Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
A-10
Završeno
Carl Command
Team Leites Stockholm IF
Albert Stark Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 01:14
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-13
Završeno
Zakk Nossborn
IFK Mariefred
Nils Mann FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A-13
Završeno
Marcus Nordahl
Allstars Kampsportförening
Pobeda po poenima - 05:00
Jonas Lindgren Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-12
Završeno
Fredrik Karlsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda po poenima - 05:00
Oskar Larsson Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G-11
Završeno
Jonas Nywall
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda po poenima - 05:00
Erik Horneman Nacka Dojo IF
Women / White / Master 1 (30+) / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-17
Završeno
Emmi Häkkinen
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Pobeda po poenima - 05:00
Karen Kristine Johansen Roger Gracie Academy Oslo
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E-10
Završeno
DANIEL DONAHUE
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobeda po poenima - 08:00
Tarik Hopstock Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-11
Završeno
John Malm
Gävle Ju-Jutsu
Pobedio Završnicom - 01:17
Unknown User Locxter MMA Klubb
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F-11
Završeno
Jeanette Navarrete
Conde IF
Maria Løwen Oxy Pobeda po poenima - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-14
Završeno
Adam Kaunisto
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Pobedio Završnicom - 04:16
Rasmus Karlsson Nässjö Kampsport
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
A-11
Završeno
Ralph Romero
Föreningen Frontier MMA Akademi
Pobeda po poenima - 05:00
Carl Command Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-12
Završeno
Mustafa Moradi
JJK Samurai
Pobeda po poenima - 05:00
Einar Ellefsrud Kimura Norway
Men / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G-12
Završeno
Jens Wiktorin
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobeda po poenima - 05:00
Jörgen Brunk Borlänge kampsportförening
Men / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
H-13
Završeno
Benny Granberg
Team Leites Stockholm IF
Dennis Dourrouj Liljeholmen BJJ & MMA Pobeda po poenima - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-11
Završeno
Hampuz Togeretz
Telge BJJ & MMA
Unknown User BJJ ARENA
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F-14
Završeno
Johan Lindqvist
Karlskoga Budoklubb
Anton Särnstedt Gävle Ju-Jutsu Pobedio Završnicom - 04:28
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-13
Završeno
Sidhartha Sharma
Robin Björnholm Locxter MMA Klubb Pobedio Završnicom - 00:36
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A-14
Završeno
Anton Tamilin
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jimmy Eklund Combat Academy IF Täby Pobeda po poenima - 05:00
Men / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E-13
Završeno
Johannes Lundström
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 01:41
Mandorf Aronson Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G-13
Završeno
Jonas Nywall
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Peter Karlsson Primate Lounge Pobeda po poenima - 05:00
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-13
Završeno
Anton Pellijeff
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Abdirahman Adib Frontline Academy Oslo-HQ Pobedio Završnicom - 03:51
Men / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H-15
Završeno
Kjetil Hestdalen
Kimura Norway
Pobedio Završnicom - 03:45
Aleksandar Jeremic Nacka Dojo IF
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-14
Završeno
Álvaro Heredero
RVK MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Abdirahman Mohamed Prana Jiu Jitsu klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
D-15
Završeno
Mykola Kulinich
Pobeda po poenima - 05:00
Anthony Vinnik Nacka Dojo IF
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A-15
Završeno
Marcus Nordahl
Allstars Kampsportförening
Pobeda po poenima - 05:00
Alexander Dinh Panda Dojo IF
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Niclas Lundgren
Karlskoga Budoklubb
Lewaa Elrubey Järfälla Kampsportklubb Pobeda bez borbe
Women / Purple / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H-18
Završeno
Veronika Holmsten
Hudik BJJ IF
Pobeda po poenima - 06:00
Linn Hansson Föreningen Team Gringo
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B-14
Završeno
Nils Börner
Allstars Kampsportförening
Younes Essahli Vik Team Trondheim Bjj Pobedio Završnicom - 02:05
Women / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F-12
Završeno
Bianca Antman
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 02:19
Hedwig Allika-Veskus 3D Treening
Men / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
G-14
Završeno
Jens Wiktorin
Prana Jiu Jitsu klubb
Martin Eklund Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 04:39
Men / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E-11
Završeno
Arash Javanbakht
Valhalla Jiu Jitsu IF
Tarik Hopstock Frontline Academy Oslo-HQ Pobedio Završnicom - 01:43
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
C-15
Završeno
Oliver Mårback
IF Stockholm BJJ-Center
Pobedio Završnicom - 02:27
Tim Duan Föreningen Team Hang Loose