Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått/ -23kg
(Day 1)
A22
Färdig
Emil Egerbo
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:14
Louie Gårdman GBG MAC IF
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B21
Färdig
Daniel Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Filip Axelsson Fenix Budo & Kampsportsförening Vann på Submission - 00:35
8-9 år (Upp till 9 år) / Flicka / Vitt - Grått / - 44 kg
(Day 1)
C21
Färdig
Ibtisam Ahmeddek Abdi
Conde IF
Milea Vergara Favali Conde IF Vann på Submission - 01:19
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått/ -23kg
(Day 1)
A23
Färdig
Andrea Kocadag
Kingpin Grappling Academy IF
Zarmina Melua Boris Helsingør Kampsportscenter Vann på poäng - 03:00
8-9 år / Flickor / Vitt - grått / -29 kg
(Day 1)
B18
Färdig
Märta Berntsson
Kingpin Grappling Academy IF
Vann på Submission - 01:19
Unknown User Helsingør Kampsportscenter
8-9 år (Upp till 9 år) / Flicka / Vitt - Grått / - 44 kg
(Day 1)
C22
Färdig
Lova Jakobsson
Kingpin Grappling Academy IF
Vann på poäng - 03:00
APOLLONIA Ramoni Kovac West Coast Jiu-Jitsu Varberg
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått/ -23kg
(Day 1)
A24
Färdig
Sigge Gårdman
GBG MAC IF
Vann på Submission - 00:31
Louie Gårdman GBG MAC IF
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B22
Färdig
Wilton Wendel
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 00:24
Vince Haglund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått/ -23kg
(Day 1)
A25
Färdig
Leo Willumsen Ditlevsen
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på Submission - 01:30
Zarmina Melua Boris Helsingør Kampsportscenter
10-11 år / Pojkar / Vitt - Grått / -46 kg
(Day 1)
C23
Färdig
Jonathan Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Vann på Submission - 01:45
Albin Johansson Dynamix Herrljunga
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B23
Färdig
Linus Hammar
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Filip Axelsson Fenix Budo & Kampsportsförening Vann på Submission - 03:00
10-11 år / Pojkar / Vitt - Grått / -46 kg
(Day 1)
C24
Färdig
Dexter Pohl
Kingpin Grappling Academy IF
Vann på poäng - 03:00
Abdifatah Mohamed Conde IF
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A28
Färdig
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Oliver Banda Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter Vann på Submission - 02:18
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått/ -23kg
(Day 1)
A26
Färdig
Zarmina Melua Boris
Helsingør Kampsportscenter
Andrea Kocadag Kingpin Grappling Academy IF Vann på poäng - 03:00
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C29
Färdig
Sofia Johansson Martinez
Kingpin Grappling Academy IF
Minna Mankert Panda Dojo IF Vann på Submission - 01:50
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B24
Färdig
Daniel Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Vann på domslut - 03:00
Vince Haglund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10-11 år / Pojkar / Vitt - Grått / -46 kg
(Day 1)
C25
Färdig
Jonathan Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Dexter Pohl Kingpin Grappling Academy IF Vann på Submission - 02:29
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A29
Färdig
Rafael Delgado
MMA Center IF
Vann på poäng - 03:00
Amadeus Svensson
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B25
Färdig
Wilton Wendel
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 00:40
Linus Hammar West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10-11 år / Pojkar / Vitt - Grått / -46 kg
(Day 1)
C26
Färdig
Albin Johansson
Dynamix Herrljunga
Abdifatah Mohamed Conde IF Vann på Submission - 01:59
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B26
Färdig
Vince Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Filip Axelsson Fenix Budo & Kampsportsförening Vann på domslut - 03:00
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A30
Färdig
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Viggo Lindh Kingpin Grappling Academy IF Vann på Submission - 01:01
6-7 år / Mixad klass (Upp till 7 år) / Vitt - grått/ -23kg
(Day 1)
A27
Färdig
Leo Willumsen Ditlevsen
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på Submission - 02:25
Emil Egerbo MMA Center IF
10-11 år / Flickor / Vitt - Grått / -42 kg
(Day 1)
C30
Färdig
Yrsa Hertl
Fenix Budo & Kampsportsförening
Isabella Björklund West Coast Jiu-Jitsu Varberg Vann på poäng - 03:00
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B27
Färdig
Daniel Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Vann på domslut - 03:00
Linus Hammar West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10-11 år / Pojkar / Vitt - Grått / -46 kg
(Day 1)
C27
Färdig
Jonathan Ludvigsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Vann på poäng - 03:00
Abdifatah Mohamed Conde IF
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A31
Färdig
Oliver Banda
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Vann på Submission - 00:59
Rafael Delgado MMA Center IF
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B28
Färdig
Wilton Wendel
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 02:04
Filip Axelsson Fenix Budo & Kampsportsförening
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A32
Färdig
Amadeus Svensson
Vann på Submission - 00:59
Viggo Lindh Kingpin Grappling Academy IF
10-11 år / Pojkar / Vitt - Grått / -46 kg
(Day 1)
C28
Färdig
Albin Johansson
Dynamix Herrljunga
Vann på domslut - 02:13
Dexter Pohl Kingpin Grappling Academy IF
6-7 år / Pojkar / Vitt - grått / -34kg
(Day 1)
A33
Färdig
Oscar Werner
Dynamix Herrljunga
Rafael Delgado MMA Center IF Vann på Submission - 02:43
10-11 år / Pojkar / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B29
Färdig
Valdemar Bratt
Dynamix Herrljunga
Melwin Björnram Frontline Academy Örebro Vann på domslut - 03:00