Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
31
Ferdig
Robin Josipovic
Gracie Barra BJJ & MMA Frufällan
Unknown User Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Ferdig
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Arash Wakili FC Phoenix IF Seier på Walkover
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult / White
(Saturday)
30
Ferdig
Rashad Imle
FC Phoenix IF
Niklas Gustafsson GBG MAC IF
Men / Master 1 & 5 (30+) / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday)
32
Ferdig
Ove Gusevik
Frontline Academy Oslo-HQ
Denys Zelinskyi FC Phoenix IF
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
16
Ferdig
Linnea Powell
JJK Samurai
Linda Kowalik FC Phoenix IF
Women / Adult / Purple & Brown / -69 kg (Middle)
(Saturday)
34
Ferdig
Signe Fredricson
Nacka Dojo IF
Michelle Zunkovic Växjö Ju-jutsuklubb
Boys / -52 kg / Grey & Yellow
(Saturday)
Ferdig
Ludvig Lagerholm
Borås Grappling Academy
Vile Kindstrand MMA Center IF Seier på Walkover
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
1
Ferdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier på submission - 01:01
Alexander Zervas MMA Center IF
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
1
Ferdig
Sigge Gardman
GBG MAC IF
Seier med poeng - 03:00
Emil Egerbo MMA Center IF
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
1
Ferdig
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Matteus Isik-David Seier med poeng - 03:00
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
3
Ferdig
Daniela Taveira De Almeida
GBG MAC IF
Amadeus Svensson Seier med poeng - 03:00
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
2
Ferdig
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Seier på submission - 02:46
Levis Kvist GBG MAC IF
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
2
Ferdig
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 01:31
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
2
Ferdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier med poeng - 03:00
Jesper Tullock-Haglund MMA Center IF
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
5
Ferdig
Evelin Erkonukseven
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Linnea Broberg Seier med poeng - 04:00
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
4
Ferdig
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Seier med poeng - 03:00
Levis Kvist GBG MAC IF
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
4
Ferdig
Emil Egerbo
MMA Center IF
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Seier på submission - 00:20
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
6
Ferdig
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier på submission - 02:01
Jackson Kvist GBG MAC IF
Boys & Girls / -44 kg /White / Yellow
(Saturday)
9
Ferdig
Lukas Svenhard
Frida Stridmark Seier på submission - 01:03
Boys & Girls / -44 kg /White / Yellow
(Saturday)
10
Ferdig
Caleb Tessema
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Seier på submission - 01:58
Boys / -37 kg /White / Grey & Orange
(Saturday)
9
Ferdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:25
Vide Djupback Gracie Barra BJJ & MMA Frufällan
Boys & Girls / -25 kg / White / Grey
(Saturday)
3
Ferdig
Sigge Gardman
GBG MAC IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 00:47
Boys / -28 kg /White & Grey
(Saturday)
3
Ferdig
Matteus Isik-David
Seier med poeng - 03:00
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
4
Ferdig
Alexander Zervas
MMA Center IF
Seier på submission - 00:52
Daniela Taveira De Almeida GBG MAC IF
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
8
Ferdig
Evelin Erkonukseven
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Jackson Kvist GBG MAC IF Seier på submission - 00:22
Boys / -52 kg / Grey & Yellow
(Saturday)
12
Ferdig
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Elliot Grahn Borås Grappling Academy Seier med poeng - 04:00
Boys & Girls / -37 kg / White
(Saturday)
7
Ferdig
Linnea Broberg
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Seier på submission - 00:41
Boys / -37 kg /White / Grey & Orange
(Saturday)
10
Ferdig
Leon Numme
GFTeam Sandefjord
Seier på submission - 01:36
Theodore Grenmark
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Saturday)
13
Ferdig
Elshod Anvarov
Allstars Kampsportförening
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Abdallah Ahmad Hilti BJJ Eskilstuna
Boys & Girls / -31 kg / Grey
(Saturday)
5
Ferdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier med poeng - 03:00
Amadeus Svensson
Boys & Girls / -44 kg /White / Yellow
(Saturday)
11
Ferdig
Frida Stridmark
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Seier på submission - 01:41
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Saturday)
5
Ferdig
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Seier på submission - 00:43
Vilhelm Bjornhall Kilander