Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A35
Završeno
Marlon Tajik
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 02:54
Fredrik Widgren Nacka Dojo IF
Male Gi / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
B33
Završeno
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Hakim Mazari Frontline Academy Örebro Pobeda po poenima - 07:00
Male Gi / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A36
Završeno
Julius Sonerud
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 04:07
Nicholas S. Jacobsson Stark IF
Male Gi / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B34
Završeno
Cemîl Karahan
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 06:34
Adem Crnalic Art Of Roll IF
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
B35
Završeno
Erik Östberg
Fightzone Malmö
Isak Helin Frontline Academy Örebro Pobedio Završnicom - 01:40
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
C27
Završeno
Cindy Nabro
IKSU
Elin Wallman Linköpings Budoklubb Pobedio Završnicom - 00:33
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
Završeno
Anna Eriksson
Stark IF
Astrid Schölin Stark IF Pobeda bez borbe
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
A37
Završeno
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Anna Berg Lidköpings BudoKlubb Pobedio Završnicom - 02:09
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
B36
Završeno
Martina Gramenius
Stark IF
Pobeda po poenima - 07:00
Livia Rhodes Gracie Stockholm Competition Team
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
C29
Završeno
Samuel Kvarzell
Stark IF
Pobeda po poenima - 07:00
Pontus Ågren Frontline Academy Örebro
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
B37
Završeno
Astrid Schölin
Stark IF
Pobedio Završnicom - 01:01
Anna Berg Lidköpings BudoKlubb
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
C28
Završeno
Vendela Petersson
Frontline Academy Örebro
Pobedio Završnicom - 02:01
Elin Wallman Linköpings Budoklubb
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
C30
Završeno
Karl Pegers
Stark IF
Pobedio Završnicom
Sasa Ristic Viva Zapata Martial Arts IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A39
Završeno
Alexander Ferm
SKIFT
Ivan Sundell Art Of Roll IF Pobeda po poenima - 07:00
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
C31
Završeno
Seth Westin
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 02:18
Stig Rune Jønsson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
B38
Završeno
Daniel Rydqvist
Apex Kalmar Idrottsförening
Pobeda po poenima - 07:00
Erik Lundin Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Open Gi Female / Adult
(Lördag)
A38
Završeno
Martina Gramenius
Stark IF
Pobeda po poenima - 07:00
Vendela Petersson Frontline Academy Örebro
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
Završeno
Pär Westberg
Dala BJJ
Alexander Baffoun Art Of Roll IF Pobeda bez borbe
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
B39
Završeno
Alexander Claesson
Stark IF
Julius Sonerud FC Phoenix IF Pobedio Završnicom - 03:31
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A42
Završeno
Cemîl Karahan
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 04:56
Emil Petersson IKSU
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
B40
Završeno
Tony Färlén
Apex Kalmar Idrottsförening
Pobeda po poenima - 07:00
Edmundo Costa Lima Neto Föreningen Frontier MMA Akademi
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A40
Završeno
Marlon Tajik
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobeda po poenima - 07:00
Robin Halfvordsson FC Phoenix IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A41
Završeno
Simon Immerstrand
Stark IF
Pobedio Završnicom - 06:00
Adem Crnalic Art Of Roll IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A43
Završeno
Max Lindblad
Stark IF
Pobedio Završnicom - 00:09
Ivan Sundell Art Of Roll IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A44
Završeno
Marlon Tajik
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 03:33
Bernardo Velasquez Stark IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
B41
Završeno
Diego Gonzalez
Stark IF
Samuel Kvarzell Stark IF Pobeda po poenima - 07:00
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
C33
Završeno
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 06:18
Alexander Baffoun Art Of Roll IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A45
Završeno
Simon Immerstrand
Stark IF
Pobeda po poenima - 07:00
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
C34
Završeno
Julius Sonerud
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 07:00
Tony Färlén Apex Kalmar Idrottsförening
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
B42
Završeno
Karl Pegers
Stark IF
Pobedio Završnicom - 01:59
Seth Westin MMA Center IF
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
C32
Završeno
Cemîl Karahan
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 04:41
Daniel Rydqvist Apex Kalmar Idrottsförening
Open Gi Male / Adult
(Lördag)
A46
Završeno
Max Lindblad
Stark IF
Pobeda po poenima - 07:00
Marlon Tajik Prana Jiu Jitsu klubb