Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors No-Gi / 6-9 years / -32 kg
(NO-GI)
2-1
Färdig
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
Victor Aronsson Conde IF Vann på Submission - 02:21
Juniors No-Gi / 6-9 years / -25 kg
(NO-GI)
1-1
Färdig
Liam Aronsson
MMA Center IF
Vann på Submission
Céline Karlsson Cherbak GBG MAC IF
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
1
Färdig
Edvin Rigstedt
Gracie Barra Skallsjö
Ali Jabbar Föreningen Redline Vann via diskvalificering
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
2
Färdig
Elias Flasch
Föreningen Frontier MMA Akademi
Vann på domslut - 03:07
Emil Gervide Icon MMA Idrottsförening
Juniors No-Gi / 6-9 years / -25 kg
(NO-GI)
1-2
Färdig
Liam Aronsson
MMA Center IF
Vann på Submission - 00:22
Céline Karlsson Cherbak GBG MAC IF
Juniors No-Gi / 10-12 years / +42 kg
(NO-GI)
1-6
Färdig
Nea Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 00:06
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Juniors No-Gi / 10-12 years / +42 kg
(NO-GI)
1-7
Färdig
Nea Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 02:42
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Juniors No-Gi / Girls 13-15 years / +52 kg
(NO-GI)
2-3
Färdig
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 02:05
Michaela Pepermans
Juniors No-Gi / 6-9 years / -32 kg
(NO-GI)
2-2
Färdig
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
Victor Aronsson Conde IF Vann på Submission - 02:35
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
3
Färdig
Sror Sulaiman
Föreningen Redline
Vann på domslut - 02:09
Gabriel Abrahamsson Comrades Jiu Jitsu (Strömstad Jiu Jitsu IF)
Juniors No-Gi / Girls 13-15 years / +52 kg
(NO-GI)
2-4
Färdig
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 02:22
Michaela Pepermans
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-6
Färdig
Yunus Razaki
Conde IF
Vann på Submission - 03:16
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
4
Färdig
Edvin Rigstedt
Gracie Barra Skallsjö
Emil Gervide Icon MMA Idrottsförening Vann via diskvalificering
Female No-Gi / Female / Adult / Beginner / +62 kg
(NO-GI)
1-11
Färdig
Sham Hotheiry
Malmö Muay Thai IF
Vann på Submission - 04:48
Malin Borhult Ultimate Gym Idrottsförening.
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
5
Färdig
Sror Sulaiman
Föreningen Redline
Behnam Razaki Conde IF Vann på Submission - 00:56
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-5
Färdig
Jace Abrahamsson
Comrades Jiu Jitsu (Strömstad Jiu Jitsu IF)
Vann via diskvalificering
Leo Andersson Samurang Fightcenter IF
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-7
Färdig
Leo Andersson
Samurang Fightcenter IF
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Vann via diskvalificering
Female No-Gi / Female / Adult / Intermediate / +62 kg
(NO-GI)
1-13
Färdig
Hanna Thyberg
Fullkontaktsakademin IF
Anna Sandin Grappling Resistance IF Vann på Submission - 01:12
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -57 kg
(NO-GI)
2-9
Färdig
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 02:13
Ian Karlsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / +57 kg
(NO-GI)
2-11
Färdig
Axel Andersson
Supreme Gym
Renis Lami Föreningen Redline Vann på Submission - 00:40
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
6
Färdig
Jack Langen
MMA Center IF
Vann på Submission - 02:46
Gustav Tell FC Phoenix IF
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -60 kg
(NO-GI)
7
Färdig
Ali Jabbar
Föreningen Redline
Elias Flasch Föreningen Frontier MMA Akademi Vann på domslut - 02:37
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -50 kg
(NO-GI)
2-8
Färdig
Jace Abrahamsson
Comrades Jiu Jitsu (Strömstad Jiu Jitsu IF)
Vann på domslut - 04:52
Yunus Razaki Conde IF
Female No-Gi / Female / Adult / Beginner / +62 kg
(NO-GI)
1-12
Färdig
Sham Hotheiry
Malmö Muay Thai IF
Vann på Submission - 01:36
Malin Borhult Ultimate Gym Idrottsförening.
Female No-Gi / Female / Adult / Intermediate / +62 kg
(NO-GI)
1-14
Färdig
Pauliina Paasi
Grappling Resistance IF
Åsa Ankarling Borås Grappling Academy Vann på domslut - 03:07
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / -57 kg
(NO-GI)
2-10
Färdig
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 02:55
Ian Karlsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
8
Färdig
Muslim Yaraliev
Icon MMA Idrottsförening
Elliot Grahn Borås Grappling Academy Vann via diskvalificering
Juniors No-Gi / Boys 16-18 years / -70 kg
(NO-GI)
9
Färdig
Melwin Hansson
Föreningen Team Gringo
Adam Daho Vann på domslut - 02:11
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / +57 kg
(NO-GI)
2-12
Färdig
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Shakhriyor Uktamov Järfälla Kampsportklubb Vann via diskvalificering
Juniors No-Gi / 10-12 years / -42 kg
(NO-GI)
1-3
Färdig
Sami Kollgård
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Sam Rameshgaran Conde IF
Juniors No-Gi / Boys 13-15 years / +57 kg
(NO-GI)
2-13
Färdig
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Vann via diskvalificering
Emil Pedersen Conde IF
Juniors No-Gi / 10-12 years / -42 kg
(NO-GI)
1-4
Färdig
Sami Kollgård
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Theodore Grenmark Vann på domslut