Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Master 1, 3 & 5 / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
51
Färdig
Eric Pohl
Kingpin Grappling Academy IF
Alexander Krasnov Nybro Kampsport Center IF Vann på Submission - 01:43
Men / Brown / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(MATS)
52
Färdig
Henri Lindroos
CCC Jiu Jitsu
Vann på Submission - 05:22
Rikard Eriksson Kingpin Grappling Academy IF
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 2 (36+)
(MATS)
48
Färdig
Samir Saran
Kristianstad kampsportcenter
Vann på Submission - 02:16
Claudio Acevedo JJK Samurai
Men / Master 1, 3 & 5 / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
Färdig
Jesper Lindblom
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Vann på Walkover
Eric Pohl Kingpin Grappling Academy IF
Men / Master 1, 3 & 5 / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
52
Färdig
Alexander Krasnov
Nybro Kampsport Center IF
Vann på poäng - 05:00
Jesper Lindblom Djurgårdens IF Kampsportsförening
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
47
Färdig
Adem Crnalic
Vann på poäng - 06:00
Denis Kralj Valhalla Jiu Jitsu IF
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(MATS)
51
Färdig
Elizabett Johansson
Växjö Titans Kampsportsförening
Vann på poäng - 05:00
Camilla Steen Ultimate Gym Idrottsförening.
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 2 (36+)
(MATS)
49
Färdig
William Lejonstrid
Kaisho Kampsportklubb
Vann på poäng - 05:00
Samir Saran Kristianstad kampsportcenter
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
49
Färdig
Adem Crnalic
Vann på poäng - 06:00
Carl Nordgren Apex Kalmar Idrottsförening
Absolute Men / Blue
(MATS)
53
Färdig
Leo Eliasson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på Submission - 01:51
Linus Kallio Växjö Titans Kampsportsförening
Absolute Men / Blue -76
(MATS)
53
Färdig
Kosrat Salman
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF Vann på poäng - 05:00
Absolute Men / Blue
(MATS)
54
Färdig
Denis Kralj
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på poäng - 06:00
Adem Crnalic
Absolute Men / White
(MATS)
51
Färdig
Cliff Berger
Malmö Muay Thai IF
Vann på Submission - 02:08
Christopher Hafvervik Team Carvalho Halmstad
Absolute Men / Blue -76
(MATS)
54
Färdig
George Jansizian
GBG MAC IF
Wahid Jarah Föreningen Karlshamn Fightcenter Vann på poäng - 05:00
Absolute Men / Blue
(MATS)
55
Färdig
Leo Eliasson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på poäng - 06:00
Gebril Kurdie Kaisho Kampsportklubb
Absolute Men / White -76
(MATS)
50
Färdig
Rami Bahsson
CCC Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:49
Denys Zelinskyi FC Phoenix IF
Absolute Men / White
(MATS)
52
Färdig
Johan Birath
Föreningen Yogui BJJ
Vann på Submission - 01:22
Felix Andersson FC Phoenix IF
Absolute Men / White -76
(MATS)
52
Färdig
Youssef Rahmé
Team Carvalho Halmstad
Vann via diskvalificering - 02:20
Unknown User Malmö Muay Thai IF
Absolute Men / Blue -76
(MATS)
55
Färdig
Daniel Rezaee
GBG MAC IF
Antonio Sergio Ferreira Araujo Kaisho Kampsportklubb Vann på Submission - 03:35
Absolute Men / White
(MATS)
53
Färdig
Cliff Berger
Malmö Muay Thai IF
Vann på Submission - 01:49
Jacob Bergqvist GBG MAC IF
Absolute Men / White
(MATS)
54
Färdig
Philip Johansson
Föreningen Yogui BJJ
Vann på Submission - 01:18
Martin Kapeller Team Carvalho Halmstad
Absolute Men / Blue
(MATS)
56
Färdig
Nick Törpel
Conde IF
Carl Nordgren Apex Kalmar Idrottsförening Vann på Submission - 04:34
Absolute Men / White
(MATS)
55
Färdig
Johan Birath
Föreningen Yogui BJJ
Kennet Christensen Vann på poäng - 05:00
Absolute Men / Blue -76
(MATS)
56
Färdig
Unknown User
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Ricki Valloyas Valhalla Jiu Jitsu IF Vann på Submission - 00:03
Absolute Men / Blue -76
(MATS)
57
Färdig
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Vann på poäng - 05:00
Wahid Jarah Föreningen Karlshamn Fightcenter
Absolute Men / White -76
(MATS)
51
Färdig
Rami Bahsson
CCC Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Ralph Romero Föreningen Frontier MMA Akademi
Absolute Men / Purple
(MATS)
53
Färdig
Alexander Baffoun
Vann på Submission - 01:05
Kristofer Nordell Apex Kalmar Idrottsförening
Absolute Men / Blue
(MATS)
57
Färdig
Denis Kralj
Valhalla Jiu Jitsu IF
Tony Haglund West Coast Jiu-Jitsu Varberg Vann på Submission - 01:54
Absolute Men / White
(MATS)
56
Färdig
David Johansson
Växjö Titans Kampsportsförening
Vann på poäng - 05:00
Erik Gustavsson Team Carvalho Halmstad
Absolute Men / Purple
(MATS)
54
Färdig
Felix Hagby
Valhalla Jiu Jitsu IF
Arvid Axelsson Kingpin Grappling Academy IF Vann på Submission - 05:41
Absolute Men / Blue -76
(MATS)
58
Färdig
Antonio Sergio Ferreira Araujo
Kaisho Kampsportklubb
Vann på poäng - 05:00
Ricki Valloyas Valhalla Jiu Jitsu IF
Absolute Men / Blue
(MATS)
58
Färdig
Anders Qvist
Conde IF
Vann på Submission - 00:58
Jan Karlsson Lund Grappling Academy