Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
31
Färdig
Robin Josipovic
Gracie Barra BJJ & MMA Frufällan
Unknown User Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Färdig
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Arash Wakili FC Phoenix IF Vann på Walkover
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult / White
(Saturday)
30
Färdig
Rashad Imle
FC Phoenix IF
Niklas Gustafsson GBG MAC IF
Men / Master 1 & 5 (30+) / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday)
32
Färdig
Ove Gusevik
Frontline Academy Oslo-HQ
Denys Zelinskyi FC Phoenix IF
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
16
Färdig
Linnea Powell
JJK Samurai
Linda Kowalik FC Phoenix IF
Women / Adult / Purple & Brown / -69 kg (Middle)
(Saturday)
34
Färdig
Signe Fredricson
Nacka Dojo IF
Michelle Zunkovic Växjö Ju-jutsuklubb
Boys / -52 kg / Grey & Yellow
(Saturday)
Färdig
Ludvig Lagerholm
Borås Grappling Academy
Vile Kindstrand MMA Center IF Vann på Walkover
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
1
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 01:01
Alexander Zervas MMA Center IF
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
1
Färdig
Sigge Gardman
GBG MAC IF
Vann på poäng - 03:00
Emil Egerbo MMA Center IF
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
1
Färdig
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Matteus Isik-David Vann på poäng - 03:00
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
3
Färdig
Daniela Taveira De Almeida
GBG MAC IF
Amadeus Svensson Vann på poäng - 03:00
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
2
Färdig
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 02:46
Levis Kvist GBG MAC IF
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
2
Färdig
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 01:31
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
2
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på poäng - 03:00
Jesper Tullock-Haglund MMA Center IF
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
5
Färdig
Evelin Erkonukseven
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Linnea Broberg Vann på poäng - 04:00
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
4
Färdig
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Vann på poäng - 03:00
Levis Kvist GBG MAC IF
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
4
Färdig
Emil Egerbo
MMA Center IF
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Vann på Submission - 00:20
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
6
Färdig
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 02:01
Jackson Kvist GBG MAC IF
Boys & Girls / -44 kg /White / Yellow
(Saturday)
9
Färdig
Lukas Svenhard
Frida Stridmark Vann på Submission - 01:03
Boys & Girls / -44 kg /White / Yellow
(Saturday)
10
Färdig
Caleb Tessema
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 01:58
Boys / -37 kg /White / Grey & Orange
(Saturday)
9
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:25
Vide Djupback Gracie Barra BJJ & MMA Frufällan
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
3
Färdig
Sigge Gardman
GBG MAC IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:47
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
3
Färdig
Matteus Isik-David
Vann på poäng - 03:00
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
4
Färdig
Alexander Zervas
MMA Center IF
Vann på Submission - 00:52
Daniela Taveira De Almeida GBG MAC IF
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
8
Färdig
Evelin Erkonukseven
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Jackson Kvist GBG MAC IF Vann på Submission - 00:22
Boys / -52 kg / Grey & Yellow
(Saturday)
12
Färdig
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Elliot Grahn Borås Grappling Academy Vann på poäng - 04:00
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
7
Färdig
Linnea Broberg
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 00:41
Boys / -37 kg /White / Grey & Orange
(Saturday)
10
Färdig
Leon Numme
GFTeam Sandefjord
Vann på Submission - 01:36
Theodore Grenmark
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Saturday)
13
Färdig
Elshod Anvarov
Allstars Kampsportförening
Vann via diskvalificering
Abdallah Ahmad Hilti BJJ Eskilstuna
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
5
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på poäng - 03:00
Amadeus Svensson
Boys & Girls / -44 kg /White / Yellow
(Saturday)
11
Färdig
Frida Stridmark
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Submission - 01:41
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Saturday)
5
Färdig
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Vann på Submission - 00:43
Vilhelm Bjornhall Kilander