - 00:15
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B24
Färdig
Magne Lislerud
Frontline Academy Drammen
Vann på poäng - 05:00
Christian Jansson Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
E17
Färdig
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på poäng - 07:00
Mahir Chaabi Arte Suave DK
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G23
Färdig
Hakim Mazari
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på Submission - 02:38
Eirik Boye Bergum KIMURA NOVA UNIÃO BRAZIL
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D24
Färdig
Ajdin Mujanovic
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Niclas Aldorsson Vann på poäng - 05:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C22
Färdig
Majid Pouladi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Rickard Folkesson Oxy Vann på Submission - 05:15
Men / Purple / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
F20
Färdig
Carl Bergman
Växjö Titans Kampsportsförening
Vann på poäng - 07:00
Niclas Sjöquist Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening