Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Master 3 (41+) / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B13
Färdig
Vachid Jesambulatov
GRACIE BARRA BRASLA
Jukka Värri Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko) Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G10
Färdig
Adam Lindberg
IKSU
Vann på poäng - 05:00
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Master 1 (30+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Färdig
Antonios Achladis
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kristoffer Wredberg JJK Samurai Vann på Walkover
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F11
Färdig
Charlotte Selin
Viva Zapata Martial Arts IF
Maja Bergström Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D12
Färdig
Leopold Toldy
IF Stockholm BJJ-Center
Anton Hampl Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 04:10
Men / Master 2 (36+) / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C12
Färdig
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Vann på poäng - 05:00
Benny Granberg Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E9
Färdig
Felix Sundman
JJK Samurai
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Allstars Kampsportförening
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A9
Färdig
Henrik Edström
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Rasmus Almström Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 06:00
Men / Master 3 (41+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H8
Färdig
Marcus Hedlund
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 05:00
Eilyaas Mobar Mjölby Fight Gym
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G9
Färdig
Matteus Gebrael
Prana Jiu Jitsu klubb
Simon Desta Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D13
Färdig
Robin Klase
Primate Lounge
Florian Grunow Allstars Kampsportförening Vann på Submission - 01:29
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F12
Färdig
Ebba Alsbäck
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Tawar Latif FC Phoenix IF Vann på Submission - 01:44
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E10
Färdig
Vincent Grönquist
Primate Lounge
Shafici Adib Roger Gracie Academy Oslo Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D14
Färdig
Sylvester Lindström
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 05:00
Stian Ljosåk Combat Academy IF Täby
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C10
Färdig
Abdirahman Adib
Roger Gracie Academy Oslo
Vann på poäng - 05:00
Christopher Toala
Men / Master 3 (41+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H9
Färdig
Damian Herbert
Nacka Dojo IF
Benny Magnusson Dala BJJ Vann på poäng - 05:00
Men / Master 1 (30+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Färdig
Tony Älgå
Frontline Academy Örebro
Vann på Walkover
Antonios Achladis Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B11
Färdig
Alessandro Piras
Liljeholmen BJJ & MMA
Vann på Submission - 02:39
Kristofer Hedström Föreningen Västerås Kampsportcenter
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F13
Färdig
Cecilia Holmqvist
IKSU
Irena Gjorgjiev Vann på Submission - 04:14
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Färdig
Oscar Alsing
Nacka Dojo IF
Viktor Glesing Seesawat Hilti Västerås Bjj Klubb Vann på Walkover
Men / Master 1 (30+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A8
Färdig
Kristoffer Wredberg
JJK Samurai
Tony Älgå Frontline Academy Örebro Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G11
Färdig
Alexander Doverlind
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Vann på poäng - 05:00
Miquel Gallardo FC Phoenix IF
Men / Master 3 (41+) / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B14
Färdig
Unknown User
Strela Riga
Vann på poäng - 05:00
Vachid Jesambulatov GRACIE BARRA BRASLA
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E11
Färdig
Hassan Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Vann på poäng - 05:00
Remy Bredesen Polarsirkelen Kampsport
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D15
Färdig
Samuel Johansson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Vann på poäng - 05:00
Victor Ramirez Panda Dojo IF
Men / Master 3 (41+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H10
Färdig
Freddy Gonzalez C
Marcus Hedlund Nacka Dojo IF Vann på Submission - 03:19
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F14
Färdig
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Tawar Latif FC Phoenix IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G12
Färdig
Marcus Jansson
IFK Mariefred
Albin Edund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C13
Färdig
Dennis Jansson
IFK Mariefred
Ville Sandgren Strada Stockholm Vatten och Avfall JJ Vann på poäng - 05:00
Men / White / Master 2 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H13
Färdig
Torbjörn Englund
Gävle Ju-Jutsu
Erik Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
Färdig
Dennis Smajic
JJK Samurai
Vann på Walkover
Diego Valladares Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A10
Färdig
Axel Brännström
IKSU
Vann på poäng - 06:00
Patricio Diaz-Abasta BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ