Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys&Girls/White-Yellow-Green/-48kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
A15
Završeno
Alvin Söderström
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 03:19
Konrad Vik Team Trondheim Bjj
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B15
Završeno
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Pobeda po poenima - 04:00
Emil Landén Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys&Girls/White-Yellow-Green/-48kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
Završeno
ALİ ALOMAR
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobeda bez borbe
Teodor Andersson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B16
Završeno
Sina Qawim
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobedio Završnicom - 00:29
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B17
Završeno
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Pobedio Završnicom - 00:56
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B18
Završeno
Sina Qawim
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Emil Landén Östersunds Jeet Kune Do Klubb Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile boys/White
(Lördag Barn&Ungdomar)
A16
Završeno
Martin Hynne
Levanger Judo & BJJ
Pobeda po poenima
Alireza Mohammady Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juvenile boys/White
(Lördag Barn&Ungdomar)
A17
Završeno
Martin Hynne
Levanger Judo & BJJ
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 05:00
Juvenile boys/White
(Lördag Barn&Ungdomar)
A18
Završeno
Alireza Mohammady
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobeda po poenima - 05:00
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A1
Završeno
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Felix Clefberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Pobeda bez borbe - 00:00
Women-Juvenile/White/-64 kg
(Lördag Vuxna)
B1
Završeno
Amal Hoss
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Pobedio Završnicom - 02:23
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A2
Završeno
Slawomir Robert Banach
Tjjk Trondheim
Pobeda po poenima - 05:00
Joakim Hedberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Women/White/-74 kg/-79,3 kg
(Lördag Vuxna)
B4
Završeno
Manon Carriere
Umeå Kampcenter IF
Helen Rebane Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Pobeda po poenima - 05:00
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A3
Završeno
Simon Grundström
Umeå Kampcenter IF
Vincent Jedselius Sundsvalls Budoklubb Pobeda po poenima
Women-Juvenile/White/-64 kg
(Lördag Vuxna)
B2
Završeno
Amal Hoss
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Pobedio Završnicom - 00:47
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Women/White/-74 kg/-79,3 kg
(Lördag Vuxna)
B5
Završeno
Manon Carriere
Umeå Kampcenter IF
Helen Rebane Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Pobeda po poenima - 05:00
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A4
Završeno
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Joakim Hedberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Pobeda bez borbe
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B7
Završeno
Sebastian Karlsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobedio Završnicom - 03:23
Daniel Björk Hudik BJJ IF
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A7
Završeno
Felix Clefberg
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim Pobeda po poenima - 05:00
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B9
Završeno
Arvid Jonsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Axel Blid Östersunds Jeet Kune Do Klubb Pobedio Završnicom - 02:27
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B8
Završeno
Sebastian Karlsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobedio Završnicom - 03:26
Razmus Pålsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A9
Završeno
Jens Ottander
Umeå Kampcenter IF
Liam Blackmore Sundsvalls Budoklubb Pobedio Završnicom - 03:57
Men/White/-88,3kg
(Lördag Vuxna)
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A10
Završeno
Simon Grundström
Umeå Kampcenter IF
Pobeda bez borbe
Simon Lundvall Team Leites Stockholm IF
Men/White/-88,3kg
(Lördag Vuxna)
B13
Završeno
Julius Eriksson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobedio Završnicom - 04:15
Gustav Backman Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men/White/-94,3 kg/-100,5 kg
(Lördag Vuxna)
A12
Završeno
Joakim Jedselius Hansson
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Pobeda po poenima - 05:00
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B10
Završeno
Daniel Björk
Hudik BJJ IF
Pobedio Završnicom - 02:03
Arvid Jonsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A13
Završeno
Simon Grundström
Umeå Kampcenter IF
Jens Ottander Umeå Kampcenter IF Pobedio Završnicom - 02:19
Men/White/-88,3kg
(Lördag Vuxna)
B14
Završeno
Pontus Lundgren
TEAM HC3 KEM-JOH
Leon Persson Umeå Kampcenter IF Pobedio Odlukom - 05:00