Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / White/Grey / -40 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B30
Färdig
Michaela Pepermans
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:45
Cornelia Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys (White/Grey / -31 kg / 10-11 years Group A) Group B
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A20
Färdig
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Morris Ranman Nacka Dojo IF Vann på poäng - 04:00
Girls / Yellow/Orange/Green / -68 kg / 14-15 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C16
Färdig
Wilma Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Maja Bergström Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 04:00
Group A Boys / White/Grey / -31 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D24
Färdig
Valter Hedlund
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 02:34
Agnes Nylander IFK Mariefred
Girls / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B26
Färdig
Hanna Gelinder
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Ellie Ahlberg Poseidon BJJ Vann på Submission - 00:10
Girls / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B27
Färdig
Hugo Hjelmer
FC Phoenix IF
Minou Liljenberg Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:52
Group B Boys White/Grey -31 kg 8-9
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D25
Färdig
Hannes Larsson
Bålsta Dojo IF
Vann på Submission - 00:48
Simon Lundberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls / White/Grey / -40 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B31
Färdig
Michaela Pepermans
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:25
Cornelia Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys (White/Grey / -31 kg / 10-11 years Group A) Group B
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A21
Färdig
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på poäng - 04:00
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Färdig
Linus Våring-Berg
Lidköpings BudoKlubb
Vann på Walkover
Niklas Polywoda Team Leites Stockholm IF
Group B Boys White/Grey -31 kg 8-9
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D26
Färdig
Noel Kango
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:44
Girls / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B28
Färdig
Hanna Gelinder
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Minou Liljenberg Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:11
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C19
Färdig
Lucas Jansson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 01:37
Daniil Savchenko
Girls / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B29
Färdig
Hugo Hjelmer
FC Phoenix IF
Vann på Submission - 00:30
Ellie Ahlberg Poseidon BJJ
Group B Boys White/Grey -31 kg 8-9
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D27
Färdig
Hannes Larsson
Bålsta Dojo IF
Noel Kango Vann på Submission - 01:03
Girls / White/Grey / -34 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A24
Färdig
Emilia Korkiakangas
Bålsta Dojo IF
Vann på Submission - 03:40
Andrea Kuijl Team Leites Stockholm IF
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Färdig
Adnan Alali
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på Walkover
Abdurahmon Sobit
Boys / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Färdig
Fuzaıl Habıbdjon
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Walkover
Boys / White/Grey / -25 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B33
Färdig
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 04:00
Theodore Grenmark
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C20
Färdig
Yahyokhon Saidmahmudov
Vann på poäng - 04:00
Linus Våring-Berg Lidköpings BudoKlubb
Group B Boys White/Grey -31 kg 8-9
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D28
Färdig
Simon Lundberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:40
Boys / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D31
Färdig
William Loginger
Bålsta Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Boys / Yellow/Orange/Green / -31 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B36
Färdig
Robin Andersson
Bålsta Dojo IF
Hugo Enarsson Lidköpings BudoKlubb Vann via diskvalificering - 01:49
Boys / White/Grey / -34 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A25
Färdig
Leo Nedin
Team Leites Stockholm IF
Lo-Arthur Ranman Nacka Dojo IF Vann på Submission - 02:08
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Färdig
Niklas Polywoda
Team Leites Stockholm IF
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Vann på Walkover
Group B Boys White/Grey -31 kg 8-9
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D29
Färdig
Hannes Larsson
Bålsta Dojo IF
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 00:29
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
Färdig
Daniil Savchenko
Vann på Walkover
Abdurahmon Sobit
Boys / White/Grey / -44 kg / 12-13 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C21
Färdig
Adnan Alali
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vann på poäng - 04:00
Linus Våring-Berg Lidköpings BudoKlubb
Group B Boys White/Grey -31 kg 8-9
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D30
Färdig
Simon Lundberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Noel Kango Vann på Submission - 01:04
Boys / White/Grey / -34 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
A26
Färdig
Maximo Henrysson
Combat Academy IF Täby
Vann på Submission - 00:39
Felix Masoud Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -25 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B34
Färdig
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 04:00
Theodore Grenmark
Boys / White/Grey / -34 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D32
Färdig
Castor Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på Submission - 00:25
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu