Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys&Girls/White-Yellow-Green/-48kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
A15
Terminé
Alvin Söderström
Allstars Kampsportförening
Gagné par soumission - 03:19
Konrad Vik Team Trondheim Bjj
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B15
Terminé
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Gagné par points - 04:00
Emil Landén Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys&Girls/White-Yellow-Green/-48kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
Terminé
ALİ ALOMAR
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par forfait
Teodor Andersson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B16
Terminé
Sina Qawim
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 00:29
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B17
Terminé
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Gagné par soumission - 00:56
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Boys&Girls-Juveniles/White-Yellow/-60kg
(Lördag Barn&Ungdomar)
B18
Terminé
Sina Qawim
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Emil Landén Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 04:00
Juvenile boys/White
(Lördag Barn&Ungdomar)
A16
Terminé
Martin Hynne
Levanger Judo & BJJ
Gagné par points
Alireza Mohammady Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Juvenile boys/White
(Lördag Barn&Ungdomar)
A17
Terminé
Martin Hynne
Levanger Judo & BJJ
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par points - 05:00
Juvenile boys/White
(Lördag Barn&Ungdomar)
A18
Terminé
Alireza Mohammady
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par points - 05:00
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A1
Terminé
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Felix Clefberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Gagné par forfait - 00:00
Women-Juvenile/White/-64 kg
(Lördag Vuxna)
B1
Terminé
Amal Hoss
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Gagné par soumission - 02:23
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A2
Terminé
Slawomir Robert Banach
Tjjk Trondheim
Gagné par points - 05:00
Joakim Hedberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Women/White/-74 kg/-79,3 kg
(Lördag Vuxna)
B4
Terminé
Manon Carriere
Umeå Kampcenter IF
Helen Rebane Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Gagné par points - 05:00
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A3
Terminé
Simon Grundström
Umeå Kampcenter IF
Vincent Jedselius Sundsvalls Budoklubb Gagné par points
Women-Juvenile/White/-64 kg
(Lördag Vuxna)
B2
Terminé
Amal Hoss
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Gagné par soumission - 00:47
Ebba Alsbäck Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Women/White/-74 kg/-79,3 kg
(Lördag Vuxna)
B5
Terminé
Manon Carriere
Umeå Kampcenter IF
Helen Rebane Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Gagné par points - 05:00
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A4
Terminé
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Joakim Hedberg Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Gagné par forfait
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A6
Terminé
Jens Ottander
Umeå Kampcenter IF
Gagné par forfait
To be decided
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B7
Terminé
Sebastian Karlsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 03:23
Daniel Björk Hudik BJJ IF
Men/White/-70kg
(Lördag Vuxna)
A7
Terminé
Felix Clefberg
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim Gagné par points - 05:00
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B9
Terminé
Arvid Jonsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Axel Blid Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 02:27
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A8
Terminé
Vincent Jedselius
Sundsvalls Budoklubb
To be decided
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B8
Terminé
Sebastian Karlsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 03:26
Razmus Pålsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A9
Terminé
Jens Ottander
Umeå Kampcenter IF
Liam Blackmore Sundsvalls Budoklubb Gagné par soumission - 03:57
Men/White/-88,3kg
(Lördag Vuxna)
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A10
Terminé
Simon Grundström
Umeå Kampcenter IF
Gagné par forfait
Simon Lundvall Team Leites Stockholm IF
Men/White/-88,3kg
(Lördag Vuxna)
B13
Terminé
Julius Eriksson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 04:15
Gustav Backman Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men/White/-94,3 kg/-100,5 kg
(Lördag Vuxna)
A12
Terminé
Joakim Jedselius Hansson
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 05:00
Men/White/-82,3 kg
(Lördag Vuxna)
B10
Terminé
Daniel Björk
Hudik BJJ IF
Gagné par soumission - 02:03
Arvid Jonsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men/White/-76kg
(Lördag Vuxna)
A13
Terminé
Simon Grundström
Umeå Kampcenter IF
Jens Ottander Umeå Kampcenter IF Gagné par soumission - 02:19
Men/White/-88,3kg
(Lördag Vuxna)
B14
Terminé
Pontus Lundgren
TEAM HC3 KEM-JOH
Leon Persson Umeå Kampcenter IF Gagné par décision - 05:00